Atletika

Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 5 kg
Skladom
Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 5 kg sa používa pri olympijskej disciplíne vrh guľou. Vrh guľou je disciplína s veľmi starobylými koreňmi. Pri hode guľou je dôležitá predovšetkým dynamická práca svalov. Táto guľa sa hodí do každého športového vybavenia škôl, na preteky aj pre profesionálnych športovcov.
17,71 €
Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 6 kg
Skladom
Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 6 kg sa používa pri olympijskej disciplíne vrh guľou. Vrh guľou je disciplína s veľmi starobylými koreňmi. Pri hode guľou je dôležitá predovšetkým dynamická práca svalov. Táto guľa sa hodí do každého športového vybavenia škôl, na preteky aj pre profesionálnych športovcov.
19,10 €
Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 4 kg
Skladom
Guľa atletická Sedco Závodné sústruženie 4 kg sa používa pri olympijskej disciplíne vrh guľou. Vrh guľou je disciplína s veľmi starobylými koreňmi. Pri hode guľou je dôležitá predovšetkým dynamická práca svalov. Táto guľa sa hodí do každého športového vybavenia škôl, na preteky aj pre profesionálnych športovcov.
14,74 €
Guľa atletická Sedco Training Dovažovanie 6 kg
Skladom
Guľa atletická Sedco Training dovažovania 6 kg sa používa pri olympijskej disciplíne vrh guľou. Vrh guľou je disciplína s veľmi starobylými koreňmi. Pri hode guľou je dôležitá predovšetkým dynamická práca svalov. Táto guľa sa hodí do každého športového vybavenia škôl, na preteky aj pre profesionálnych športovcov.
16,88 €
Guľa atletická Sedco zliatinové 5 kg
Skladom
Guľa atletická Sedco zliatinové 5 kg sa používa pri olympijskej disciplíne vrh guľou. Vrh guľou je disciplína s veľmi starobylými koreňmi. Cieľom je vrhnúť ťažkou guľu čo najďalej. Vrh guľou je typickou vrhačské disciplínou s prevažne silovým charakterom.
14,29 €
Disk Training ABS 2 kg Sedco Green
Posledné kusy v sklade
Disk Training ABS 2 kg Sedco Green je a tletický disk pre vrhy je vyrobený z plastu a chrómu. Je určený pre diskař ako rekreačné, tak i pre vrcholové súťaže. Odhoďte malý ťažký disk do čo najväčšej vzdialenosti a otestujte jeho letové vlastnosti. Výrobok je spoľahlivý a bezpečný. Má pevnú štruktúru, elegantný a módny dizajn.
18,35 €
Disk Sedco guma 2 kg
Posledné kusy v sklade
Disk Sedco guma 2 kg je atletický disk pre vrhy. Disk je vyrobený z gumy a všetko je k tomu pochrómované.
8,22 €
Disk Sedco guma 1,5 kg
Skladom
Disk Sedco guma 1,5 kg je atletický disk pre vrhy. Disk je vyrobený z gumy a všetko je k tomu pochrómované.
7,47 €
Disk Sedco guma 1 kg
Skladom
Disk Sedco guma 1 kg je atletický disk pre vrhy. Disk je vyrobený z gumy a všetko je k tomu pochrómované.
7,09 €
Atletická gule Merco 6 kg liatinová
Skladom
Atletická gule Merco 6 kg liatinová je tréningová vrhačské guľa za priaznivú cenu. Dymu je vyrobená so zdrsneným povrchom z liatiny a bez použitia ftalátov.
15,04 €
Gumový disk Merco Rubber 1,5 kg
Skladom
Gumový disk Merco Rubber 1,5 kg je jednoliaty tréningový disk z lisovanej čiernej gumy, ktorá nezanecháva po sebe stopy a nešpiní.
5,21 €