Vzpieračské pásy

Vzpieračské pásy sú vybavením pre funkčné silový tréning. Sú vhodné pre pokročilejších športovcov, ktorí poznajú správne techniky prevedenia cvikov, aby bolo dosiahnuté žiadaného efektu. Vhodný je napríklad pri vykonávaní drepov a posilňovanie chrbta aj dolných končatín a stehien. Vykonávanie cvikov je s týmto vzpieračskými pásom oveľa bezpečnejšie, chrbát získajú lepšiu stabilitu a môžete predísť rôznym zraneniam. Opasok si nasaďte bezprostredne predtým ako sa pustíte do cvičenia celej série. Vzpieračské pásy vyberajte podľa veľkosti, teda obvodu pása.

-7,57 €
Kulturistický opasok PRE fit Bodybuilding Gym
Skladom
Kulturistický opasok PRE fit Bodybuilding Gym je vyrobený z prírodnej kože. Ideálne pre vzpieranie a ďalšie silové cvičenia. Priľne k telu a spevní bedrovú chrbticu. Chráni chrbticu a chrbát pred zranením.
20,53 €
28,10 €
Kožený vzpieračský pás Springos FA0119 veľ. M / 120 cm
Skladom
Kožený vzpieračský pás Springos FA0119 veľ. M / 120 cm je produkt, ktorý bol vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej kože, ktorá patrí medzi veľmi odolné a trvanlivé. Funguje skvele v prípade silového tréningu, tj. Zdvíhanie závaží. Je potrebné poznamenať, že zvyšuje bezpečnosť pri vykonávaní rôznych cvičení. Jeho hlavnou úlohou je stabilizácia chrbtice a ochrana pred zranením.
13,09 €
Kožený vzpieračský pás Springos FA0120 veľ. L / 130 cm
Skladom
Kožený vzpieračský pás Springos FA0120 veľ. L / 130 cm je produkt, ktorý bol vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej kože, ktorá patrí medzi veľmi odolné a trvanlivé. Funguje skvele v prípade silového tréningu, tj. Zdvíhanie závaží. Je potrebné poznamenať, že zvyšuje bezpečnosť pri vykonávaní rôznych cvičení. Jeho hlavnou úlohou je stabilizácia chrbtice a ochrana pred zranením.
13,09 €
Neoprénový vzpieračský pás Meteor Body, veľkosť L - 106,5 cm
Dočasne vypredané
Neoprénový vzpieračský pás Meteor Body, veľkosť L - 106,5 cm na bodybuilding je dôležitým prvkom silového tréningu. Spevňuje bedrovú chrbticu počas cvičenia, čo znižuje riziko zranenia. Pás veľmi dobre drží na tele, chráni a spevňuje bedrovú chrbticu. Pás možno nosiť na oblečení alebo pod ním. Vzpieračský pás má kovové pracky.
Neoprénový vzpieračský pás Meteor Body, veľkosť XL - 121,5 cm
Dočasne vypredané
Neoprénový vzpieračský pás Meteor Body, veľkosť XL - 121,5 cm na bodybuilding je dôležitým prvkom silového tréningu. Spevňuje bedrovú chrbticu počas cvičenia, čo znižuje riziko zranenia. Pás veľmi dobre drží na tele, chráni a spevňuje bedrovú chrbticu. Pás možno nosiť na oblečení alebo pod ním. Vzpieračský pás má kovové pracky.
Vzpieračský pás EFFEA - kožený
Skladom
Vzpieračský pás EFFEA - kožený slúži k spevneniu bedrovej chrbtice pri zdvíhaní bremien a pri posilňovaní.
18,72 €