Zoznam produktov značky Joma

Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluór Turf
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Turfy Joma Maxima 2001 Negro-Fluór Turf je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný pre akékoľvek ihriská. Futbalovým ihriskom môže byť akékoľvek miesto. Zvršok je vyrobený z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú priedušnosť. Stielka je vyrobená z hladkej EVA a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
-11,35 €
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Turfy Joma Liga 5 902 White Turf je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný pre akékoľvek ihriská. Futbalovým ihriskom môže byť akékoľvek miesto. Zvršok je vyrobený z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú priedušnosť. Stielka je vyrobená z hladkej EVA a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,39 €
48,73 €
-18,91 €
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Turfy Joma Dribling 2005 Royal Turf je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný pre akékoľvek ihriská. Futbalovým ihriskom môže byť akékoľvek miesto. Zvršok je vyrobený z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú priedušnosť. Stielka je vyrobená z hladkého EVA a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,32 €
56,24 €
-20,81 €
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Turfy Joma Aguila 2005 Royal Turf sú vyrobené z najmodernejších materiálov. Tradičné turfy s modernou technológiou. Špičkový zvršok FIBERTEC. Vnútorné nylon, 800N / 50 mm pevnosť v ťahu a 600N / 50 mm osnovné útku. Hladká EVA stielka a PVC podrážka ku strednej línii, aby podporovala zarážkovou štruktúru. Vysoko kvalitná PU stielka, oderu DIN-40.
35,43 €
56,24 €
Tričko Joma Triple žltej
Dočasne vypredané
Tričko Joma Triple žltej s dlhým rukávom a výstrihom do V je ideálny pre športovcov hľadajúcich maximálne pohodlie a priedušnosť. Vyrobené z polyesteru, a preto veľmi húževnaté a elastické. Okrem toho sa toto tričko vyznačuje veľmi jemným pocitom a rýchlym schnutím. Zámková tkanina je veľmi elastická, ideálne pre športové oblečenie.
Tričko Joma Triple zelené
Dočasne vypredané
Tričko Joma Triple zelené s dlhým rukávom a výstrihom do V je ideálny pre športovcov hľadajúcich maximálne pohodlie a priedušnosť. Vyrobené z polyesteru, a preto veľmi húževnaté a elastické. Okrem toho sa toto tričko vyznačuje veľmi jemným pocitom a rýchlym schnutím. Zámková tkanina je veľmi elastická, ideálne pre športové oblečenie.
Tričko Joma Triple modré
Dočasne vypredané
Tričko Joma Triple modré s dlhým rukávom a výstrihom do V je ideálny pre športovcov hľadajúcich maximálne pohodlie a priedušnosť. Vyrobené z polyesteru, a preto veľmi húževnaté a elastické. Okrem toho sa toto tričko vyznačuje veľmi jemným pocitom a rýchlym schnutím. Zámková tkanina je veľmi elastická, ideálne pre športové oblečenie.
Tričko Joma Triple fialové
Dočasne vypredané
Tričko Joma Triple fialové s dlhým rukávom a výstrihom do V je ideálny pre športovcov hľadajúcich maximálne pohodlie a priedušnosť. Vyrobené z polyesteru, a preto veľmi húževnaté a elastické. Okrem toho sa toto tričko vyznačuje veľmi jemným pocitom a rýchlym schnutím. Zámková tkanina je veľmi elastická, ideálne pre športové oblečenie.
Tričko Joma Triple čierne
Dočasne vypredané
Tričko Joma Triple čierne s dlhým rukávom a výstrihom do V je ideálny pre športovcov hľadajúcich maximálne pohodlie a priedušnosť. Vyrobené z polyesteru, a preto veľmi húževnaté a elastické. Okrem toho sa toto tričko vyznačuje veľmi jemným pocitom a rýchlym schnutím. Zámková tkanina je veľmi elastická, ideálne pre športové oblečenie.
Tričko Joma Supernova II 901 žlto-čierne s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Joma Supernova II 901 žlto-čierne s krátkym rukávom s výstrihom do V v prednej časti. Tričko je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti.
19,70 €
Tričko Joma Supernova II 881 oranžovo-čierne s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Joma Supernova II 881 oranžovo-čierne s krátkym rukávom s výstrihom do V v prednej časti. Tričko je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti.
19,70 €
Tričko Joma Supernova II 702 royal-biele s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Joma Supernova II 702 royal-biele s krátkym rukávom s výstrihom do V v prednej časti. Tričko je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti.
19,70 €
Tričko Joma Supernova II 672 burgundy-biele s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Joma Supernova II 672 burgundy-biele s krátkym rukávom s výstrihom do V v prednej časti. Tričko je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti.
19,70 €
Tričko Joma Supernova II 609 červeno-žlté s krátkym rukávom
do 4 - 7 pracovných dní
Tričko Joma Supernova II 609 červeno-žlté s krátkym rukávom s výstrihom do V v prednej časti. Tričko je vyrobené pomocou dvoch rôznych tkanín. Tričko obsahuje technológiu Micro-Mesh po stranách pre zlepšenie priedušnosti.
19,70 €