Zima

Novinka
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio
Skladom
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio na silikonovém návleku. Jsou dodávany i s transportním obalem a malou karabinkou. Řetízkové nesmeky jsou ideální při chůzi na zamrzlém a zasněženém povrchu. Tvrzené ocelové hroty. Řetěz z nerezové oceli. Transportní obal. Ideální pro pohyb na kluzkém sněhovém povrchu.
26,22 €
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Tempish CLIPS GIRL DUO rozťahovacia
Skladom
Detské 2v1 zimné a kolieskové korčule Tempish CLIPS GIRL DUO rozťahovacia so špeciálnou duálny konštrukciou pre celoročné rekreačné korčuľovanie. Konštrukčný systém umožňuje zámenu zimných korčulí za podvozok s kolieskami. Jednoduchým povolením dvoch skrutiek premeníte zimné korčule na kolieskové inline korčule a naopak.
71,24 €
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice sú určené pre chôdzu na snehu, ľadovom alebo klzkom teréne. Zlepšujú stabilitu a trakciu na plochom alebo mierne naklonenom podklade. Veľmi rýchlo a jednoducho sa nasadzujú na topánky. Model BLUE ICE má vylepšené usadenie hrotov, ktoré zamedzuje ich náhodnému vypadnutiu. Nešmýka nie sú vhodné pre horolezectvo.
-1,93 €
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes s dlhými oceľovými hrotmi uľahčí chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmýka dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutiu. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nešmýka umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.
23,21 €
25,14 €
Lyžiarska kukla fleece na lyže
Skladom
Lyžiarska kukla fleece na lyže chráni pred mrazom, vetrom či prechladnutím. Je vhodná pod helmu pri lyžovaní alebo snowboardingu.
4,84 €
Lyžiarska kukla pod prilbu - elastická
Skladom
Lyžiarska kukla pod prilbu - elastická chráni pred mrazom, vetrom či prechladnutím. S kuklou sa helma lepšie nasadzuje
5,21 €
Zateplená elastická kukla pod prilbu
Skladom
Zateplená elastická kukla pod prilbu chráni pred mrazom, vetrom či prechladnutím. Zvnútra lyžiarske kukly je zatepľovacia vrstva, ktorá hreje aj v najväčších mrazoch.
5,59 €
Detská lyžiarska kukla Red fleece
Skladom
Detská lyžiarska kukla Red fleece chráni pred mrazom, vetrom či prechladnutím. Kukla je vhodná pod prilbu pri lyžovaní alebo snowboardingu.
4,09 €
Detská lyžiarska kukla fleece
Skladom
Detská lyžiarska kukla fleece chráni pred mrazom, vetrom či prechladnutím. Kukla je vhodná pod prilbu pri lyžovaní alebo snowboardingu.
4,09 €
Detská lyžiarska kukla Mess Fleece Junior (10-14 rokov)
Skladom
Detská lyžiarska kukla Mess Fleece Junior (10-14 rokov) je vyrobená z kvalitného fleecu, ktorý maximálne hreje a je určená aj do tých najextrémnejších podmienok, s akými sa môžete pri lyžovaní stretnúť. Chráni pred vetrom, mrazom a prechladnutím.
4,46 €
Detská lyžiarska kukla Mess Fleece Kids (6-9 rokov)
Skladom
Detská lyžiarska kukla Mess Fleece Kids (6-9 rokov) je vyrobená z kvalitného fleecu, ktorý maximálne hreje a je určená aj do tých najextrémnejších podmienok, s akými sa môžete pri lyžovaní stretnúť. Chráni pred vetrom, mrazom a prechladnutím.
4,09 €
Detská zimná lyžiarska kukla Mess Microfibra Junior (7-11 rokov)
Skladom
Detská zimná lyžiarska kukla Mess Microfibra Junior (7-11 rokov) je vyrobená z polyesteru s priedušným systémom Microfibra. Jedná sa o materiál, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a navyše je z vnútornej strany zateplený.
5,59 €
Detská zimná lyžiarska kukla Mess Microfibra Kids (2-6 rokov)
Skladom
Detská zimná lyžiarska kukla Mess Microfibra Kids (2-6 rokov) je vyrobená z polyesteru s priedušným systémom Microfibra. Jedná sa o materiál, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a navyše je z vnútornej strany zateplený.
5,21 €
Zimná kukla Blizzard Function L / XL
Skladom
Zimná kukla Blizzard Function L / XL je p raktická zimná kukla, ktorú využijete predovšetkým na zjazdové lyžovanie. Materiál je veľmi príjemný a funkčný.
6,72 €
Zimná kukla Blizzard Function UNI
Skladom
Zimná kukla Blizzard Function UNI je p raktická zimná kukla, ktorú využijete predovšetkým na zjazdové lyžovanie. Materiál je veľmi príjemný a funkčný.
6,72 €
Zimná kukla Blizzard Function S / M
Skladom
Zimná kukla Blizzard Function S / M je p raktická zimná kukla, ktorú využijete predovšetkým na zjazdové lyžovanie. Materiál je veľmi príjemný a funkčný.
6,72 €
Lyžiarska kukla Starling Black
Posledné kusy v sklade
Lyžiarska kukla Starling Black je vyrobená z pohodlného elastického materiálu. Má predtvarovaný nos a ploché švy. Táto kukla je veľmi vhodná na nosenie pod lyžiarsku prilbou alebo pri zimných prechádzkach.
10,84 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava ML / 52-55 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava ML / 52-55 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas fyzickej námahy. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odstraňovaní vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla zachováva svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave.
9,31 €
13,09 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava XL-XXL / 56-62 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava XL-XXL / 56-62 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas fyzickej námahy. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odstraňovaní vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla zachováva svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave.
9,31 €
13,09 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium XL-XXL / 56-62 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium XL-XXL / 56-62 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas cvičenia. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odvádzanie vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla udržuje svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave. Nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhom a intenzívnom používaní.
11,19 €
14,97 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium ML / 52-55 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium ML / 52-55 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas cvičenia. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odvádzanie vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla udržuje svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave. Nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhom a intenzívnom používaní.
11,19 €
14,97 €
Krasokorčule SMK Šport Grace
expedujeme do 5 pracovných dní
Krasokorčule SMK Šport Grace zdobené jemným reliéfnym vzorom. Správne profilovaná topánka spevňuje nohu a súčasne zaisťuje dostatočnú flexibilitu. Nôž je vyrobený z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je sklz tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
37,48 €
Krasokorčule SMK Šport Calgary Black
Posledné kusy v sklade
Krasokorčule SMK Šport Calgary Black vyrobené z vysoko kvalitných materiálov pri zachovaní mimoriadnej pozornosti na kvalitu. Ergonomický strih zaisťuje stabilitu a pohodlie pri jazde. Korčule určené pre rekreačnú jazdu. Nože sú vyrobené z tvrdenej nerezovej ocele, vďaka kalenie je sklz tvrdší, odolnejší voči častému ostrenie.
41,23 €