Píšťalka

Každý správny rozhodca alebo tréner by mal mať svoju vlastnú píšťalku. U nás si vyberiete z mnohých farieb a veľkostí, jednotlivé kusy aj celé sety. Plastové píšťalky sú vhodné aj do škôl, športových klubov či na tréningy. Kvalitné píšťalky majú anatomicky tvarované úchyty na prsty. Svoje uplatnenie nájdu pri zápasoch, tréningu i najrôznejších športových aktivitách, kde je potreba rozhodovať o priebehu stretnutia. Jednotlivé typy píšťaliek z našej ponuky sú vyrobené z kvalitných, takmer nerozbitných materiálov.

Píšťalka FOX 40 Classic s úchopem prstu, plastová
Skladom
Hlasitá píšťalka, kterou můžete navléci na prsty. Píšťalka má jasný, hlasitý hvizd, čím silněji písknete, tím hlasitější bude. Celá konstrukce je navržena tak, aby spolehlivě fungovala i v mrazu.
11,22 €
Píšťalka pre rozhodcov FOX 40 Caule 110 dB Black
Dočasne vypredané
Píšťalka pre rozhodcov FOX 40 Caule 110 dB Black má tradičné, čistý a spoľahlivý zvuk, ktorý je počuť nad hlukom z prostredia. Je vybavená elastickú rukoväťou, ktorá sa hodí pre rôzne veľkosti ruky. Kompaktný dizajn bez okrajov poskytuje vynikajúci výkon. Píšťalka je ideálny pre tímové hry, obzvlášť pre pre rozhodcov alebo trénerov.
Profesionálne píšťalka FOX 40 CMG Mini 109 dB
Dočasne vypredané
Profesionálne píšťalka FOX 40 CMG Mini 109 dB je jednou z najpopulárnejších na svete, využíva ju rozhodcov vo svete. Táto píšťalka je tiež vynikajúcim pracovným nástrojom pre všetkých trénerov a učiteľov telesnej výchovy. Možno ju využiť aj v uniformovaných službách ako sú napríklad námorníci alebo milovníci horskej turistiky.
-3,78 €
Píšťalka FOX 40 CMG Epik Whistle 115 dB Red
Posledné kusy v sklade
Píšťalka FOX 40 CMG Epik Whistle 115 dB Red je najúčinnejší model vo svojej triede. Píšťalka je malá a má ergonomicky tvar pre lepšiu priľnavosť k ústam. Zvuk vychádzajúci z píšťalky je čistý, spoľahlivý a počuteľný nad hlukom z prostredia. Je ideálny pre tímové hry, vhodné pre rozhodcov, trénerov alebo záchranárov.
11,19 €
14,97 €
Píšťalka FOX 40 CMG Epik Whistle 115 dB Blue
Dočasne vypredané
Píšťalka FOX 40 CMG Epik Whistle 115 dB Blue je najúčinnejší model vo svojej triede. Píšťalka je malá a má ergonomicky tvar pre lepšiu priľnavosť k ústam. Zvuk vychádzajúci z píšťalky je čistý, spoľahlivý a počuteľný nad hlukom z prostredia. Je ideálny pre tímové hry, vhodné pre rozhodcov, trénerov alebo záchranárov.
-2,27 €
Profesionálne píšťalka FOX 40 CMG Classic 115 dB
Dočasne vypredané
Profesionálne píšťalka FOX 40 CMG Classic 115 dB je jedným z najpopulárnejších a najuznávanejších modelov profesionálnych píšťal na svete. Profesionálne píšťalka ideálne vhodná pre tréningy a zápasy. Je vybavená náustkom z termoplastu, takže píšťala je bezpečnejšie a ľahšie sa udržuje v zuboch.
8,95 €
11,22 €
Píšťalka FOX 40 Classic Mini Black (109 dB)
Skladom
Píšťalka FOX 40 Classic Mini Black je ideálny pre použitie v tímových športoch, kde je dôležitý jasný zvuk. Bola vytvorená medzinárodnom basketbalovým rozhodcom Ron FOXCROFT.
9,72 €
Píšťalka FOX 40 Pearl Black 90 dB
Skladom
Píšťalka FOX 40 Pearl Black 90 dB s nízkym tónom je ideálny pre použitie v tímových športoch, kde je dôležitý jasný zvuk. Píšťalka od svetového kanadského výrobcu FOX 40 má 2 zvukové komory. Ideálne píšťalka pre trénerov, ktorí chcú byť počuť.
3,34 €
Píšťalka Molten Delfin B RA0080-K
Skladom
Píšťalka Molten Delfin B RA0080-K je oficiálny píšťalka s certifikátom FIBA pre rozhodcov basketbalovej súťaže. Pomocou vertikálnych rebier bolo dosiahnuté dodatočného zvukového zosilnenie, vďaka ktorému je píšťalka veľmi dobre počuteľná na každej pozícii na ihrisku.
9,34 €
Píšťalka Molten Dolphin PRE WDFBK
Skladom
Píšťalka Molten Dolphin PRO WDFBK je oficiálny píšťalka pre rozhodcov. Je určená na hodnotenie rôznych športov, vytvára ostrý a hlasný zvuk. Píšťalky sú vhodné na tréningy, do škôl, športových klubov a pod.
13,47 €
Píšťalka s rukoväťou Molten Dolphin RA0070-KS
Skladom
Píšťalka s rukoväťou Molten Dolphin RA0070-KS je o ficiální píšťalka určená pre futbalových rozhodcov. Pomocou vertikálnych rebier bolo dosiahnuté dodatočného zosilnenie zvuku, vďaka ktorému je píšťalka veľmi dobre počuteľná na každej pozícii na ihrisku. Navyše spolu s píšťalkou je upevnený revolučný držiak (3 veľkosti) pre upevnenie medzi prstami.
13,84 €
Píšťalka FOX 40 Sharx Safety Red / Blue 120 dB so šnúrkou
Skladom
Píšťalka FOX 40 Sharx Safety Red / Blue 120 dB so šnúrkou je navrhnutá do extrémnych podmienok, bez ohľadu na poveternostné podmienky (funguje rovnako ako v daždi, tak v suchu). Poskytuje hlasný a čistý zvuk (+120 dB). Má 2 komory a 4 zvukové odpory. Je oveľa hlasnejší než predchodca Fox Classic.
9,72 €
Píšťalka FOX 40 Sharx Safety Black 120 dB so šnúrkou
Skladom
Píšťalka FOX 40 Sharx Safety Black 120 dB so šnúrkou je navrhnutá do extrémnych podmienok, bez ohľadu na poveternostné podmienky (funguje rovnako ako v daždi, tak v suchu). Poskytuje hlasný a čistý zvuk (+120 dB). Má 2 komory a 4 zvukové odpory. Je oveľa hlasnejší než predchodca Fox Classic.
9,72 €
Sada píšťaliek Vinex Sonic VPW-SP10S12 - 12 ks
Skladom
Sada píšťaliek Vinex Sonic VPW-SP10S12 - 12 ks je komplet 12 plastových píšťaliek, ktoré sú v sade štyroch farbách (zelená, červená, modrá, žltá). Píšťalky sú vhodné na tréningy, do škôl, športových klubov a pod.
2,96 €