Balančné dosky

Balančné dosky môžete poznať aj pod názvom BOSU. S balančné doskou zaistíte správne držanie tela, naučíte sa lepšie koordinovať celé telo. Možno ju použiť na základné cviky i rôzne kardio cvičenia. Vyskúšať môžete cvičenie doma aj v posilňovni, kde vám skúsení tréneri ukážu ako na to. Pri výbere balančné dosky je dôležité, kto ju bude používať. Nosnosť je veľmi dôležitý parameter. Rovnako tak zvážte, kde budete na podložke cvičiť. Podľa toho zvoľte veľkosť.

Balančná doska Merco M36
Dočasne vypredané
Balančná doska Merco M36 slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie.
Balančná doska AXERFIT BOARD 35,5 cm
Dočasne vypredané
Balančná doska AXERFIT BOARD 35,5 cm slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie. Protišmykový povrch s masážnymi bodmi zabraňuje skĺznutiu nohy počas cvičenia.
Balančná podložka - balance board Spartan kruh
do 24 hodin
Balančná podložka - balance board Spartan kruh slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie.
16,47 €
Balančná doska Brother plastová
Dočasne vypredané
Balančná doska Brother plastová je mnohoúčelové zariadenie. Balančná doska je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
Balančná doska AXERFIT s posilňovacie gumou
Skladom
Balančná doska AXERFIT s posilňovacie gumou slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Posilňovacie gumy navyše zapojí do cvičenia tiež ruky. Cvičením odbúrava stres a napätie. Protišmykový povrch s masážnymi bodmi zabraňuje skĺznutiu nohy počas cvičenia.
12,34 €
Balančná doska Brother drevená
Dočasne vypredané
Balančná doska drevená je mnohoúčelové zariadenie. Balančná doska je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
Balančná doska Meteor Drum Yellow
Skladom
Balančná doska Meteor Drum Yellow je ideálny pre zlepšenie postavy, rovnováhy a koordinácie. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
12,72 €
Balančná podložka SMK Šport PI927-6C
Dočasne vypredané
Balančná podložka SMK Sport PI927-6C je skvelé zariadenie pre univerzálne tréning v mnohých športoch, ako je snowboarding alebo box. Vyváženosť vám umožní rozvíjať zmysel pre rovnováhu, agilitu, koordináciu, zlepšenie všeobecných motorických zručností zaujímavým a zábavným spôsobom.