Posilňovacie lavice

P osilovací lavice sú ideálne pre posilňovanie brušných, prsných, chrbtových svalov a mnoho ďalších podľa zvoleného cvičenia. Posilňovacie lavice sú vhodné najmä pre rysovanie tela a silový tréning. Pre správne cvičenie tela je vhodné dokúpiť k posilňovacím laviciam vhodné jednoručné činky alebo nakladacie činky sa kterýma možno v ľahu cvičiť prsné svaly, ramená. chrbtové svaly, bicepsy, tricepsy, ... Posilovacie lavice možno ľubovoľne doplnil o vzpieračské tyče a kotúče.

Novinka
Posilovač břišních svalů LIFEFIT AB EFFECT
Skladom
Posilovač břišních svalů LIFEFIT AB EFFECT je moderní a efektivní posilovač. Díky moderní konstrukci podpírá krk i záda, a proto je cvičení na něm zdravější. Tento posilovač se zaměřuje na na všechny břišní svaly (spodní, horní, střední i boční) Pouze 5 minut cvičení každý den zajistí efektivní procvičení bříška, pasu a posílení + masáž zádových svalů. Pět pohyblivých válců na zádové opěrce a 3 stupně nastavení odporu umožňují perfektní procvičení bříška, pasu a posílení zádových svalů. Pohyblivé válce mají také relaxační masážní účinek.
37,48 €
Šikmá posilňovacie lavice Marbo MH-L101
Dočasne vypredané
Šikmá posilňovacie lavice Marbo MH-L101 uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Je vyrobená v Poľsku z ocele tej najvyššej kvality. Lavica umožňuje tréning s nastavením tak v pozitívnom, tak v negatívnom náklonu. Ideálne pre tréning brušných svalov. Komfort a čalúnenie zodpovedajúce tvar tela užívateľa. Celá lavica potom pokrytá exkluzívnym práškovým lakovaním.
Nastaviteľná posilňovacia lavice HMS s lankami L 8301
Skladom
Nastaviteľná posilňovacia lavice HMS s lankami L 8301 patrí medzi obľúbené posilňovacie príslušenstvo do domácej posilovny.Je vhodná pre všetky druhy cvikov (brucha, chrbta a hrudníka). Lavica zaručuje vysoký komfort vďaka kvalitným, speneným, čalúneným oporám z dvoch častí - oporné a sedací.Má široké nastavenie polôh ako pre opornú časť tak 3 polohy pre sedaciu časť.
74,97 €
Nastaviteľná šikmá lavica HMS L 8355
Skladom
Nastaviteľná šikmá lavica HMS L 8355 je určená pre domáce použitie. Je určená k tréningu brušných svalov, bokov a chrbtice. Vďaka vinylovým činkám môže užívateľ vykonávať tréning hornej polovice tela. Kvalitne vykonaná posilňovacie lavice. Poskytuje vynikajúcu stabilitu as veľkými možnosťami nastavenia (výšky a uhla), bude mať priemerný cvičenec veľa možností v tréningu.
70,96 €
Posilňovacie lavice Marbo MS-L110
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice Marbo MS-L110 n avržena tak, aby tréning Vašich brušných svalov splnil očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Vyrobená v Poľsku z ocele tej najvyššej kvality. To dáva možnosť cvičiť rôzne svalové skupiny pomocou činky, pri dodržaní všetkých bezpečnostných pokynov. Na opierku bolo použitých komfortné a silné čalúnenie prispôsobujúce sa tvaru tela používateľa a nite najvyššej kvality.
Posilňovacie lavice Merbo MS-L114
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice Merbo MS-L114 je určená na cvičenie s činkami, uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Vybrobeno z ocele tej najvyššej kvality. To umožňuje používateľom vykonávať cviky pomocou nastavením opory (v rozsahu -10 až 80 °), sedadka (0 až 20 °). To dáva možnosť cvičiť rôzne svalové skupiny a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť.
Posilňovacie lavice Merbo MS-L101
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice Merbo MS-L101 je určená na cvičenie s činkami, uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Vyrobené v Poľsku z ocele tej najvyššej kvality. To umožňuje používateľom vykonávať cviky s nastavením opory (v rozsahu od -25 do 80 °) alebo sedátka (od 0 do 25 °). To dáva možnosť cvičiť rôzne svalové skupiny a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť.
Posilňovacie lavice Marbo MS-L102
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice Marbo MS-L102 určená na cvičenie s činkami, uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Vybrobeno v Poľsku z ocele tej najvyššej kvality. To umožňuje používateľom vykonávať cviky s nastavením opory (v rozsahu od -25 do 80 °) alebo sedátka (od 0 do 25). To dáva možnosť cvičiť rôzne svalové skupiny a zároveň zaistiť maximálnu bezpečnosť.
Rovná posilňovacia lavica HMS L 8011
Dočasne vypredané
Rovná posilňovacia lavica HMS L 8011 je ideálna pre všetky základné cviky s činkami, osami či vlastnou váhou. Robustná konštrukcia dokáže uniesť až 300 kg záťaže a pohodlný, vysoko polstrovaný podsedák zaručí pohodlný tréning.
Posilňovací lavica HMS L 8015
Dočasne vypredané
Posilňovací lavica HMS L 8015 je ideálna pre všetky základné cviky s činkami, osami či vlastnou váhou. Robustná konštrukcia dokáže uniesť až 200 kg záťaže a pohodlný, vysoko polstrovaný podsedák zaručí pohodlný tréning. Lavica ponúka až 3 polohy nastavenia sedadla a 11 polôh opierky chrbta, čo by malo uspokojiť aj náročnejšieho užívateľa.
Multifunkčná posilňovacia lavica HMS L 8320
Dočasne vypredané
Multifunkčná posilňovacia lavica HMS L 8320 je p osilovací lavica s odolným čalúnením a robustnom dizajne. Poskytuje vynikajúcu stabilitu as veľkými možnosťami nastavenia (výšky a uhla), bude mať priemerný cvičenec veľa možností v tréningu. L8320 je vybavený protišmykovými úchyty pre pohodlie a bezpečnosť pri cvičení.
Posilňovacie lavice HMS LS 3050
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice HMS LS 3050 s bicepsovú oporou a predkopávaním. Veľké rozpätie polôh lavice a hlavne mŕtvy uhol, umožní na lavici veľké množstvo cvikov a to ako s jednoručnými, ale aj obojručnými činkami. Na lavici zapojíte svaly hrudníka, ramien, triceps, biceps, predlaktia plus pletenca ramien a nôh.
Posilňovacie lavice HMS LS 3859
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice HMS LS 3859 je lavička určená k tréningu s osou. Jej charakteristickou vlastnosťou je možnosť ľubovoľnej konfigurácie. Súčasťou balenia sú dve nezávislé časti: lavička a stojan pod os. Ďalšou prednosťou výrobku značky HMS je pohodlné sedadlo s 6-stupňovou reguláciou.
Stojany ku klikům MARBO MH-D011
Skladom
Stojany ku klikům MARBO MH-D011 sú vyrobené z veľmi kvalitnej ocele, vďaka ktorej bradlá znesú zaťaženie 140 kg. Cvičenie na bradlách pomáha rozvíjať všetky svalové partie a je teda veľmi efektívna. MS-D011 slúži predovšetkým na tréning s vlastným telom.
78,27 €
Rovná posilňovacia lavica MASTER
Dočasne vypredané
Rovná posilňovacia lavica MASTER je ideálna pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí. Rovná posilňovacia lavica MASTER je jedným zo základných prvkov pre posilňovanie so záťažou. Je kombinovateľná prakticky s každým doplnkom, určeným k posilňovacím laviciam. Je vhodná pre všetky druhy cvikov.
Výpredaj!-1,55 €
Fitness Rocket posilovací křeslo Merco včetně DVD
Dočasne vypredané
Fitness Rocket posilovací křeslo Merco je domácí posilovací a masážní stroj, který simuluje klasické sedy-lehy. Na rozdíl od tohoto tradičního způsobu posilování břišních svalů šetří krční páteř, je mnohem zdravější a účinější: posilují se nejenom dolní, horní a střední břišní svaly, ale dokonce výrazně i šikmé břišní svalstvo.
20,58 €
22,13 €
Posilňovacia lavica MASTER Sit Up
do 24 hodin
Posilňovacia lavica MASTER Sit Up je ideálny pre cvičenie s činkou. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.
112,17 €
-3,78 €
Posilňovacie lavice Acra WB2800 odľahčená
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice Acra WB2800 odľahčená je viacúčelový posilňovací prístroj, ktorý umožňuje kvalitné cvičenie s jednoručnými činkami aj obouční činkou. Mnoho rôznych cvičebných polôh umožňuje posilňovanie horných partií tela pomocou rôznych cvikov s jednoručnými činkami. Na nohy je určená kladka umožňujúca precvičenie stehien a lýtok.
99,35 €
103,13 €
Šikmá lavica na posilňovanie - výsuvná
Dočasne vypredané
Šikmá lavica na posilňovanie - výsuvná umožňuje posilňovanie brušných a chrbtových partií tela. Šikmá lavica na posilňovanie umožňuje pomocou výsuvných profilov ľahko nastaviť sklon lavice a tým nastaviť rôznu obtiažnosť cvičenia. Lavica je ďalej
Posilňovacie lavice WB3000 profi
Dočasne vypredané
Posilňovacie lavice WB3000 profi má robustnú konštrukciu lavice aj stojanov na obojručnú činku a je určená pre cvičenie s väčšími záťažami. Posilňovacie lavice WB3000 ponúka mnoho rôznych cvičebných polôh umožňuje posilňovanie horných partií tela pomocou rôznych cvikov s jednoručnými činkami. Na nohy je určená kladka umožňujúca precvičenie stehien a lýtok.
Lavička MASTER
Dočasne vypredané
Lavička MASTER je multifunkčná lavica poskytujúce vysoký štandard pre domáce využitie. Lavica je vhodná pre cvičenie s jednoručnými činkami, ale tiež ju možno využiť pre cvičenie so vzpieračky týči (bench press). Behom pár sekúnd môžete ľahko premeniť lavičku na tzv. Šikmú lavicu, pomocou ktorej je možné efektívne precvičovať brušné svaly.
Posilňovacia lavica MASTER Olympic Nemesis
Dočasne vypredané
Posilňovacia lavica MASTER Olympic Nemesis pre posilňovanie s činkami, Bench Press, predkopávanie i zakopávanie ideálny pre domáce ftness. Lavica je vybavená mäkkým polstrovaním zaisťujúcim potrebný komfort, polohovacie chrbtovou opierkou a výškovo nastaviteľným stojanom pre odkladanie činiek. Posilňovacia lavica MASTER Olympic Nemesis pre mnohostranné posilňovanie. Ideálne riešenie pre domáce posilňovne.
Posilňovací lavica Spokey Spartan
Dočasne vypredané
Posilňovací lavica Spokey Spartan je skladacia posilňovacia lavica atraktívneho dizajnu vrátane posilňovacích činiek. Lavica na posilňovanie brušných svalov. Kvalitné polstrovanie zabezpečuje pohodlný a komfortný tréning.