Záťaže na nohy a zápästia

Kondičný záťaže na zápästie a nohy slúžia pre posilňovanie predlaktia a nôh. Pomocou kondičných záťažou posilňujeme svalstvo, pomáhajú zvýšiť vytrvalosť, vitalitu a kondíciu. Kondičný záťaž sa dá nosiť pri rôznych aktivitách ako je behanie, chôdza alebo jazde na bicykli. Kondičný záťaže sa vyrábajú prevažne z neoprénu a majú zapínanie na suchý zips.

Novinka
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy MASTER 2 x 2 kg - neopren
Skladom
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy (želízka) 2 x 2 kg - neopren Technická data:

určeno pro posílení svalů rukou a nohou
posiluje svalstvo a pomáhá zvýšit vytrvalost
zlepšuje vitalitu a kondici
14,97 €
Zátěžová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg
Skladom
Zátěžová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg Naše zátěžová vesta je dodávána s úplnou sadu závaží, díky kterým lze nastavit zátěž v rozmezí 1 - 20 kg. Jako zátěž je použito celkem 38 snadno vyjmutelných 0,5 kg váčků s pískem, které
70,91 €
Záťaž na zápästie Nylon 2 x 0,5 kg
Skladom
Závažie na zápästie Technické údaje: - upnutie na suchý zips - materiál obalu nylon - hmotnosť 2 x 0,5 kg
8,59 €
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg
Skladom
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 5 kg je vyrobená z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou. Vesta má rovnomerne rozloženú záťaž. Ramenné popruhy sú extra polstrovanie, otvory pre paže a krk sú priestranné a nijako neobmedzujú pohyb
33,73 €
Rukavice so záťažou Merco R418 2ks 0,5 kg
Skladom
Rukavice so záťažou Merco R418 2ks 0,5 kg sú výbornou pomôckou pre behanie, tieňovanie aerobic a fitness. Posilňujú a spevňujú ruky a ramená. Záťaž rukavíc tvorí jemný piesok. Každá z rukavíc váži 0,5 alebo 1,0 kilogramov. Rukavice majú voľné prsty. Univerzálna veľkosť.
7,24 €
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.