Záťaže na nohy a zápästia

Kondičný záťaže na zápästie a nohy slúžia pre posilňovanie predlaktia a nôh. Pomocou kondičných záťažou posilňujeme svalstvo, pomáhajú zvýšiť vytrvalosť, vitalitu a kondíciu. Kondičný záťaž sa dá nosiť pri rôznych aktivitách ako je behanie, chôdza alebo jazde na bicykli. Kondičný záťaže sa vyrábajú prevažne z neoprénu a majú zapínanie na suchý zips.

Novinka
Posilovací power bag SPARTAN 10 kg
Posledné kusy v sklade
Posilovací Power Bag SPARTAN 10 kg je vhodná pomůcka pro funkční trénik. Perfektní alternativa pro komplexní procvičení celého těla. Pro rozvoj síly, dynamiky a procvičení celých svalových skupin. Výborně se osvědčuje při balančních cvičeních, při
31,10 €
Novinka
Zátěžová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg
Skladom
Zátěžová vesta MASTER Weight Vest - 5 kg je vyrobena z kvalitního nylonového materiálu se zvýšenou odolností. Vesta má rovnoměrně rozloženou zátěž. Ramenní popruhy jsou extra polstrováné, otvory pro paže a krk jsou prostorné a nijak neomezují pohyb
29,98 €
Novinka
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy MASTER 2 x 2 kg - neopren
Skladom
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy (želízka) 2 x 2 kg - neopren Technická data:

určeno pro posílení svalů rukou a nohou
posiluje svalstvo a pomáhá zvýšit vytrvalost
zlepšuje vitalitu a kondici
13,09 €
Novinka
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy MASTER 2 x 0,5 kg - neopren
Skladom
Kondiční zátěž na zápěstí a nohy (želízka) 2 x 0,5 kg - neopren Technická data:

kondiční zátěž na zápěstí a nohy 2 x 0,5 kg - neopren
určeno pro posílení svalů rukou a nohou
posiluje svalstvo a pomá
5,97 €
Rukavice so záťažou Merco R418 2ks 0,5 kg
Skladom
Rukavice so záťažou Merco R418 2ks 0,5 kg sú výbornou pomôckou pre behanie, tieňovanie aerobic a fitness. Posilňujú a spevňujú ruky a ramená. Záťaž rukavíc tvorí jemný piesok. Každá z rukavíc váži 0,5 alebo 1,0 kilogramov. Rukavice majú voľné prsty. Univerzálna veľkosť.
7,24 €
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1,5 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 1 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Spokey Form 2 x 0,5 kg sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách. Výhodou závažie Spokey Form na členok a zápästie je jeho univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie.
Závažie na nohy LiveUp LS3031 2 x 2,5 kg
Dočasne vypredané
Závažie na nohy LiveUp LS3031 2 x 2,5 kg ideálne poslúži ako doplnok na kondičné tréningu, kedy jeho účinnosť znásobí. Záťaže na nohy LS3031 ponúkajú možnosť meniť záťaž individuálne podľa fyzických schopností a požiadaviek užívateľa (každá záťaž sa skladá z piatich závažie s hmotnosťou 0,5 kg).
Závažie na ruky AXERFIT Dark 2 x 0,5 kg
Posledné kusy v sklade
Závažie na ruky AXERFIT Dark 2 x 0,5 kg pre efektívne posilňovanie rúk. Nastaviteľné uchytenie za dva suché zipsy okolo dlane.
6,72 €
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Záťaže na ruky a nohy AXERFIT 2 x 1,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy AXERFIT 2 x 1,5 kg sú skvelým pomocníkom pri kondičnom cvičení. Záťaže možno pripevniť na členok a zápästie. Ich najväčšou výhodou je univerzálnosť, praktickosť a jednoduché použitie. Záťaže na ruky a nohy AXERFIT sú vhodné pre zvýšenie záťaže pri chôdzi alebo behu a napomáha tak k efektívnejšiemu posilňovaniu a výraznejšiemu spaľovanie kalórií pri pohybových aktivitách.