Hračky pre chlapcov

Stavebnica hasičského záchranného zboru
Dočasne vypredané
Stavebnica hasičského záchranného zboru pre pre všetkých fanúšikov hasičov. Táto vynikajúca hračka Vám umožní vytvoriť vlastný plne vybavený hasičský zbor s nápaditými dodatkami. Prezentovaná sada má elegantný a moderný dizajn a rozsiahle možnosti.
Slimačie závodná dráha Racetrack Snail
Dočasne vypredané
Slimačie závodná dráha Racetrack Slimák je vyrobená z vysoko kvalitnej sady plastov zo 17 prvkov. Batériovo napájanie slimáky sa pohybujú po eliptickej dráhe. Slimáky v živých farbách majú gumové kolieska pre lepšiu priľnavosť k povrchu. Táto multifunkčná vzdelávacie hračka zároveň rozvíja koordináciu pohybov a motorické schopnosti dieťaťa.
Model lietadla D7 (1:55)
Dočasne vypredané
Model lietadla D7 je zmenšený model 1:55, ktorý je vyrobený z kovu a malých plastových dielov. Lietadlo má pohyblivé časti vrtule a kolesá. Model vyrobené s extrémnou presnosťou v živých farbách. Hračka má malé rozmery, aby sa jej dieťa mohlo brať so sebou na prechádzku a hrať sa s ním kedykoľvek a kdekoľvek. Lietadlo z tejto kolekcie je jedinečný darček pre každé dieťa.
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami
Skladom
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami je fantastický model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Parkovisko ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko. Parkovisko má 4 poschodia, vrátane prízemí s vnútornými prechody, svetlami, čerpacou stanicou, umývacie linky, stromov a výťahu.
22,47 €
Sada náradia v kufri pre malých kutilov
Skladom
Sada náradia v kufri pre malých kutilov ponúka bohaté príslušenstvo, pevnú konštrukciu a zmysel pre detail nářadí.S týmto kufrom sa bude Vaše dieťa cítiť ako skutočný staviteľ alebo údržbár. Kufor je pripojený do špeciálne pripravených nôh, ktoré možno kedykoľvek rozložiť a vytvoriť stabilnú základňu kutila.
16,09 €
Hasičské auto s hasičským vybavením
Dočasne vypredané
Hasičské auto s hasičským vybavením je 7-dílná sada pro extrémně náročné mladé hasiče. V sadě najdete dobře navržené hasičské auto s teleskopickým žebříkem na otočné plošině. Tato bohatá sada poskytuje jedinečnou příležitost zpestřit zábavu doma i venku. Hrou má dítě možnost naučit se logicky myslet, manipulovat s objekty a rozvíjet představivost. 
Detská modelová stavebnica 4 Toys
Dočasne vypredané
Detská modelová stavebnica 4 Toys je navrhnutá pre najmenších dizajnérmi. Prezentovaná hračka je robustný a ponúka živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších milovníkov stavebníc. 109 dielna sada je dobrá voľba pre extrémne náročné mladých dizajnérov. Sada je skutočnou výzvou - každé dieťa môže stavať jedno zo 4 unikátnych vozidiel.
Plastová Motory píla so zvukovými efektmi
Skladom
Plastová Motory píla so zvukovými efektmi v reálnom vzhľade ako skutočná motorvá píla pôsobí ako skutočná. Deti sú veľmi zvedavé, čo je dôvod, prečo tak často rady napodobňujú činnosť dospelých. Prezentovaná motorová reťazová píla môže byť skvelá voľba pre zábavu.
11,22 €
Akvárium s rybou Nemo
Dočasne vypredané
Akvárium s rybou Nemo je nádherné akvárium s vybavením. Hračka ponúka nezvyčajné potešenie pre všetkých milovníkov vodných živočíchov. Malá, múdra, vrtká a technologicky vyspelá rybka. Umiestnite rybu do akvária naplneného vodou a uvidíte, ako šikovne rybka pláva. Ryba napodobňuje pohyby skutočného morského stvorenia.
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami
Dočasne vypredané
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Fantasticky navrhnutý model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko so 4-mi poschodiami.