Zoznam produktov značky Reebok

Reebok patrí medzi najväčších výrobcov športového oblečenia a obuvi. Reebok sa snaží svojimi výrobkami uspokojiť každého, kto chce využiť svoj potenciál na maximum a dosiahnuť najlepšie výsledky. Či už to znamená vypracovať si postavu, zabehnúť skvele ťažký závod, byť hviezdou na ľade alebo si len užiť športové popoludnie so svojimi priateľmi. Inovatívna technológia, prepracované strihy, zaujímavé detaily a trendy farebné kombinácie prenáša do kolekcií určených ako pre profesionálnych športovcov, tak pre tých, ktorí športujú pre svoj dobrý pocit a zábavu. Reebok ponúka množstvo technológií pre svoju obuv. Pár si ich tu predstavíme.


DMX FOAM: Rýchle odpruženie, ktoré poskytuje technológia DMX FOAM je zapríčinená vzduchovými kanálikmi v dutine podošve, kam bola zavedená špeciálna odolná polyuretánová pena. Systém odpruženia DMX FOAM zaisťuje dlhšiu životnosť medzipodrážke a tiež oveľa efektívnejšie odpruženie.
DMX Shear: Tlmiace technológie DMX Shear spomalí náraz päty pri došliapnutí. Obuv s technológiou DMX Shear umožní chodidlu, aby sa naďalej pohybovalo v smere behu. Bežná obuv s odpružením spomaľuje a prenáša námahu iba vertikálne, tlmiaci systém DMX Shear však zabezpečia prenos námahy i horizontálne, chodidlo je tak menej namáhané.
DMPRtek: Zloženie technológie DMPRTEK je tvorené z vysoko odolného materiálu, táto technológia je teda používaná v najviac namáhanějších častiach podrážky. V kombinácii s technológiou DMX MAX je špica bežecké obuvi ešte pružnejšie.

Korene tejto celosvetovo známej značky Reebok siahajú až do 19. storočia. A to vďaka nadšenému športovci Josephovi Williamovi Fosterovi žijúcemu v Boltone v Anglicku, ktoré sa snažil zdokonaľovať svoju bežeckú obuv, tak aby maximálne využil výkon podané na bežeckých tratiach. A tak jedného dňa na svoju bežeckú obuv pripevnil hrotmi a vyrobil úplne prvý tretry. Ostatné bežci boli z jeho nápadu tak nadšení, že si čoskoro zriadili rodinnú výrobňu na túto obuv. Vyrobená obuv sprvu niesla názov Foster 's shoes.

Tričko Reebok Workout Tech Top DU2183 Black
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tričko Reebok Workout Tech Top DU2183 Black je tréningové tričko Reebok Tech Top s červeným strihom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušného materiálu v technológii Speedwick. Sieťovina na chrbte a ramenách pre cirkuláciu vzduchu. Ľahké a funkčné.
Tričko Reebok Workout Tech Top DU2136 Grey
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Reebok Workout Tech Top DU2136 Grey je tréningové tričko Reebok Tech Top s červeným strihom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušného materiálu v technológii Speedwick. Sieťovina na chrbte a ramenách pre cirkuláciu vzduchu. Ľahké a funkčné.
16,92 €
Tričko Reebok Workout Tech Top DU2134 Blue
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Reebok Workout Tech Top DU2134 Blue je tréningové tričko Reebok Tech Top s červeným strihom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušného materiálu v technológii Speedwick. Sieťovina na chrbte a ramenách pre cirkuláciu vzduchu. Ľahké a funkčné.
16,92 €
Tričko Reebok Workout Tech Top DP6162 Red
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Reebok Workout Tech Top DP6162 Red je tréningové tričko Reebok Tech Top s červeným strihom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušného materiálu v technológii Speedwick. Sieťovina na chrbte a ramenách pre cirkuláciu vzduchu. Ľahké a funkčné.
16,92 €
Tréningové tričko Reebok TU DU2198 Red
do 4 - 7 pracovných dní
Tréningové tričko Reebok TU DU2198 Red je grafické tričko pre všetkých fanúšikov aktivít. Vyrobené z materiálu Speedwick, ktorý účinne odvádza pot od pokožky. Prispôsobené rezané a predné bočné švy podporujú pohodlie pri pohybe. Veľké logo Reebok na prednej strane.
18,79 €
Tréningové tričko Reebok TU DU2177
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Tréningové tričko Reebok TU DU2177 je grafické tričko pre všetkých fanúšikov aktivít. Vyrobené z materiálu Speedwick, ktorý účinne odvádza pot od pokožky. Prispôsobené rezané a predné bočné švy podporujú pohodlie pri pohybe. Veľké logo Reebok na prednej strane.
-7,57 €
Taštička cez rameno Reebok Since 95
Posledné kusy v sklade
Taštička cez rameno Reebok Since 95 sa hodí pre každodenné používanie a uskladnenie drobných pomôcok ako je mobil, peňaženka, dáždnik apod. Taštička je praktická a zaberá málo miesta. Taštička Reebok je vyrobená z vodeodolných materiálov. Popruh je možné nastaviť na rôzne dĺžky.
15,66 €
23,22 €
-7,57 €
Taštička cez rameno Reebok GH0329 modrá
Skladom
Taštička cez rameno Reebok GH0329 modrá je praktickým doplnkom, ktorý uľahčuje prenášanie praktických vecí. Vyrobené z polyesteru s hladkou väzbou. Hlavná priehradka na zips. Predné vrecko na zips. Nastaviteľný ramenný popruh umožňuje prispôsobenie.
10,40 €
17,97 €
-7,57 €
Taštička cez rameno Reebok Active Core LL City Bag GH0327 navy
Skladom
Taštička cez rameno Reebok Active Core LL City Bag GH0327 navy je praktickým doplnkom, ktorý uľahčuje prenášanie praktických vecí. Vyrobené z polyesteru s hladkou väzbou. Hlavná priehradka na zips. Predné vrecko na zips. Nastaviteľný ramenný popruh umožňuje prispôsobenie.
10,40 €
17,97 €
Taška cez rameno Reebok Training Essentials City FL5123
do 4 - 7 pracovných dní
Taška cez rameno Reebok Training Essentials City FL5123 je perfektný pre každodenné použitie. Hlavná priehradka na zips. Nastaviteľný ramenný popruh. Jasné logo.
9,39 €
Taška cez rameno Reebok Training Essentials City FL5122
do 4 - 7 pracovných dní
Taška cez rameno Reebok Training Essentials City FL5122 je perfektný pre každodenné použitie. Hlavná priehradka na zips. Nastaviteľný ramenný popruh. Jasné logo.
12,34 €
Taška cez rameno Reebok Shoulder Workout City FQ5288
do 4 - 7 pracovných dní
Taška cez rameno Reebok Shoulder Workout City FQ5288 udrží potrebné drobnosti pre rekreačné výlet, rodinnú prechádzku alebo do telocvične. Hlavná priehradka na zips s vnútorným deličom. Nastaviteľný široký ramenný popruh. Nášivka s logom Reebok. Monochromatický dizajn v čiernej farbe.
7,51 €
Taška cez rameno Reebok FQ5290
do 4 - 7 pracovných dní
Taška cez rameno Reebok FQ5290 je praktická pomôcka, ktorá poskytuje pohodlie pri každodenných činnostiach. Malý model pojme všetky potrebné drobnosti, ako sú kľúče, telefón a peňaženku, aby ste si mohli naplno užívať voľné ruky. Upevnený hlavný priestor s menšou prepážkou. Nastaviteľný široký pletený pás. Svetlo ružový model s čiernym pruhom s logom značky.
9,72 €
Taška cez rameno Reebok FQ5289
do 4 - 7 pracovných dní
Taška cez rameno Reebok FQ5289 je praktická pomôcka, ktorá poskytuje pohodlie pri každodenných činnostiach. Malý model pojme všetky potrebné drobnosti, ako sú kľúče, telefón a peňaženku, aby ste si mohli naplno užívať voľné ruky. Upevnený hlavný priestor s menšou prepážkou. Nastaviteľný široký pletený pás. Svetlo ružový model s čiernym pruhom s logom značky.
7,51 €
-10,21 €
Športová taška Reebok Active Core Small Grip FQ5300 Blue
Dočasne vypredané
Športová taška Reebok Active Core Small Grip FQ5300 Blue je praktická športová taška Reebok, ktorá sa hodí do vašej telocvične a športovej obuvi. Tento malý model vyrobený z tkanej silnej tkaniny vás prekvapí kapacitou a funkčnosťou ukladanie potrebných vecí. Hlavná priehradka s dlhým zipsom. Bočné vrecko na zips.
16,01 €
26,22 €
Športová taška Reebok Active Core Small Grip Bag FQ5299 Black
do 5 pracovných dní
Športová taška Reebok Active Core Small Grip Bag FQ5299 Black je praktická športová taška Reebok, ktorá sa hodí do vašej telocvične a športovej obuvi. Tento malý model vyrobený z tkanej silnej tkaniny vás prekvapí kapacitou a funkčnosťou ukladanie potrebných vecí. Hlavná priehradka s dlhým zipsom. Bočné vrecko na zips.
15,04 €
Športová podprsenka Reebok TE Bra FK6713
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Športová podprsenka Reebok TE Bra FK6713 zaisťuje sebavedomie a pohodlie pri každom pohybe. Mäkká bavlnená tkanina zaručuje prirodzenú priedušnosť a elastické vlákna zaisťujú pohodlie. Prispôsobený strih s okrúhlym výstrihom a boxerskými výrezy. Široká páska pod poprsím.
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DX0546 Yellow
do 4 - 7 pracovných dní
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DX0546 Yellow priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
18,79 €
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4764 Coral
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4764 Coral priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4761 Blue
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4761 Blue priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CF8585 White
Posledné kusy v sklade
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CF8585 White z bavlneného materiálu pre pohodlné používanie. Grafika umiestnená na prednej časti bieleho trička dodáva športovému charakteru.
16,92 €
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CD5963 Black
Dočasne vypredané
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CD5963 Black je tréningové tričko Black Reebok. Vyrobené z materiálov v technológii Speedwick, ktoré zaisťujú suchý komfort počas tréningu. Prispôsobený rez neobmedzuje pohyb a zdôrazňuje postavu. Ideálne pre tréning, kardio sedenie i pre každodenné aktivity.