Lyže

Lyžovanie alebo jazda na bežkách patrí v zime k veľmi obľúbeným športovým činnostiam, ktoré majú v obľube stále viac rekreačné i aktívnych športovcov. Lyže pre zjazdové lyžovanie je možné vybrať v rôznych dĺžkach alebo značkách rovnako ako lyžiarske topánky, ktoré je potrebné vybrať starostlivo pre pohodlnú jazdu! Pri zimných športoch treba myslieť v prvom rade na bezpečnosť, preto máme v ponuke moderné lyžiarske helmy, chrániče chrbtice a lyžiarske okuliare.

Vak na lyže Ski XXL Bag
Skladom
Vak na lyže Ski XXL Bag je kvalitný a cenovo dostupný ochranný vak na lyže, vyrobený z odolného 600D polyesteru. Ideálna pomôcka pre transport a uskladnenie až troch párov lyží do dĺžky 185 cm.
25,62 €
Zjazdové palice Blizzard Sport Black
Skladom
Zjazdové palice Blizzard Sport Black sú ľahké hliníkové zjazdové palice, ktoré sú všestranné pre zjazd a majú športovým ergonomicky tvarované madlo.
16,09 €
Zjazdové palice Blizzard Sport Yellow
Skladom
Zjazdové palice Blizzard Sport Yellow sú ľahké hliníkové zjazdové palice, ktoré sú všestranné pre zjazd a majú športovým ergonomicky tvarované madlo.
16,09 €
Zjazdové palice Blizzard Allmountain Silver
Skladom
Zjazdové palice Blizzard Allmountain Silver sú ľahké hliníkové zjazdové palice, ktoré sú všestranné pre zjazd a majú športovým ergonomicky tvarované madlo.
18,72 €
Vak na lyže Blizzard Ski Bag Premium na 1 pár 145 - 165 cm
Skladom
Vak na lyže Blizzard Ski Bag Premium na 1 pár 145 - 165 cm je v ak na jeden pár lyží s možnosťou predĺženia. Jednoducho nastaviteľná dĺžka vystužené dno sťahovacie pásky popruh cez rameno.
20,60 €
-3,78 €
Taška na lyžiarky Tecnica Bag Premium Purple
Skladom
Taška na lyžiarky Tecnica Bag Premium Purple je d AMSK taška na zjazdové topánky Tecnica s nastaviteľným popruhom cez rameno. Taška má vrecká na zips pre väčšiu bezpečnosť vašich vecí.
18,69 €
22,47 €
Taška na lyžiarky a helmu Merco SB 100
Skladom
Taška na lyžiarky a helmu Merco SB 100 je e xtra priestranný a lacný vak pre lyžiarske topánky, helmu a ďalšie potrebné príslušenstvo na svah. Batoh na lyžiarky a helmu Merco SB 100 je vyrobený z prémiového pevného a ľahkého 600D polyesteru a je navrhnutý tak, aby ste na kopec vždy pohodlne dopravili svoje lyžiarske topánky, lyžiarsku prilbu a všetko potrebné príslušenstvo.
31,59 €
Lyžiarska prilba Axer Šport Alison
Skladom
Lyžiarska prilba Axer Sport Alison je moderný prilba pre lyžiarov s modernými bezpečnostnými prvkami. Prilba má vetracie otvory pre efektívne ventiláciu a nastaviteľný popruh okolo brady.
19,47 €
Lyžiarska prilba Blizzard Signal 51-54 žltá
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Signal 51-54 žltá je e xtra ľahká prilba vyrobená extra ľahkou in-mold technológia s nastaviteľnou ventiláciou a veľkostí. Prilba má odnímateľné uši, antibakteriálne výstelku a je dodávaná spoločne s transportným obalom.
29,71 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 52-56 Blue Cat
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 52-56 Blue Cat je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
21,91 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Yellow Cheese
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Yellow Cheese je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
29,34 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Green Cheese
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Green Cheese je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
29,34 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Green Star
Posledné kusy v sklade
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Green Star je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
23,79 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Blue Star
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Blue Star je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
29,53 €
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Blue Cat
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Magnum 48-52 Blue Cat je určená deťom. Vypovedá o tom aj veľmi atraktívny a zábavný vzhľad helmy. Vnútorná vložka je vyberateľná a teda aj ľahko umývateľná. Z tejto helmy budú nadšené nielen deti, ale aj ich rodičia. Helma na svahu krásne septembra a dieťa neprehliadnu ani ostatní lyžiari.
29,53 €
Lyžiarska prilba Blizzard Race 53-56
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Race 53-56 je e xtra pevná prilba na lyže a snowboard Blizzard Race s technológiou ABS. Lyžiarska helma Blizzard Race s možnosťou regulácie ventilácie.
40,59 €
Lyžiarska prilba Blizzard Race 50-52
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Race 50-52 je e xtra pevná prilba na lyže a snowboard Blizzard Race s technológiou ABS. Lyžiarska helma Blizzard Race s možnosťou regulácie ventilácie.
33,05 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 oranžová
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 oranžová je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
47,91 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 zelená
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 zelená je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
47,91 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 modrá
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 modrá je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
47,91 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 čierna
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 58-61 čierna je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
47,91 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 54-56 zelená
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 54-56 zelená je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
37,14 €
Lyžiarska prilba Blizzard Power 54-56 oranžová
Skladom
Lyžiarska prilba Blizzard Power 54-56 oranžová je lyžiarska prilba pre dospelých, ktorá je vďaka technológii In-Mold extrémne odolná a zároveň ľahká s nízkym profilom. Je to veľmi pohodlná helma, ktorú si môžete upraviť individuálnych potrieb a to ako veľkostne, tak môžete regulovať aj teplotu vo vnútri nastaviteľnú ventiláciou a pomocou odepínatelných náušníkov.
57,85 €