Plážové tašky

Piknikové tašky sú praktickejšie a menej ťažkopádne ako klasické piknik Koše. Piknik tašku si môžete dať s popruhom cez rameno alebo ich použiť dokonca ako batoh. Dnešné piknik deky majú vnútri izolačnú termo vrstvu, ktoré udržia jedlo a pitie v ideálnej teplote. Uistite sa, že máte všetko čo potrebujete pre pokojný piknik s rodinou alebo priateľmi. Piknik tašky ponúkajú jeden alebo viac rozdelených priestorov pre rozdelenie jedla a pitia. S modernými piknik taškami môžete vyraziť v pokoji na pláž alebo dlhšiu prechádzku, ak hľadáte ideálneho miesto pre piknik

Plážová termo taška Spokey Levante Blue
Skladom
Plážová termo taška Spokey Levante Blue je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie. Na naše produkty kladieme veľmi vysoké nároky, z toho dôvodu dbáme na to, aby na ich výrobu boli použité materiály najvyššej kvality.
12,44 €
Termotaška Spokey Loreto Blue
Dočasne vypredané
Termotaška Spokey Loreto Blue je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie. Taška je pomerne veľká, umožní zabaliť do nej všetko čo budete sebou potrebovať. Do vreciek na prednej strane uložíte veci, ktoré treba mať rýchlo dostupné. Izolačná vrstva pomáha udržovať nízku teplotu produktov, a to aj po dobu niekoľkých hodín.
Retro plážová termo taška Spokey Acapulco 39 x 15 x 27 cm
Skladom
Retro plážová termo taška Spokey Acapulco 39 x 15 x 27 cm je termo taška, ktorá vďaka vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey Acapulco je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
9,34 €
Retro plážová termo taška Spokey San Remo 52 x 20 x 40 cm
Skladom
Retro plážová termo taška Spokey San Remo 52 x 20 x 40 cm je termo taška, ktorá vďaka vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey San Remo je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
13,09 €
Plážová termo taška Spokey San Remo 52 x 20 x 40 cm
Skladom
Plážová termo taška Spokey San Remo 52 x 20 x 40 cm je termo taška, ktorá vďaka vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey San Remo je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
13,09 €
Ružová plážová termo taška Spokey Acapulco 39 x 15 x 27 cm
Skladom
Ružová plážová termo taška Spokey Acapulco 39 x 15 x 27 cm je termo taška, ktorá vďaka vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey Acapulco je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
9,34 €
Námornícka plážová termo taška Spokey Acapulco Blue 39 x 15 x 27 cm
Skladom
Námornícka plážová termo taška Spokey Acapulco Blue 39 x 15 x 27 cm je termo taška, ktorá vďaka vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey Acapulco je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
8,22 €
Plážová termo taška Spokey Acapulco Green 39 x 15 x 27 cm
Skladom
Plážová termo taška Spokey Acapulco Green 39 x 15 x 27 cm je termo taška, ktorá d íkmi vrstve tepelnej izolácie (hliníková fólia) vnútri tašky sú vecí vnútri chránené pred teplom. Plážová taška Spokey Acapulco je nepostrádateľným spoločníkom na letné výlety. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie.
8,22 €
Plážová termo taška Spokey San Remo zelená
Skladom
Plážová termo taška Spokey San Remo zelená je p Lazov taška s penovou izoláciou zabráni zahrievanie obsahu tašky. Vhodná na výlety, pikniky, k moru.
12,44 €
Termotaška s plastovým boxom Spokey Lunch Box
Dočasne vypredané
Termotaška s plastovým boxom Spokey Lunch Box je nepostrádateľným spoločníkom nielen na letné výlety, ale aj pre každodenné používanie. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie. Taška má dve veľké komory a prístup k nim zaisťujú pohodlné zipy.Ve spodnej časti sa nachádza plastový box na potraviny so sadou príborov, ktorý je súčasťou tašky.