Katalóg

Dostupnosť
Výrobca

Vzpieračské pásy

Vzpieračské pásy sú vybavením pre funkčné silový tréning. Sú vhodné pre pokročilejších športovcov, ktorí poznajú správne techniky prevedenia cvikov, aby bolo dosiahnuté žiadaného efektu. Vhodný je napríklad pri vykonávaní drepov a posilňovanie chrbta aj dolných končatín a stehien. Vykonávanie cvikov je s týmto vzpieračskými pásom oveľa bezpečnejšie, chrbát získajú lepšiu stabilitu a môžete predísť rôznym zraneniam. Opasok si nasaďte bezprostredne predtým ako sa pustíte do cvičenia celej série. Vzpieračské pásy vyberajte podľa veľkosti, teda obvodu pása.

 • Neoprenový vzpěračský pás Meteor Body, velikost L - 106,5 cm na bodybuilding je důležitým prvkem silového tréninku. Zpevňuje bederní páteř během cvičení, což...

  9,37 € 11,27 €
  Reduced price!
 • Neoprenový vzpěračský pás Meteor Body, velikost XL - 121,5 cm na bodybuilding je důležitým prvkem silového tréninku. Zpevňuje bederní páteř během cvičení,...

  10,12 € 12,02 €
  Reduced price!
 • Vzpěračský pás Effea - kožený slouží ke zpevnění bederní páteře při zvedání břemen a při posilování.

  18,80 €
 • Vzpěračský pás Spokey Rode má neoprenový pásek o šířce 17,5 cm se používá k ochraně před poraněním v průběhu intenzivního tréninku.

  12,04 €
 • Kožený posilovací pás HMS PA 3778 je vhodný jako opora zad při silovém tréninku. Převážně slouží k jako opora beder při náročných cvicích jako mrtvý tah, dřepy.

  12,40 €