Kimona na karate

Kimona na karate predstavujú tradičnú úbor pre tento šport. Jednotlivé modely sa označujú jednotkou oz, ktorá udáva plošnú hmotnosť. Pre začiatočníkov a pokročilých sú vhodné kimona s plošnou hmotnosťou 8 - 10 oz a pre pokročilých 10 - 12 oz. Pre inštruktorov a vysoko pokročilé karatistu sú určené kimona s jednotkou 16 oz a vyššie. Veľkosť kimona vyberajte podľa vlastnej telesnej výšky. Nesmie plandat, zároveň nesmie byť príliš tesné a to platí aj u detí. Pri pilovaní techniky nesmie kimono prekážať.

Novinka
Boxerské rukavice SPARTAN Full kontakt
Skladom
Boxerské rukavice Spartan Full kontakt jsou ideální pro pravidelný trénink na boxovacím pytli i pro kontaktní box. Technická data:

povrch ze speciální barvené odolné kůže
materiál: PU
barva: černá
28,47 €
Novinka
Karate tréninkové rukavice SPARTAN
Skladom
Tréninkové rukavice na karate SPARTAN určené pouze na tréninky na boxovacím pytli. Rukavice jsou materiálově ze synteticky barvené kůže se zápěstní širokou manžetou s gumou. Technická data:

tréninkové rukavi
19,47 €
Novinka
Karate rukavice SPARTAN
Posledné kusy v sklade
Rukavice na karate SPARTAN v materiálovém PU provedení. Technická data:

rukavice na karate
materiál: PU
zápěstní široká manžeta s gumou
velikost: L
11,59 €
Karate holennej chrániče SPARTAN
Skladom
Anatomicky tvarovaný chránič holení kosti značky SPARTAN. Chránič je vhodný pre športové karate v čiernej farbe. Vnútorný materiál veľmi dobre pohlcuje pot. Technické dáta: holennej chrániče na karate
12,72 €
Chránič hrudníka SPARTAN
Posledné kusy v sklade
Chránič hrudníka pre bojové a kontaktné športy. Chráni hrudník pred nebezpečnými údery a kopy vrstvou tvrdeného polyuretánu. Technické dáta: materiál náplne: tvrdený polyuretán elastické UPI
22,51 €
Kimono karate Merco KK-1
Skladom
Kimono karate Merco KK-1 vo veľkostiach podľa výšky postavy od 130 do 200 cm.
18,38 €