Vzpieračské tyče

Vzpieračské tyče sú vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu. Vzpieračské tyče sú vybavené ložiskami, ktoré predchádzajú otáčavému pohybu s bremenami. Vďaka svojej veľmi pevnej konštrukcii sú vzpieračské tyče pripravené na maximálnu záťaž a výkony cvičiaceho. Najlepší z našich vzpieračských tyčí znesie maximálnu záťaž 750 kg!

Novinka
Zajišťovací matice MASTER na olympijskou tyč (pár)
Skladom
Zajišťovací matice na olympijskou tyč (pár)

zajišťovací matice na vzpěračské tyče o průměru 50 mm
šířka matice: 85 mm
hmotnost: 5,3 kg (pár)
balení obsahuje jeden pár
29,64 €
-5,67 €
Chránič krku Springos k posilňovacie tyči
Skladom
Chránič krku Springos k posilňovacej tyči Vám umožní zvýšiť komfort cvičenie s činkou. To je obzvlášť užitočné, keď robíte drepy. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožní dlhé používanie.
13,05 €
18,72 €
Olympijská os HMS 180 cm
Dočasne vypredané
Olympijská os HMS 180 cm je vyrobená z pevnej ocele, ktorá bola podrobená temperovanie. Pre zaistenie pohodlného a bezpečného uchopenie, je rukoväť hriadeľa vrúbkovaná. Sada obsahuje dve pružinové svorky.
Olympijská os HMS 200 cm
Dočasne vypredané
Olympijská os HMS 200 cm je vyrobená z pevnej ocele, ktorá bola podrobená temperovanie. Pre zaistenie pohodlného a bezpečného uchopenie, je rukoväť hriadeľa vrúbkovaná. Sada obsahuje dve pružinové svorky.
Olympijská os HMS Premium GO320 183 cm
Dočasne vypredané
Olympijská os HMS Premium GO320 183 cm bola vyrobená zo špeciálnej chrómovanej ocele, ktorá prešla procesom kalenie. Produkt HMS sa vyznačuje pevnosťou v kombinácii s dokonalou pružnosťou. Súčasťou súpravy sú dva plastové uzávery ZG1000. Pevné a pohodlné uchopenie hriadeľa je zabezpečené vrúbkovaním na povrchu.
Olympijská os lomená HMS Premium GOL160 120 cm
Dočasne vypredané
Olympijská os lomená HMS Premium GOL160 120 cm bola vyrobená zo špeciálnej chrómovanej ocele, ktorá prešla procesom kalenie. Produkt HMS sa vyznačuje pevnosťou v kombinácii s dokonalou pružnosťou. Súčasťou súpravy sú dva plastové uzávery ZG1000. Pevné a pohodlné uchopenie hriadeľa je zabezpečené vrúbkovaním na povrchu.
Vzpieračská EZ tyč AXERFIT 120 cm - lomená
Dočasne vypredané
Vzpieračská EZ tyč AXERFIT 120 cm - lomená z chrómovanej ocele a maximálnej zaťažiteľnosti 200 kg je vhodná pre posilňovanie tricepsov, bicepsov a svalov hornej polovice tela. EZ tyč je presne ergonomicky zakrivená tak, aby bolo možné efektívne posilňovať jednotlivé svalové partie oddelene. Úchopy pre ruky sú opatrené protišmykovým vrúbkovaním zaisťujúcim maximálnu stabilitu činky v ruke.