Zoznam produktov značky SMJ Sport

Závodné freestyle kolobežka SMK Šport UX10 Dominator BS-110f
Skladom
Závodné freestyle kolobežka SMK Šport UX10 Dominator BS-110F má konštrukciu z pevnej hliníkovej ocele, ktorá umožňuje agresívne a extrémnu jazdu so skokmi a všetkými kaskadérskymi kúskami na rampách. Hliníková plošina so zosilnenou konštrukciou. Široké oceľové riadidlá T-BAR. Hliníkový upínač na 4 skrutky. Oceľová brzda. PU kolesá 110 mm, namontované na hliníkových ráfikoch.
112,51 €
Waveboard SMK Šport Street Runner RS-03-4 Yellow
Dočasne vypredané
Waveboard SMK Šport Street Runner RS-03-4 Yellow s otočnými kolieskami o 360 stupňov. Truck je vybavený pružinami,, vďaka ktorým je jazda hladká a plynulá. Nášľap je dokonal tvarovaný, má protišmykovú úpravu, ktorá zaisťuje maximálnu priľnavosť. Oceľový kĺb pod doskou funguje flexibilne pri jazde a dokonale sa prispôsobuje pohybom užívateľa a typu povrchu.
Vytyčovacie méty SMK Šport PA029 50 ks
Skladom
Vytyčovacie méty SMK Šport PA029 50 ks z pružného PVC sú dobrým základom pre označenie plochy pre hry a tréning. Tréning s kužele umožňuje presné stanovenie pozícií na ihrisku. Méty majú široké využitie v profesionálnom aj amatérskom športe alebo pre zábavu. S métami možno rozšíriť tréning na novú úroveň. Balenie obsahuje 50 kusov met vo 5-tich rôznych farbách s praktickým stojanom.
16,84 €
Volejbalové chrániče kolien SMK Šport Samba Senior
Skladom
Volejbalové chrániče kolien SMK Šport Samba Senior pre dospelých, chráni kolená pri hre alebo tréningu. Skvelé tlmí nárazy pri dopadoch. Chrániče sú potiahnuté penou, vyrobené z elastického materiálu, vďaka ktorému sa hodí a drží na nohe.
8,22 €
Volejbalové chrániče kolien SMK Sport Match Senior
Skladom
Volejbalové chrániče kolien SMK Sport Match Senior pre dospelých, chráni kolená pri hre alebo tréningu pred odieraním a popálením kolien. Skvelé tlmí nárazy pri dopadoch. Chrániče sú potiahnuté penou, vyrobené z elastického materiálu, vďaka ktorému sa hodí a drží na nohe.
6,72 €
Volejbalová lopta SMK Šport PRINCESS MASTER 5
do 5 pracovných dní
Volejbalová lopta SMK Šport PRINCESS MASTER 5 je ručne šitý, vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, vyznačujúci sa veľmi vysokou pevnosťou a odolnosťou proti opotrebeniu aj pri intenzívnom používaní.
18,72 €
-3,78 €
Volejbalová lopta SMK Sport Princess Beach
Skladom
Volejbalová lopta SMK Sport Princess Beach je p Lazov volejbal zo syntetickej kože a vysoko kvalitné peny. Nová technológia zvyšuje pocit štruktúry držania lopty a radosti z hry. Ručne šitý, opatrená latexovým vnútorné rúrkou s butyl ventilom, určené pre rekreačné hru.
9,31 €
13,09 €
Velka piknik deka Šport Raw SR003 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka Šport Raw SR003 200 x 200 cm vďaka použitiu hliníkovej fólie ako spodné vrstvy prikrývky zaisťuje veľmi dobrú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vode. Použitie fleecové textílie v hornej vrstve prikrývky jej dáva mimoriadnu hebkosť a potešenie na dotyk. Klapka na suchý zips pomáha pri pohodlnom skladanie a uľahčuje skladovanie. Klapka pre pohodlné nosenie v ruke.
20,60 €
Velka piknik deka Šport Raw SR001 Blue 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka Šport Raw SR001 Blue 200 x 200 cm vďaka použitiu hliníkovej fólie ako spodné vrstvy prikrývky zaisťuje veľmi dobrú tepelnú izoláciu a odolnosť proti vode. Použitie fleecové textílie v hornej vrstve prikrývky jej dáva mimoriadnu hebkosť a potešenie na dotyk. Klapka na suchý zips pomáha pri pohodlnom skladanie a uľahčuje skladovanie. Klapka pre pohodlné nosenie v ruke.
20,60 €
Velka piknik deka SMK Šport Stripe 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka SMK Šport Stripe 200 x 200 cm je dodávaná v slušivom dizajne a klasických farbách. Piknik deka je ideálny pre všetky príležitosti - odpočinúť si na pláži, na dlhé výlety na horách a dokonca aj zábavu na záhrade. Vďaka praktickému tvaru sa po skladanie nevytvára príliš veľa miesta. Plážová deka je veľmi ľahká. Piknik deka je príjemná na dotyk.
20,60 €
Velka piknik deka SMK Šport multicolor 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka SMK Šport multicolor 200 x 200 cm je dodávaná v slušivom dizajne a klasických farbách. Piknik deka je ideálny pre všetky príležitosti - odpočinúť si na pláži, na dlhé výlety na horách a dokonca aj zábavu na záhrade. Vďaka praktickému tvaru sa po skladanie nevytvára príliš veľa miesta. Plážová deka je veľmi ľahká. Piknik deka je príjemná na dotyk.
20,60 €
Velka piknik deka SMK Šport Brown 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka SMK Šport Brown 200 x 200 cm je dodávaná v slušivom dizajne a klasických farbách. Piknik deka je ideálny pre všetky príležitosti - odpočinúť si na pláži, na dlhé výlety na horách a dokonca aj zábavu na záhrade. Vďaka praktickému tvaru sa po skladanie nevytvára príliš veľa miesta. Plážová deka je veľmi ľahká. Piknik deka je príjemná na dotyk.
20,60 €
Velka piknik deka SMK Sport Blue 200 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka SMK Sport Blue 200 x 200 cm je dodávaná v slušivom dizajne a klasických farbách. Piknik deka je ideálny pre všetky príležitosti - odpočinúť si na pláži, na dlhé výlety na horách a dokonca aj zábavu na záhrade. Vďaka praktickému tvaru sa po skladanie nevytvára príliš veľa miesta. Plážová deka je veľmi ľahká. Piknik deka je príjemná na dotyk.
20,60 €
Velka piknik deka SMK Sport Black 150 x 200 cm
Skladom
Velka piknik deka SMK Sport Black 150 x 200 cm je dodávaná v slušivom dizajne a klasických farbách. Piknik deka je ideálny pre všetky príležitosti - odpočinúť si na pláži, na dlhé výlety na horách a dokonca aj zábavu na záhrade. Vďaka praktickému tvaru sa po skladanie nevytvára príliš veľa miesta. Plážová deka je veľmi ľahká. Piknik deka je príjemná na dotyk.
18,72 €
Tréninkové ploutve SMJ Sport HP-10 Black - velikost M
Dočasne vypredané
Tréningové plutvy SMK Sport HP-10 Black zvyšujú účinnosť pohybov paží, dávajú väčšiu hnaciu silu, ale súčasne zvyšujú fyzickú námahu. Ideálny ako pre rekreačné plávanie, tak pre súťažné tréning plávanie. Vyrobené z polymérov a latexovej gumy, správne tvarované, dokonale drží na ruke.
Tréningové plutvy SMK Sport HP-10 Black - veľkosť L
Skladom
Tréningové plutvy SMK Sport HP-10 Black zvyšujú účinnosť pohybov paží, dávajú väčšiu hnaciu silu, ale súčasne zvyšujú fyzickú námahu. Ideálny ako pre rekreačné plávanie, tak pre súťažné tréning plávanie. Vyrobené z polymérov a latexovej gumy, správne tvarované, dokonale drží na ruke.
7,47 €
Tenisový trenažér SMK Šport TD801D
Skladom
Tenisový trenažér SMK Sport TD801D je t enisový tréningový set, ktorý slúži pre individuálny tréning. Trenažér značky SMK Sport je vhodný pre začiatočníkov a aj pre stredne pokročilých hráčov.
5,59 €
Tenisové loptičky TELOON T801P3 3 ks
Skladom
Tenisové loptičky TELOON T801P3 3 ks sú tlakové lopty určené pre akýkoľvek povrch ihriska. Najmä sa odporúča pre výučbu hry a rekreačných hier.
4,84 €
Stopky SMK Sport JS-7062, 60 časov
do 5 pracovných dní
Stopky SMK Sport JS-7062, 60 časov s veľkým výpočtom nasledujúcich funkcii.
25,47 €
Stopky SMK Sport JS-7061, 10 časov
do 5 pracovných dní
Stopky SMK Sport JS-7061, 10 časov s veľkým výpočtom nasledujúcich funkcii.
24,35 €
Skladacia kolobežka SMK Šport Scout
Skladom
Skladacia kolobežka SMK Šport Scout vybavená nastaviteľným ergonomickým riadidlá s mäkkými úchytmi. Kolobežka má popruh, ktorý uľahčuje prenášanie zloženého kolobežky. Guličkové ložiská 608RS utesnená z oboch strán gumovými tesneniami, plnená tukom, bezúdržbová. Vynikajúce valivé vlastnosti a veľmi nízky valivý odpor zaručujú hladkú a rýchlu jazdu skútra.
48,73 €
Skladacia kolobežka SMK Sport NL-700/230 z hliníka
do 5 pracovních dní
Skladacia kolobežka SMK Sport NL-700/230 z hliníka je veľká mestská kolobežka pre teenagerov a dospelých. Masívna konštrukcia z hliníkovej ocele s rýchlym a bezproblémovým skladacím systémom. SUPER FLEX SYSTEM - plná absorpcie nárazov! Tlmič nárazov na prednom kolese + špeciálne, mäkké zavesenie zadného kolesa zaručujú pohodlnú jazdu.
95,63 €
Skladacia hliníková kolobežka SMK Sport NL-180 Black
do 5 pracovných dní
Skladacia hliníková kolobežka SMK Sport NL-180 Black s pevnou hliníkovou kovovou konštrukciou. Pohodlná široká plošina s hrubou protišmykovou podložkou. Veľké gumové kolesá zaisťujú pohodlnú jazdu aj na nerovnom teréne. Vysoko kvalitné ložiská. Teleskopická riadidlá s nastaviteľnou výškou. Mäkké EVA penové kľuky pre pevné uchopenie.
78,75 €