Nakladacie činky

Nakladacia činka je športové náčinie, ktoré obsahuje tyč a na každom konci kruhovej závažia (kotúč). Kotúče možno povolením matice dávať dole a jednoducho pridávať alebo uberať záťaž pre cvičenie. Nakladacie činky sú používané v kulturistike, ťažké atletike alebo vzpieranie. Cvičenie s nakladacou činkou je vhodné pre formovanie a spevňovanie postavy.

Novinka
Činka Studio Profi De Luxe 40 kg
Skladom
Činka Studio De Luxe 40 kg
Technická data:
- klasická jednoruční činka v atraktivním designu
- pochromovaná tyč
- kotouče pogumovány
- hmotnost 40 kg
- obrázek je orientační, v balení je 1 kus činky
146,28 €
Novinka
Činka Studio Profi De Luxe 35 kg
Skladom
Činka Studio De Luxe 35 kg

Technická data:
- klasická jednoruční činka v atraktivním designu
- pochromovaná tyč
- kotouče pogumovány.
- hmotnost 35 kg
- obrázek je orientační, v balení je 1 kus čin
122,27 €
Novinka
Činka chrom MASTER 2 x 4 kg
Posledné kusy v sklade
Činka chrom MASTER 2 x 4 kg. Technická data:

chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí
balení obsahuje jeden pár (2 ks)
materiál: kov
rozměry: 21 x 7,7 cm, úchop 11,3 x 3,3 cm
40,89 €
Novinka
Činka chrom MASTER 2 x 1 kg
Skladom
Činka chrom MASTER 2 x 1 kg. Technická data:

chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí
balení obsahuje jeden pár (2 ks)
materiál: kov
rozměry:17 x 4 cm, úchop 11,3 x 2,3 cm
10,09 €
Novinka
Činka chrom MASTER 2 x 2 kg
Skladom
Činka chrom MASTER 2 x 2 kg. Technická data:

chromovaná jednoruční činka s polstrovanou rukojetí
balení obsahuje jeden pár (2 ks)
materiál: kov
rozměry:19 x 5,5 cm, úchop 11,3 x 3,3 cm
20,22 €
Činka BRUTEforce ADR24, nastavitelná 2,5 - 24 kg
Dočasne vypredané

Nastavitelná činka BRUTEforce ADR24 s praktickým řešením úpravy zátěže. Automaticky nakládací činka funguje na principu disků (závaží) a otočném kolečku, na kterém si nastavíte požadovanou váhu a vybrané závaží se vám na činku „přicvakne“. Vybrat si můžete z hmotnosti od 2,5 do 24 kg. 
Jednoručná nakladacia činka MASTER 10 kg
do 24 hodin
Jednoručná nakladacia činka MASTER 10 kg je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
37,14 €
Činka nakladacia Sedco 15 kg
Dočasne vypredané
Činka nakladacia Sedco 15 kg je vhodná pre domáce posilňovanie s možnosťou zmeny záťaže podľa aktuálnej potreby. Využitie pre rôzne vekové a kondičné skupiny. Je vhodná pre posilňovanie hornej polovice tela. Skladá sa zo hriadeľa a skrutkovacích matíc, ktoré zamedzujú skĺznutiu závažia a prípadnému úrazu.
Činka nakladacia jednoručné - 8,5 kg Acra
Dočasne vypredané
Činka nakladacia jednoručné - 8,5 kg Acra je vyrobená z vysoko kvalitnej chrómovanej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
Činka nakladacia jednoručné - 17 kg Acra
Dočasne vypredané
Činka nakladacia jednoručné - 17 kg Acra je vyrobená z vysoko kvalitnej chrómovanej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
Jednoručná nakladacia činka - 14 kg Acra
Dočasne vypredané
Jednoručná nakladacia činka - 14 kg Acra je vyrobená z vysoko kvalitnej chrómovanej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
Jednoručná nakladacia činka MASTER 15 kg
Dočasne vypredané
Jednoručná nakladacia činka MASTER 15 kg je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
-12,11 €
Jednoruční nakládací činka AXERFIT 10 kg
Dočasne vypredané
Jednoruční nakládací činka AXERFIT 10 kg je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Hřídel činky je na obou koncích opatřena závity pro zajištění závaží bezpečnostními objímkami. Zátěžové kotouče jsou vyrobeny z kovu a jejich povrch je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti vlhkosti a korozi.
15,99 €
28,10 €