Plavky

Pánske plavky Spokey Laut
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Pánske plavky Spokey Laut obsahujú špeciálne textílie: LYCRA 170T - ľahká obmena textílie Lycra o nízkej hmotnosti, čím väčšie elastickosť materiálu a urýchľuje jeho schnutia.
-5,67 €
Pánske plavecké šortky Nike Essential NESSA560 822 oranžové
Posledné kusy v sklade
Pánske plavecké šortky Nike Essential NESSA560 822 oranžové sú určené pre mužov. Ľahký materiál. Rýchloschnúci vlastnosti. Pravidelné strihy s rozparkami v spodnej časti nôh. Podšívka zo sieťoviny. Otvorené bočné vrecká. Elastický pás navyše nastaviteľný s vnútornou sťahovacou šnúrkou. Vyšívané logo.
20,55 €
26,22 €
-5,67 €
Pánske plavecké šortky Nike Essential NESSA560 731 žlté
Posledné kusy v sklade
Pánske plavecké šortky Nike Essential NESSA560 731 žlté sú určené pre mužov. Ľahký materiál. Rýchloschnúci vlastnosti. Pravidelné strihy s rozparkami v spodnej časti nôh. Podšívka zo sieťoviny. Otvorené bočné vrecká. Elastický pás navyše nastaviteľný s vnútornou sťahovacou šnúrkou. Vyšívané logo.
20,55 €
26,22 €
-9,46 €
Pánske plavecké šortky Aqua-Speed Evan modro-čierne
Skladom
Pánske plavecké šortky Aqua-Speed Evan modro-čierne Vám umožnia aktívne tráviť čas pri vode. Dizajn s podšívkou zo sieťoviny a suchým zipsom upevneným na muške zvyšuje komfort používania. Sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu s elastanom. Dodatočná regulácia vo forme reťazca. 2 otvorené bočné vrecká a 1 zadné vrecko na zips.
16,77 €
26,22 €
-9,46 €
Pánske plavecké šortky Aqua-Speed Evan čierno-šedé
Posledné kusy v sklade
Pánske plavecké šortky Aqua-Speed Evan čierno-šedé Vám umožnia aktívne tráviť čas pri vode. Dizajn s podšívkou zo sieťoviny a suchým zipsom upevneným na muške zvyšuje komfort používania. Sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu s elastanom. Dodatočná regulácia vo forme reťazca. 2 otvorené bočné vrecká a 1 zadné vrecko na zips.
16,77 €
26,22 €