Nakladacie činky

Nakladacia činka je športové náčinie, ktoré obsahuje tyč a na každom konci kruhovej závažia (kotúč). Kotúče možno povolením matice dávať dole a jednoducho pridávať alebo uberať záťaž pre cvičenie. Nakladacie činky sú používané v kulturistike, ťažké atletike alebo vzpieranie. Cvičenie s nakladacou činkou je vhodné pre formovanie a spevňovanie postavy.

Činka Studio Profi De Luxe 40 kg
Skladom
Činka Studio De Luxe 40 kg Technické dáta: - klasická jednoručná činka v atraktívnom dizajne - pochrómovaná tyč - kotúče pogumované - hmotnosť 40 kg - obrázok je orientačné, v balení je 1 kus činky
146,28 €
Činka bruteforce ADR24, nastaviteľná 2,5 - 24 kg
Dočasne vypredané
Nastaviteľná činka bruteforce ADR24 s praktickým riešením úpravy záťaže. Automaticky nakladacia činka funguje na princípe diskov (závažia) a otočnom koliesku, na ktorom si nastavíte požadovanú váhu a vybrané závažie sa vám na činku "pricvaknú". Vybrať si môžete z hmotnosti od 2,5 do 24 kg.
Jednoručná nakladacia činka MASTER 10 kg
Dočasne vypredané
Jednoručná nakladacia činka MASTER 10 kg je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.
Činka nakladacia Sedco 15 kg
Dočasne vypredané
Činka nakladacia Sedco 15 kg je vhodná pre domáce posilňovanie s možnosťou zmeny záťaže podľa aktuálnej potreby. Využitie pre rôzne vekové a kondičné skupiny. Je vhodná pre posilňovanie hornej polovice tela. Skladá sa zo hriadeľa a skrutkovacích matíc, ktoré zamedzujú skĺznutiu závažia a prípadnému úrazu.
Činka nakladacia jednoručné - 8,5 kg Acra
Dočasne vypredané
Činka nakladacia jednoručné - 8,5 kg Acra je vyrobená z vysoko kvalitnej chrómovanej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami. Záťažové kotúče sú vyrobené z kovu a ich povrch je opatrený špeciálnou vrstvou so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti a korózii.