Počet produktov v kategórii: 3

Masážne balančné kopule

Balančné kopula s masážnymi hrotmi predstavujú perfektný spôsob trénovania rovnováhy. Pomáhajú zlepšovať koordináciu i ohybnosť. Tieto balančné podložky sú pre cvičenie veľmi vyhľadávané. Využijete ich pre cvičenie po úraze, pre vylepšenie fyzickej kondície, atď. Možno ich využiť pre cvičenie vo fitness centre aj doma. Táto podložka nezapája len hlavné skupiny svalov, ale aj hlboký stabilizačný systém, ktorý umožní správne držanie tela. Pri výbere okrem ceny zohľadnite aj materiál, z ktorého je vyrobená. Maximálna vhodná výška tejto nafúknuté kupoly je 23 cm.

 • Akcia
  4,86 € 5,62 € Dočasne vypredané

  Masážní balanční kopule Axer Sport 1 kus je ideální pro masáž chodidel. Kopule má průměr 16 cm a výšku 9 cm. Vypouklý tvar Vás nutí stále udržovat rovnováhu. Díky tomu je cvičení efektivnější a docílíte zpevnění a posílení svalů. Svojí velikostí jsou vhodné i pro cvičení doma.

  4,86 € 5,62 € - 13 %
   
    Dočasne vypredané
   
 • 4,45 € Skladom

  Balanční podložka Sedco POD Kopule 1 ks je ideální pro masáž chodidel vypouklý tvar Vás nutí stále udržovat rovnováhu. Díky tomu je cvičení efektivnější a docítíle zpevnění a posílení svalů. Svojí velikostí jsou vhodné i pro cvičení doma.

  4,45 €
   
    Skladom
   
 • 14,74 € Skladom

  Balanční podložka Sedco O-POD 30 cm Blue je ideální pro masáž chodidel a procvičení všech svalů okolo chodidel a kotníku. Vypouklý tvar Vás nutí stále udržovat rovnováhu, tudíž skvěle zlepšujete i Vaše koordinační a stabilizační schopnosti. Díky ještě větší velikostí docílíte vysoké efektivity a otevírají se Vám nové možnosti využití při cvičení.

  14,74 €
   
    Skladom