Léto 2020 na maximum - rychlá expedice objednávek

Filter tovaru

Výrobca

Tréningové lapy

Pre každý tréning by ste mali využívať tiež tréningové lapy, ktoré pomôžu pri cvičení rýchlosti aj reakcia sa sparring partnerom. Tieto penové alebo látkové bloky oválneho alebo okrúhleho tvaru nasúva na ruky tréner. Boxer sa podľa jeho pokynu snaží do týchto lap čo najlepšie zasahovať. Vybrať si môžete podľa materiálu aj rozmerov. Lapy z kože sú vyrobené tak, aby čo najlepšie sedeli na ruke. Vyberať môžete podľa náročnosti tréningu, podľa toho či ste začiatočník alebo pokročilý boxer a mnohých ďalších parametrov.

 • Profesionální trenérská lapa Focus Pads Profight Pu červeno/černá je potažená PU syntetickou kůží, vyplněná pěnou s vysokou hustotou. Na vnější straně je...

  26,25 € 37,65 €
  Reduced price!
    v stredu 23.9. u Vás
    K dispozici: 3 ks
 • Boxerská lapa Merco Chestguard je vyrobená z kvalitnej a pevnej kože. Pásik pre nastavenie obvodu hrudníka. Bohato polstrovaná pre absorbciu úderov.

  33,54 €
   
   
 • Boxovacie Punch Pad je príslušenstvo pre tréning bojových športov.

  32,37 €
   
   
 • Boxovacie lapa Merco L319 je vyrobená z kvalitnej umelej kože. Predĺžená s extra popruhy pre lepšiu oporu. Penová výplň dobre tlmí nárazy.

  18,47 €
   
   
 • Boxovacie lapy Merco Fighter je tvarovaný terč pre nácvik tvrdých úderov. Lapy sú vyrobené zo silnej a pevnej kože. Silná penová výplň dobre pohlcuje energiu...

  14,70 €