Posilňovacie stroje

Posilňovacie stroje sú určené pre celkové spevnenie postavy a slúži na precvičovanie celého tela alebo určených partií. Posilňovacie stroje ponúkajú rýchly, účinný, bezpečný a hlavne intenzívny tréning. Posilňovacie stroje ako sú rotopedy, eliptické trenažéry alebo bežecké pásy sú vhodným doplnkom do domácnosti a môžu ich využívať všetci členovia rodiny. Domáce cvičenie s posilňovacími strojmi umožňuje cvičiť kedykoľvek máte chuť a nie je potrebné chodiť do drahé posilňovne. Posilňovacie stroje sú určené pre začiatočníkov aj pokročilých a umožňujú udržiavať správnu techniku cvičenia vďaka izolácii precvičovaných partií.

Vibračný posilňovací stroj MASTER G5 - wood
do 24 hodin
Vibračný posilňovací stroj MASTER G5 - wood pomáha k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy a redukciu váhy, to všetko navyše v originálnom drevenom dizajne.
187,21 €
Mini bike SPARTAN
do 24 hodin
Mini bike SPARTAN je určený pre nenáročných užívateľov. Efektívne cvičebný doplnok, ktorý môže slúžiť prípadne i ako rehabilitačná pomôcka. Tento rotoped dokáže plniť úlohy nenáročných užívateľov. K hlavným prednostiam patrí predovšetkým malé rozmery a možnosť zložiť ho po dokončení cvičení.
44,64 €
Posilňovacia lavica MASTER Squat trainer
do 24 hodin
Posilňovacia lavica MASTER Squat trainer pre dokonalé cvičenie drepov plus Push Up Bar pre ideálne prevedenie klikov a naviac posilňovacie gumy pre hŕbu ďalších cvikov. Stabilná oceľová konštrukcia s protišmykovými nôžkami a gumovými popruhy umožňuje bezpečné cvičenie v domácom prostredí.
48,40 €
Tréningový plyo box MASTER - 60 cm
Dočasne vypredané
Tréningový plyo box MASTER - 60 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
Tréningový plyo box MASTER - 45 cm
Dočasne vypredané
Tréningový plyo box MASTER - 45 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
Tréningový plyo box MASTER - 30 cm
Posledné kusy v sklade
Tréningový plyo box MASTER - 30 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
112,17 €
Motorový bežecký pás MASTER F-11
do 24 hodín
Motorový bežecký pás MASTER F-11 disponuje robustným telom, pevnou konštrukciou a optimálnu maximálnou rýchlosťou 14 km / h. Užívatelia ocenia odpruženú bežeckú plochu, ktorá je šetrná k ich kĺbovému aparátu. Je možné si vybrať z troch polôh sklonu a 15 prednastavených programov. Nespornou výhodou je aj možnosť zloženia stroja do vertikálnej polohy pre úsporu miesta.
412,30 €
Bežecký pás MASTER F-05 - wood
do 24 hodín
Bežecký pás MASTER F-05 - wood s drevenými prvkami patrí medzi jednoduché domáce trenažéry. Je určený pre používateľov hľadajúcich plnohodnotný bežecký pás s neobvyklým dreveným dizajnom a konštrukciou, umožňujúce maximálnu úsporu miesta pri skladovaní.
449,82 €
Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém
Posledné kusy v sklade
Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém s veľkou nosnosťou do 150 kg je veľmi jednoduché tréningové zariadenie, ktoré dokáže úspešne nahradiť plne vybavenú posilňovňu. Výcvik na popruhoch zahŕňa všetky svalové časti a môže byť použitý pre celkový vývoj, silu a rehabilitačné cvičenia.
27,35 €
-7,57 €
Step bednička Springos 10 - 15 cm / 350 kg
Skladom
Kompaktné step bednička od spoločnosti Springos Vám umožní robiť fitness tréning doma. Dvojstupňové nastavenie výšky vám umožní prispôsobiť ho aktuálnemu cvičenia. Pre zaistenie maximálnej možnej bezpečnosti má povrch plošiny protišmykovú textúru a pod schody sú gumové podložky, ktoré zabraňujú pohybu schodu.
22,41 €
29,98 €
Elektrický bežecký pás HMS BE5036
Skladom
Trenažér HMS Premium BE5036 je bežecký pás spadajúce do kategórie H a je teda vhodný do domácností.
855,89 €
Elektrický bežecký pás HMS BE4554
Skladom
Trenažér HMS BE4554 je bežecký pás spadajúce do kategórie H, ktorý je vďaka svojim kompaktným rozmerom ideálnou voľbou pre tréning v domácom prostredí. Pre maximálny komfort je možné sklopiť stĺpiky s konzolou a trenažér schovať napríklad pod posteľ.
619,13 €
Masážny pištole HMS PDM3131
do 4 - 7 pracovných dní
Masážny pištole HMS PDM3131 je ideálnym nástrojom pre hĺbkovú masáž svalov celého tela. Tento masážny prístroj nájde uplatnenie ako u športovcov, tak u ľudí so sedavým životným štýlom, alebo napríklad u fyzioterapeutov.
47,29 €
Masážny pištole HMS PDM3125
do 4 - 7 pracovných dní
Masážny pištole HMS PDM3125 je ideálnym nástrojom pre hĺbkovú masáž svalov celého tela. Tento masážny prístroj nájde uplatnenie ako u športovcov, tak u ľudí so sedavým životným štýlom, alebo napríklad u fyzioterapeutov.
63,33 €
Masážny pištole HMS PDM3123
do 4 - 7 pracovných dní
Masážny pištole HMS PDM3123 je ideálnym nástrojom pre hĺbkovú masáž svalov celého tela. Tento masážny prístroj nájde uplatnenie ako u športovcov, tak u ľudí so sedavým životným štýlom, alebo napríklad u fyzioterapeutov.
114,68 €
Masážny pištole HMS PDM4482
Dočasne vypredané
Masážny pištole HMS PDM4482 je ideálnym nástrojom pre hĺbkovú masáž svalov celého tela. Tento masážny prístroj nájde uplatnenie ako u športovcov, tak u ľudí so sedavým životným štýlom, alebo napríklad u fyzioterapeutov.
Náhradné silikónové vankúšiky GEL PADS 03
do 4 - 7 pracovných dní
Gélové vankúšiky k EMS stimulátorom Gél Pads 03 sú náhradné gélové "vložky", ktoré nahrádzajú už vyslúžilé vankúšiky, ktoré prestávajú lepiť. Rozmer Gél Pads 03 sa ideálne hodia k produktom ABS Master Pre Hip a Electro BF Hip. Balenie obsahuje 3 kusy vankúšikov.
5,60 €
Náhradné silikónové vankúšiky GEL PADS 12
do 4 - 7 pracovných dní
Gélové vankúšiky k EMS stimulátorom Gel Pads 12 sú náhradné gélové "vložky", ktoré nahrádzajú už vyslúžilé vankúšiky, ktoré prestávajú lepiť. Rozmer Gél Pads 12 sa ideálne hodia k produktom Electro BF a ABS Master Pro. Balenie obsahuje 12 kusov vankúšikov.
9,43 €
Posilňovač svalov ABS Master Multiset EMS
Dočasne vypredané
Multiset posilňovačov svalov ABS MASTER PRO je zariadenie určené pre vybudovanie perfektné postavy. Jeho hlavnou funkciou je zatínanie a povoľovanie svalov a tým ich neustály tréning. Vďaka perfektnému rozloženie stimulačných bodov, budú Vaše svaly esteticky dokonalé.