Cyklistika

Cyklistika je skvelý spôsob, ako urobiť niečo pozitívne pre svoje zdravie. Cyklistika môže byť pre niekoho symbolom pretekanie a pre niekoho iného zase symbolom výletov, turistiky a relaxácie. V našej ponuke cyklistických potrieb nájdete to pravé pre oba typy ľudí.


Závodné cyklistika vyžaduje predovšetkým rýchlosť a bezpečnosť. Práve preto máme v ponuke špeciálne oblečenie a prilby, ktoré zvýšia vašu rýchlosť a zaistí Vašu bezpečnosť. Turistická cyklistika naproti tomu kladie dôraz na pohodlie a čo najväčšie vybavenosť. Pre cykloturistiku ponúkame cyklo batohy, brašne a nosíš, ktoré Vám umožní vziať si so sebou všetko potrebné. Aj keď nie je turistická cyklistika tak rýchlym športom ako cyklistika závodné, je potreba aj tu myslieť na bezpečia.

Ako už bolo povedané, cyklistika je šport. Preto nás okrem príjemného pocitu pri jazde zaujímajú aj naše výsledky. Cyklistika nám dokáže odhaliť naše výsledky vďaka cyklocomputerům. Cyklocomputery nám odhalí všetko, s čím je cyklistika spojená (vzdialenosť, rýchlosť, atď.). Ako každý iný šport ale aj cyklistika pôsobí pozitívne na naše zdravie a nie je potreba mať prístoja, ktoré by to kontrolovali. Cyklistika je skvelou relaxáciou v dnešnom uponáhľanom živote.

Novinka
Tenis grip SPARTAN Master 60 ks
Posledné kusy v sklade
Tenisový grip
Technická data:
- černá barvy
- 60 kusů v balení
44,23 €
Novinka
Lyžařská přilba SPARTAN Snow helm S - hnědá
Skladom
- lyžařská a snowboardová přilba (helma) pro děti i dospělé
- větrací otvory
- sponka pro uchycení brýlí v zátylku
- bezpečnostní přezka
- přizpůsobení pásku pod bradou
- barvy černá, hnědá
- velikos
23,97 €
Novinka
Lyžařská přilba SPARTAN Snow helm M - hnědá
Skladom
- lyžařská a snowboardová přilba (helma) pro děti i dospělé - nastavení velikosti seřizovacím kolečkem - větrací otvory - sponka pro uchycení brýlí v zátylku - bezpečnostní přezka - přizpůsobení pásku pod bradou
23,97 €
Novinka
Tenis grip SPARTAN Soft 60 ks
Posledné kusy v sklade
Tenisový grip
Technická data:
- modrá barva
- síla: 0,75 mm
- 60 kusů v balení
31,48 €
Solárne svetlo OWLEYE High Power
Skladom
Solárne svetlo OWLEYE High Power ponúka kompaktný dizajn. Solárne svetlo sa radí medzi ľahké a kompaktné svetlá pre všestranné použitie. Svetlo je vhodné pre cyklistiku za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Používanie solárneho dobíjanie šetríte prírodu a nemusíte už nikdy kupovať batérie. Ideál pre všetky typy turistiky, táborenie, dobrodružstvo v prírode, na horách aj pri vode.
48,40 €
-1,89 €
Vak na vodu Spokey Oasis 1,5 litra
Skladom
Vaky na vodu sú ideálnym riešením pre tých, ktorí majú radi fyzickú aktivitu. Vďaka nim sa môžete kedykoľvek ľahko napiť - vakmi na vodu je možné vložiť do batohu a piť z hadičky s náustkom bez toho, aby ste sa museli zastavovať. Osvedčí sa počas rodinných výletov, horskej turistiky, dlhých prechádzok alebo počas tréningu.
7,45 €
9,34 €
-6,05 €
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm
Skladom
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm je teleskopická mini pumpa na bicykel vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Vďaka malým rozmerom a montážnej konzoly k rámu bicykla ju môžete ľahko uložiť a prepraviť. Má univerzálne hlavu kompatibilný so všetkými typmi ventilov. Rukoväť so sklopnou rukoväťou uľahčuje používanie.
8,92 €
14,97 €
Freestyle prilba Tempish Hybrid
Skladom
Freestyle prilba Tempish Hybrid je ochranná prilba vhodná pre všetky druhy športov. Prioritne je určená pre in-line skating, skateboardy, longboardy a mini kolobežky, ale je vhodná aj pre cyklistiku atď. Pri každej prilby v balení sú priložené dve sady výsteliek. Jedna tenšie a druhá silnejšie.
24,35 €
Freestyle prilba Meteor MTV18 Dark Blue
Posledné kusy v sklade
Freestyle prilba Meteor MTV18 Dark Blue je univerzálny helma pre mužov aj ženy. Systém AIR FLOW je ventilačný systém, ktorý znesie prúd vzduchu cez otvory v plášti prilby bez ohrozenia jej stabilita. Vložené stielky pomáhajú udržať čistotu helmy a absorbujú pot.
16,47 €
Freestyle prilba Meteor MTV18 Light Blue
Dočasne vypredané
Freestyle prilba Meteor MTV18 Light Blue je univerzálny helma pre mužov aj ženy. Systém AIR FLOW je ventilačný systém, ktorý znesie prúd vzduchu cez otvory v plášti prilby bez ohrozenia jej stabilita. Vložené stielky pomáhajú udržať čistotu helmy a absorbujú pot.
Freestyle helma Axer Šport Ozon Grey
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Grey sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Black
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Black sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Green
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Green sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €