Počet produktov v kategórii: 5

Plavecké pásy

Plavecké pásy sú skvelou pomôckou pre začínajúcich plavcov od útleho veku. Pripínajú sa deťom okolo pásu pomocou spony a sú veľmi flexibilné. Jednotlivé diely sa dajú pridať alebo naopak ubrať, aby pás dokonale na tele sedel a bola zaistená správna nosnosť. Čím viac dielikov na páse je pripevnené, tým má vyššiu hmotnosť unesie. Váha malého plavca je dôležitým parametrom, ktorý je potrebné pri nákupe pásu vziať do úvahy.

 • 5,62 € Dočasne vypredané

  Velký plavecký pás pro děti se skládá z 6ti dílů. Rozměr dílů je 15,5 x 8 x 4,5 cm. Použitý materiál: tvrzená pěnovka. Pás je určen pro děti a začátečníky pro nácvik plaveckých technik. Zapíná se kolem pasu a při plavání nadnáší nad vodou.

  5,62 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 5,24 € Dočasne vypredané

  Střední plavecký pás pro děti se skládá z 6ti dílů. Rozměr dílů je 15,5 x 7 x 4,5 cm. Použitý materiál: tvrzená pěnovka. Pás je určen pro děti a začátečníky pro nácvik plaveckých technik. Zapíná se kolem pasu a při plavání nadnáší nad vodou.

  5,24 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,86 € Dočasne vypredané

  Malý plavecký pás pro děti se skládá z 6ti dílů. Rozměr dílů je 12 x 8,5 x 3 cm. Použitý materiál: tvrzená pěnovka. Pás je určen pro děti a začátečníky pro nácvik plaveckých technik. Zapíná se kolem pasu a při plavání nadnáší nad vodou.

  4,86 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • Akcia
  5,60 € 7,50 € Skladom

  Plavecký pás pro děti Bema 30-60 kg se skládá ze 6 plovacích dílků. Rozměr dílů je 15 x 7 x 4,7 cm. Použitý materiál: tvrzená pěnovka. Pás je určen pro děti a začátečníky pro nácvik plaveckých technik. Zapíná se kolem pasu bezpečnostní sponou a při plavání nadnáší nad vodou.

  5,60 € 7,50 € - 25 %
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 3 ks
 • 5,62 € Dočasne vypredané

  Plavecký pás pro děti Bema 15-30 kg se skládá ze 4 plovacích dílků. Rozměr dílů je 16,5 x 7,9 x 4,5 cm. Použitý materiál: tvrzená pěnovka. Pás je určen pro děti a začátečníky pro nácvik plaveckých technik. Zapíná se kolem pasu bezpečnostní sponou a při plavání nadnáší nad vodou.

  5,62 €
   
    Dočasne vypredané