Podpery na kľučky

Podpery na kľučky slúži pre dokonalé prevedenie klikov a perfektné pretiahnutie svalov vo veľkom rozsahu. Podpery na kľučky majú pevnú a stabilnú základňu pre bezpečné cvičenie. Výhoda cvičenie s podperami na kľučky sú tiež široké rukoväte pre pohodlné držanie. Cviky na podperách na kľučky precvičíme hlavne chrbtové svaly, prsné svaly a ramená

-1,89 €
Podpery na kľučky Push Up Bar Pre fit DK 3201 chrómovaná oceľ
do 24 hodin
Podpery na kľučky Push Up Bar Pre fit DK 3201 chrómovaná oceľ vo vašom každodennom tréningu posilňujú hornú časť tela. Veľmi starostlivo vykonaná konštrukcie. Silné rukoväte z pochrómovanej ocele sú odolné. Stabilné základne s gumovou úpravou. Jemne dokončenej rukoväte.
13,08 €
14,97 €
-1,89 €
Podpery na kľučky Push Up Bar Pre fit DK 3204
do 24 hodin
Podpery na kľučky Push Up Bar Pre fit DK 3204 je veľmi starostlivo vyrobené moderné zariadenia pre kvalitné prevedenie klikov.
11,20 €
13,09 €
Podpery na kľučky Springos FA0125 tvrdený plast
Skladom
Podpery na kľučky Springos FA0125 tvrdený plast sú cvičebné doplnky, ktoré Vám umožní okoreniť Vaše tréningy, aby boli ešte efektívnejšie. S ich pomocou zapojíte ešte viac svalov do práce a zlepšujete fyzickú vytrvalosť tiel a. Použitie úchopov zabraňuje skĺznutiu rúk pri cvičení a chráni ruky pred preťažením.
9,34 €
Podpery na kľučky Springos FA0126 tvrdený plast
Dočasne vypredané
Podpery na kľučky Springos FA0126 sú cvičebné doplnky, ktoré Vám umožní okoreniť Vaše tréningy, aby boli ešte efektívnejšie. S ich pomocou zapojíte ešte viac svalov do práce a zlepšujete fyzickú vytrvalosť tiel a. Použitie úchopov zabraňuje skĺznutiu rúk pri cvičení a chráni ruky pred preťažením.
Podpery na kľučky Meteor pushup
Skladom
Podpery na kľučky Meteor pushup Vám pomôžu posilniť svaly paží, stehien a trupu. Podpery poskytujú stabilnú podporu zaisťujúce rovnomerné rozloženie telesnej hmotnosti počas cvičenia. Ďalšou výhodou držadiel je minimalizovanie tlaku na ruky, zápästia a lakte a ochrana kĺbov pred preťažením.
4,84 €
Podpery na kľučky AXERFIT Neoprén
Skladom
Podpery na kľučky AXERFIT Neoprén pomáhajú rýchlejšie a dôkladnejšie precvičiť prsné svaly a celkovo hornú časť tela. Zaujímavé a skladné prevedenie podpier tvorí jednoduchého pomocníka na domáce cvičenie. Neoprénové rukojení sú z príjemného a nekĺzavého materiálu.
8,97 €
Chrómované opierky na kľuky - 1 pár
Dočasne vypredané
Chrómované opierky na kľuky - 1 pár s penovou hmotou na pohodlné držanie. Podpery na kľučky sú fitness posilňovacie pomôckou, ktorá slúži na posilňovanie rúk, prsných svalov, chrbtových svalov a ramien. Precvičujte kľučky efektívne.
Opierka na kľučky Excellent
Skladom
Multifunkčná doska Excellent na cvičenie, vďaka ktorej posilňujete ramená, tricepsy, prsia a chrbát. Jednoduché nastavenie, ľahko prenosná.
22,13 €