Držiak bicykla na stenu za predné koleso max1
Skladom
Držiak bicykla na stenu za predné koleso max1 možno pripevniť na stenu, jeho montáž je veľmi jednoduchá. Bicykel sa na tento stojan vešia za predné koleso. Možno uchytiť ako horské, cestné, detské, tak i krosový bicykel.
7,09 €
Stojan montážny M-WAVE
Skladom
Montážny skladací stojan je vhodný nielen pre domácu dielňu. Hlava stojanu je vybavená rýchloupínacím mechanizmom pre upnutie rámu, teleskopicky možno nastaviť aj pracovná výška stojana.
127,18 €
Výstavný stojan pre bicykle 26 "-29"
Dočasne vypredané
Robustný stojan nielen pre 29 "kolesá. Robustný stojan so širokou základňou. Mimoriadna stabilita na obe strany. Pre parkovanie aj vystavovanie bicyklov nielen 29". Kolo umiestnené v stojane sa nevyvracia vo vzduchu, ale stojí v lyžiny stojane na pneumatike a iba sa opiera o pogumovanou vidlicu. Nehrozí teda poškodenie rýchloupináka ani náboje. Pri vystavení kolesá nezakrýva žiadnu jeho časť. Hmotnosť: 2,7kg
Stojan reklamné na bicykel za kľučku
Skladom
Jednoduchý výstavný stojan pre predajne na uchytenie bicykla za kľučku. Povrch stojanu je plastizol, ktorý bráni koleso proti odreniu. Tento stojan je veľmi stabilný. Ide o český výrobok.
9,75 €
Držiak bicykla na stenu za predné koleso max1
Skladom
Závesný stojan pre uchytenie kolies možno pripevniť na stenu, jeho montáž je veľmi jednoduchá. Bicykel sa na tento stojan vešia za predné koleso. Možno uchytiť ako horské, cestné, detské, tak i krosový bicykel.
8,44 €
Držiak bicykla na strop kladkový
Dočasne vypredané
Držiak bicykla na strop za použitia kladky umožňuje skladovať koleso jednoducho zavesené pri strope, kde neprekáža. Balenie obsahuje držiak a kladkami, vyťahovacie lano, montážne skrutky a návod na montáž.
Nosič zadný TRAVELLER 26 - 28 "čierny
Skladom
Nosič zadný TRAVELLER 26 - 28 "čierny je kvalitný hliníkový univerzálny nosič s maximálnou nosnosťou 25kg. Nosič je vhodný pre cyklobrašňu a je určený pre denné používanie aj pre expedičné putovanie. Nosič je nastaviteľný - vhodný pre kolesá 26-28".
20,63 €
Napínacie guma Vella
Skladom
Napínacie guma Vella s upínakom gumi-cuk.
5,97 €
Nosič Fe zadné Maxík 26 - 28 "čierny
Skladom
Nosič Fe zadné Maxík 26 - 28 "čierny je kvalitný univerzálny nosič s napínacou gumou. Maximálna nosnosť nosiča je 25kg. Stavitelný - vhodný pre veľkosti kolies 26-28".
14,97 €
Nosič na sedlovku max1
Skladom
Nosič na sedlovku max1 je kvalitný hliníkový a ľahký nosič na sedlovku. Upínanie pomocou rýchloupínacej skrutky.
17,22 €
3 napínacie gumy a plastové háky
Skladom
3 napínacie gumy a plastové háky sú klasické gumy s priemerom 10 mm a dĺžkou 80 cm. Gumy majú dva háčiky.
2,63 €