Vzpieračské tyče

Vzpieračské tyče sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Vzpieračské tyče sú vybavené ložiskami, ktoré predchádzajú otáčavému pohybu s bremenami. Vďaka svojej veľmi pevnej konštrukcii sú vzpieračské tyče pripravené na maximálnu záťaž a výkony cvičiaceho. Najlepší z našich vzpieračských tyčí znesie maximálnu záťaž 750 kg!

Zaisťovacie matice MASTER na olympijskú tyč (pár)
Skladom
Zaisťovacie matice na olympijskú tyč (pár) zaisťovacie matice na vzpieračské tyče s priemerom 50 mm šírka matica: 85 mm hmotnosť: 5,3 kg (pár) balenie obsahuje jeden pár
29,64 €
-5,67 €
Chránič krku Springos k posilňovacie tyči
Skladom
Chránič krku Springos k posilňovacej tyči Vám umožní zvýšiť komfort cvičenie s činkou. To je obzvlášť užitočné, keď robíte drepy. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožní dlhé používanie.
13,05 €
18,72 €
Vzpieračská EZ tyč AXERFIT 120 cm - lomená
Dočasne vypredané
Vzpieračská EZ tyč AXERFIT 120 cm - lomená z chrómovanej ocele a maximálnej zaťažiteľnosti 200 kg je vhodná pre posilňovanie tricepsov, bicepsov a svalov hornej polovice tela. EZ tyč je presne ergonomicky zakrivená tak, aby bolo možné efektívne posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú opatrené protišmykovým vrúbkovaním zaisťujúcim maximálnu stabilitu činky v ruke.