Počet produktov v kategórii: 4

Pásma a metre

U nás máte na výber rôzne dĺžky pásom a zvinovacích metrov. Pásma nie sú vybavené automatickým navíjaním ako klasické metre. Využívajú sa k vymeriavanie väčších plôch, preto sú pri športe nepostrádateľnými pomocníkmi. Aj tu je potreba presného merania, kedy športové výsledky často rozhodujú aj milimetre. Pásmo je dlhé 30 alebo 50 metrov. Praktické držadlo uľahčí meranie i jeho prenášanie. Ak si neviete s výberom rady, neváhajte nás kontaktovať.

 • 13,53 € Dočasne vypredané

  Měřící pásmo Meteor 50 m má jednoduché použití. Měřící pásmo o délce 50 m má skládací rukojeť pro rychlé převíjení a držadlo na ruku.

  13,53 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 12,40 € Skladom

  Měřící pásmo Meteor 30 m má jednoduché použití. Měřící pásmo o délce 30 m má skládací rukojeť pro rychlé převíjení a držadlo na ruku.

  12,40 €
   
    Skladom v pondelok 27.5. u vás
    K dispozici: 3 ks
 • 22,01 € Skladom

  Pásmo s držadlem 100 m Sedco Orange je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC. Má rovnoměrné rozložení sklolaminátového vlákna. Je odolné proti nárazu, slunečnímu záření, vlhku a chladu.

  22,01 €
   
    Skladom
   
 • 11,00 € Skladom

  Pásmo s držadlem 50 m Sedco Orange je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC. Má rovnoměrné rozložení sklolaminátového vlákna. Je odolné proti nárazu, slunečnímu záření, vlhku a chladu.

  11,00 €
   
    Skladom