Novinka
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Tempish CLIPS GIRL DUO rozťahovacia
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Tempish CLIPS GIRL DUO rozťahovacia so špeciálnou duálny konštrukciou pre celoročné rekreačné korčuľovanie. Konštrukčný systém umožňuje zámenu zimných korčulí za podvozok s kolieskami. Jednoduchým povolením dvoch skrutiek premeníte zimné korčule na kolieskové inline korčule a naopak.
71,24 €
Krasokorčule SMK Šport Grace
expedujeme do 5 pracovných dní
Krasokorčule SMK Šport Grace zdobené jemným reliéfnym vzorom. Správne profilovaná topánka spevňuje nohu a súčasne zaisťuje dostatočnú flexibilitu. Nôž je vyrobený z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je sklz tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
37,48 €
Krasokorčule SMK Šport Calgary Black
Posledné kusy v sklade
Krasokorčule SMK Šport Calgary Black vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pri zachovaní mimoriadnej pozornosti na kvalitu. Ergonomický strih zaisťuje stabilitu a pohodlie pri jazde. Korčule určené pre rekreačnú jazdu. Nože sú vyrobené z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je sklz tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
41,23 €
Krasokorčule SPORT RAW UT-207A
expedujeme do 5 pracovných dní
Krasokorčule SPORT RAW UT-207A s klasickým strihom a so šnurovaním. Topánky vyrobené zo syntetickej kože, vnútri kožená izolácie. Ďalšie podšívka v oblasti členku zabezpečuje pohodlie a správnu stabilizáciu chodidla v topánke. Nôž je z nerezovej ocele.
28,85 €
Krasokorčule SMK Šport Exclusive White
expedujeme do 5 pracovných dní
Krasokorčule SMK Sport Exclusive White v bielom prevedení so zlatým jemnou potlačou. Vyrobené zo syntetickej kože. Správne profilovaná topánka spevňuje nohu a súčasne zaisťuje dostatočnú flexibilitu. Nôž je vyrobený z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je nôž tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
46,11 €
Krasokorčule SMK Šport Exclusive Black
expedujeme do 5 pracovných dní
Krasokorčule SMK Sport Exclusive Black v čiernom prevedení so zlatým jemnou potlačou. Vyrobené zo syntetickej kože. Správne profilovaná topánka spevňuje nohu a súčasne zaisťuje dostatočnú flexibilitu. Nôž je vyrobený z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je nôž tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
46,11 €
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 Purple nastaviteľné
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 Purple nastaviteľné je set kolieskových a zimných korčulí určený pre začínajúcich a stredne pokročilých používateľov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a je istou voľbou na dlhý čas. Model NF 7104 A bol tiež vybavený trojstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa.
32,00 €
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 10927 A Pink / White nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 10927 A Pink / White nastaviteľné je set kolieskových a zimných korčulí určený pre začínajúcich a stredne pokročilých používateľov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a je istou voľbou na dlhý čas. Model NF 7104 A bol tiež vybavený trojstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 10927 A Pink nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 10927 A Pink nastaviteľné je set kolieskových a zimných korčulí určený pre začínajúcich a stredne pokročilých používateľov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a je istou voľbou na dlhý čas. Model NF 7104 A bol tiež vybavený trojstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 7104 A Pink nastaviteľné
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NF 7104 A Pink nastaviteľné je set kolieskových a zimných korčulí určený pre začínajúcich a stredne pokročilých používateľov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a je istou voľbou na dlhý čas. Model NF 7104 A bol tiež vybavený trojstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa.
32,00 €
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Green nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Green nastaviteľné sú ideálnym modelom pre začiatočníkov, alebo rekreačné korčuliarov. Súčasťou balenia sú dva podvozky, priamo na korčuli je in-line podvozok, ktorý je možné vymeniť za lištu s nožom na ľad. Z In-line korčúľ sa tak razom stanú korčule hokejovej. Polomäkká topánka je vybavená tlačidlom pre rýchly výber jedného zo štyroch rozmerov.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Pink nastaviteľné
Dočasne vypredané
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Pink nastaviteľné sú ideálnym modelom pre začiatočníkov, alebo rekreačné korčuliarov. Súčasťou balenia sú dva podvozky, priamo na korčuli je in-line podvozok, ktorý je možné vymeniť za lištu s nožom na ľad. Z In-line korčúľ sa tak razom stanú korčule hokejovej. Polomäkká topánka je vybavená tlačidlom pre rýchly výber jedného zo štyroch rozmerov.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Yellow nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 11812 A Yellow nastaviteľné sú ideálnym modelom pre začiatočníkov, alebo rekreačné korčuliarov. Súčasťou balenia sú dva podvozky, priamo na korčuli je in-line podvozok, ktorý je možné vymeniť za lištu s nožom na ľad. Z In-line korčúľ sa tak razom stanú korčule hokejovej. Polomäkká topánka je vybavená tlačidlom pre rýchly výber jedného zo štyroch rozmerov.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 A Green nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 A Green nastaviteľné sú štýlové korčule pre milovníkov jazdy ako na asfalte, tak na ľade. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Model NH 18188 A bol tiež vybavený štvorstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa. Je to spôsob, ako ušetriť čas aj peniaze.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 A Grey nastaviteľné
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18188 A Grey nastaviteľné sú štýlové korčule pre milovníkov jazdy ako na asfalte, tak na ľade. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Model NH 18188 A bol tiež vybavený štvorstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa. Je to spôsob, ako ušetriť čas aj peniaze.
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18366 A Pink nastaviteľné
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18366 A Pink nastaviteľné sú navrhnuté pre začínajúcich a pokročilých korčuliarov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Model NH 18366 A bol tiež vybavený štvorstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa. Je to spôsob, ako ušetriť čas aj peniaze.
25,43 €
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18366 A Blue nastaviteľné
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Nils Extreme NH 18366 A Blue nastaviteľné sú navrhnuté pre začínajúcich a pokročilých korčuliarov. Ich vysoká kvalita zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Model NH 18366 A bol tiež vybavený štvorstupňovým nastavením veľkosti topánky, kedy je možné ju nastaviť podľa potrieb užívateľa. Je to spôsob, ako ušetriť čas aj peniaze.
25,43 €
Dámske krasokorčule SMK Sport Pari
expedujeme do 5 pracovných dní
Dámske krasokorčule SMK Sport Pari so zúbkami v prednej časti nožov sú určený pre rekreačné jazdenie. Ergonomický tvar korčúľ zaručuje stabilitu, komfort a pohodlie pri jazde. Korčule s vnútorným kožúškom v elegantnom dizajne.
49,86 €
Detské nastaviteľné 2v1 zimné a kolieskové korčule SMK Sport Racing ROL188
do 5 pracovných dní
Detské nastaviteľné 2v1 zimné a kolieskové korčule SMK Sport Racing ROL188 sú perfektné zimné a kolieskové korčule pre deti v jednom. Nastaviteľná škrupina umožňuje rastúcemu dieťaťu používať kolieskové korčule po niekoľko sezón - a v zimných mesiacoch ako korčule, tak počas mesiacov bez dažďa. Plastová konštrukcia topánky s pohyblivým golierom zaisťuje správnu tuhosť nohy, bezpečnosť a pohodlie pri jazde.
28,10 €
Detské nastaviteľné 2v1 zimné a kolieskové korčule SMK Šport CRK41 Alder
do 5 pracovných dní
Detské nastaviteľné 2v1 zimné a kolieskové korčule SMK Sport CRK41 Alder s mäkkou a pohodlnou ponožkou vnútri, ktorá zaisťuje dostatočný prívod vzduchu. Nastaviteľná škrupina umožňuje rastúcemu dieťaťu používať kolieskové korčule niekoľko sezón - v zimných mesiacoch ako korčule a po zvyšok roka ako kolieskové korčule.
38,60 €
Detské nastaviteľné zimné a kolieskové korčule SMK Sport 2v1 Jack
do 5 pracovných dní
Detské nastaviteľné zimné a kolieskové korčule SMK Sport 2v1 Jack s mäkkou a pohodlnou ponožkou vnútri, ktorá zaisťuje dostatočný prívod vzduchu. Nastaviteľná škrupina umožňuje rastúcemu dieťaťu používať kolieskové korčule niekoľko sezón - v zimných mesiacoch ako korčule a po zvyšok roka ako kolieskové korčule.
41,23 €