Počet produktov v kategórii: 35

Skateboardy

Skateboardy už nie sú len o jazdení. Na skateboarde sa dajú robiť rôzne triky, ako napríklad preskakovať rôzne predmety alebo zjazdiť zábradlia. Skateboardy sú vyrábané väčšinou zo 7-mich alebo 9ti vrstiev kanadského javora. Ponúkame profesionálne skateboardy v špičkovom spracovaní a vďaka vysokové rýchlosti ložísk skateboardov je zaručené profesionálne riadenie.

 • 13,15 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT Blend je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  13,15 €
   
    Nie je skladom
   
 • 13,15 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT Cube je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  13,15 €
   
    Nie je skladom
   
 • 16,92 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT Halloween je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  16,92 €
   
    Nie je skladom
   
 • 13,15 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT Monster je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  13,15 €
   
    Nie je skladom
   
 • 15,04 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT Bluemon je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  15,04 €
   
    Nie je skladom
   
 • 13,15 € Nie je skladom

  Skateboard AXERFIT City je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  13,15 €
   
    Nie je skladom
   
 • 13,15 € Skladom

  Skateboard AXERFIT Freestyle je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 7-ti vrstvé překližky z čínského javoru zaručuje vysokou pevnost skateboardu. Ložiska ABEC 5 zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  13,15 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 25,59 € do 24 hodin

  Skateboard NILS CR 3108 SA BLIND je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvé překližky zaručuje vysokou pevnost skateboardu. ABEC 5 CARBON ložiska zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  25,59 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 22,57 € do 24 hodin

  Skateboard NILS CR 3108 SB  ULTIMATE TOP je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvé překližky zaručuje vysokou pevnost skateboardu.

  22,57 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 30,53 € Nie je skladom

  Skateboard NILS EXTREME GF 3108 A HARDCORE je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách, vhodný i na provádění technických triků v skateparku a na U-rampě. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvého kanadského javoru překližka poskytuje vysokou pevnost skateboardu.

  30,53 €
   
    Nie je skladom
   
 • 25,59 € do 24 hodin

  Skateboard NILS CR 3108 SA COSMOS je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvé překližky zaručuje vysokou pevnost skateboardu. ABEC 5 CARBON ložiska zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  25,59 €
   
    Skladom
   
 • 31,24 € do 24 hodin

  Skateboard NILS GF 3108 A LIST je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách, vhodný i na provádění technických triků v skateparku a na U-rampě. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost. Použití 9-ti vrstvého kanadského javoru překližka poskytuje vysokou pevnost skateboardu.

  31,24 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 25,59 € Nie je skladom

  Skateboard NILS CR 3108 SA SKATE je určen pro rekreační jízdu na zpevněných plochách. Vysoká tvrdost koleček zaručuje dobrou rychlost a přilnavost.Použití 9-ti vrstvé překližky zaručuje vysokou pevnost skateboardu. ABEC 5 CARBON ložiska zaručují rychlou a spolehlivou jízdu.

  25,59 €
   
    Nie je skladom
   
 • 12,62 € Skladom

  Skateboard Brother Large je vhodný pro rekreační jezdce vhledem k širšímu prknu, které má rozměry 77 x 26 cm a širšímu podvozku 15 cm oproti závodním skateboardům, které mají podvozek 12,5 cm. Skateboard je vhodný pro naučení se základům ježdění na skateboardu.

  12,62 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 13,45 € Nie je skladom

  Zpevněný podvozek odolnější vůči zátěži

  13,45 €
   
    Nie je skladom
   
 • 14,62 € Skladom

  Skateboard je určen pro začínající jezdce, kteří se chtějí naučit dobře jezdit.

  14,62 €
   
    Skladom
   
produktov na stránke z celkových 35