Balančné dosky

Balančné dosky môžete poznať aj pod názvom BOSU. S balančné doskou zaistíte správne držanie tela, naučíte sa lepšie koordinovať celé telo. Možno ju použiť na základné cviky i rôzne kardio cvičenia. Vyskúšať môžete cvičenie doma aj v posilňovni, kde vám skúsení tréneri ukážu ako na to. Pri výbere balančné dosky je dôležité, kto ju bude používať. Nosnosť je veľmi dôležitý parameter. Rovnako tak zvážte, kde budete na podložke cvičiť. Podľa toho zvoľte veľkosť.

Balančná doska Merco M36
Dočasne vypredané
Balančná doska Merco M36 slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie.
Balančná doska AXERFIT BOARD 35,5 cm
Dočasne vypredané
Balančná doska AXERFIT BOARD 35,5 cm slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie. Protišmykový povrch s masážnymi bodmi zabraňuje skĺznutiu nohy počas cvičenia.
Balančná doska Sedco Wobble
Skladom
Balančná doska Sedco Wobble n apomáhá k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta, kĺbov a napomáha tak spevňovať postavu.
12,83 €
Balančná podložka Sedco Balance 36 x 36 cm
Skladom
Balančná podložka Sedco Balance 36 x 36 cm j e posilňovacie podložka pre balančné cvičenia z tvrdeného plastu. Balančné cvičenia prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy.
8,52 €
Balančná podložka 16 Sedco 41 x 8 cm
Skladom
Balančná podložka 16 Sedco 41 x 8 cm je p osilovací podložka pre balančné cvičenie pilates z tvrdeného plastu. Balančné cvičenia prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy.
8,52 €
Balančná doska LiveUp Balance
Skladom
Balančná doska LiveUp Balance je b alanční podložka, ktorá sa používa na zlepšenie rovnováhy, posilnenie svalstva na nohách a spodnej časti chrbta. Veľkou výhodou takého cvičenia je, že prebieha bez namáhania kĺbov a preto sa balančné podložky hojne používajú aj ako rehabilitačná pomôcka.
8,89 €
Balančná doska Sedco s posilňovacie gumou
Skladom
Balančná doska Sedco s posilňovacie gumou slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Posilňovacie gumy navyše zapojí do cvičenia tiež ruky. Cvičením odbúrava stres a napätie.
10,73 €
Balančná podložka - balance board Spartan kruh
do 24 hodin
Balančná podložka - balance board Spartan kruh slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Cvičením odbúrava stres a napätie.
16,47 €
Balančná doska Brother plastová
Dočasne vypredané
Balančná doska Brother plastová je mnohoúčelové zariadenie. Balančná doska je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
Balančná podložka - rotana Master s masážnymi bodmi
Posledné kusy v sklade
Balančná podložka - rotana Master s masážnymi bodmi pre zoštíhlenie postavy, kde sú na povrchu umiestnené špeciálne masážne body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
7,47 €
Balančná doska AXERFIT s posilňovacie gumou
Skladom
Balančná doska AXERFIT s posilňovacie gumou slúži pre zlepšenie stability tela a spevnenie tela. Balančné cvičenia rozvíja koordináciu pohybov a posilňuje svalových partie uložených v hlbších vrstvách. Posilňovacie gumy navyše zapojí do cvičenia tiež ruky. Cvičením odbúrava stres a napätie. Protišmykový povrch s masážnymi bodmi zabraňuje skĺznutiu nohy počas cvičenia.
12,34 €
Balančná doska Brother drevená
Dočasne vypredané
Balančná doska drevená je mnohoúčelové zariadenie. Balančná doska je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
Balančná doska Meteor Drum Yellow
Skladom
Balančná doska Meteor Drum Yellow je ideálny pre zlepšenie postavy, rovnováhy a koordinácie. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií. Balančná doska môže napomôcť odstráneniu problémov s chrbticou a kĺbmi.
12,72 €
Balančná podložka SMK Šport PI927-6C
Dočasne vypredané
Balančná podložka SMK Sport PI927-6C je skvelé zariadenie pre univerzálne tréning v mnohých športoch, ako je snowboarding alebo box. Vyváženosť vám umožní rozvíjať zmysel pre rovnováhu, agilitu, koordináciu, zlepšenie všeobecných motorických zručností zaujímavým a zábavným spôsobom.