Ideme na maximum - rychlá expedice objednávek

Filter tovaru

Výrobca

Pásma a metre

U nás máte na výber rôzne dĺžky pásom a zvinovacích metrov. Pásma nie sú vybavené automatickým navíjaním ako klasické metre. Využívajú sa k vymeriavanie väčších plôch, preto sú pri športe nepostrádateľnými pomocníkmi. Aj tu je potreba presného merania, kedy športové výsledky často rozhodujú aj milimetre. Pásmo je dlhé 30 alebo 50 metrov. Praktické držadlo uľahčí meranie i jeho prenášanie. Ak si neviete s výberom rady, neváhajte nás kontaktovať.

 • Pásmo s držadlom 50 m Sedco Orange je vyrobené z vysoko kvalitného PVC. Má rovnomerné rozloženie sklolaminátového vlákna. Je odolné proti nárazu, slnečnému...

  11,00 €
   
   
 • Pásmo s držadlom 100 m Sedco Orange je vyrobené z vysoko kvalitného PVC. Má rovnomerné rozloženie sklolaminátového vlákna. Je odolné proti nárazu, slnečnému...

  19,97 €
   
   
 • Meracie pásmo Meteor 30 m má jednoduché použitie. Meracie pásmo s dĺžkou 30 m má skladaciu rukoväť pre rýchle prevíjanie a držadlo na ruku.

  10,14 €
    v piatok 30.10. u Vás
    K dispozici: 3 ks
 • Meracie pásmo Meteor 50 m má jednoduché použitie. Meracie pásmo s dĺžkou 50 m má skladaciu rukoväť pre rýchle prevíjanie a držadlo na ruku.

  11,27 €
    v piatok 30.10. u Vás
    K dispozici: 2 ks