Značky

AXER FIT
AXER FIT

Značka AXER FIT je rychle rostoucí značka se sportovními potřebami a fitness vybavením. V návaznosti na dlouholeté zkušenosti nabízí produkty, které jsou vysoce kvalitní za konkurenceschopné ceny. Značka AXER FIT neustále rozšiřuje svou nabídku produktů, které je možné pořídit na trzích v Evropě.


V současné době můžeme nalézt pod značkou AXER FIT:
• sportovní potřeby, kolečkové brusle, skateboardy, zimní brusle, chrániče, koloběžky, lyžařské helmy, badminton, stolní tenis, trekingové hole.
• fitness zařízení, včetně rotopedů, spinningových kol, běžecké pásy, veslařské trenažéry, crossové trenažéry a steppery. Dále širokou škálu fitness doplňků na pilates, jógu, aerobik a gymnastika.
• vybavení pro silový trénink: posilovací věže, lavičky, činky, tyče,
• výrobky pro jízdní kola: cyklistické helmy pro děti, mládež a dospělé (CE certifikované a splňují evropské normy), cyklistické rukavice.
• vše pro plavání: koupací čepice nebo brýle.


Díky neustálé rozšiřování nabídky je značka AXER FIT schopna vyhovět všem požadavkům zákazníků. Nabídka je určena jak na maloobchod, tak v blízké budoucnosti rovněž komerčním uživatelům, mimo jiné, fitness kluby, tělocvičny, hotely, školy, sportovní instituce.


Nejdůležitější výhody produktů AXER FIT jsou:
• kvalita a zpracování
• spolehlivost
• trvanlivost
• záruky pro uživatele 24 měsíců
• velmi cenově dostupné produkty

Givova
Givova

Teplákové súpravy a športové oblečenie značky GIVOVA

GIVOVA - svetovo známa značka športového oblečenia z Talianska, ktorá ponúka tímové oblečenie a športové oblečenie v rôznych verziách.

Veľmi kvalitné oblečenie za prijateľné ceny - to je GIVOVA

Skutočným cieľom značky GIVOVA je preniknutie na trh technického športového produktu, prekonanie konkurencie s prijateľnými cenami, vynikajúca kvalita a úplnosť sortimentu, to všetko bez toho, aby sa kedykoľvek zabudlo na potreby koncového spotrebiteľa, podpora rovnakého servisu.

Oblečenie naprieč širokým športovým odvetvím

GIVOVA ponúka všetkým svojim zákazníkom záruku celkového športového vzhľadu na všetkých úrovniach, futbalu, basketbalu, volejbalu, fitness, wellness a voľného času pre mužov, ženy a deti. Vďaka najnovšej spolupráci s talianskymi spoločnosťami, ktoré vyrábajú módu, domáce oblečenie, spodné prádlo, plážové oblečenie, sa značka stala právom medzi najpopulárnejšími značkami v celej Európe.

Najnovšie technológie a kvalitné materiály

Organizácia a silná technologická implementácia, ktorá spustila GIVOVA s cieľom dobyť trh technických športov, vychádza z dôkladnej analýzy ich dynamiky a vnútorných stratégií.

VÁŠEŇ, TVORIVOSŤ, ODHODLANIE:

Toto sú pravidlá, ktoré riadi mechanizmy sveta GIVOVA.

Poďte s nami nahliadnuť do úžasného sveta GIVOVA

Street Surfing
Street Surfing

Street Surfing je americká značka, ktorá sa v SR predáva od roku 2011. Kvalita výrobkov je na veľmi vysokej úrovni, ktoré zodpovedá cene.


Všetky designy na výrobkoch sú originálom a vznikajú v dielňach vlastných grafikov. Firma Street Surfing tiež "zamestnáva" vlastný tím profi jazdcov, ktorí okrem iného výrobky testujú a spolupracujú na ich vývoji. Firma Street Surfing tiež "zamestnáva" vlastný tím profi jazdcov, ktorí okrem iného výrobky testujú a spolupracujú na ich vývoji.Street Surfing má vo svojej "DNA" tvorbu nového životného štýlu a intenzívnej prežitie každého okamihu. Za 10 rokov sa naše poslanie nezmenilo.V roku 2005 vytvoril Street Surfing nový druh športu - waveboarding. Od tej doby si ako akčný šport získal tisíce fanúšikov a nadšencov po celom svete. Dnes sa produktová rada skladá z waveboard, longboardov a kolobežiek.Tvoríme životný štýl zábavy pre našich priaznivcov, nadšencov a zákazníkov.