Sánky a boby

Sánkovanie alebo jazda na boboch patrí neodmysliteľne k zimným radovánkam detí. Či už sa jedná o jazdu z kopca alebo väzenia deti v boboch pomocou popruhov. Ako veľmi obľúbené sú sane s dĺžkou 125 cm, ktoré sú vhodné ak sa chcú voziť dve deti zároveň. K týmto dreveným saniam je možné prirobiť tiež plastovú alebo drevenú ohrádku, aby sa mohlo dieťa oprieť a nespadlo zo saní. Plastové sánky Kamzík s úložným priestorom sú kvalitné a roky preverené rovnako ako bôby Champion, ktoré patria k najobľúbenejším bobom vo svojej triede.

Plastová ohrádka na sane Nijdam
Skladom
Plastová ohrádka na sane Nijdam sa upína na sane pomocou profilovaných držiakov, ktoré sa upnú do rámu saní. K montáži nie sú potrebné žiadne nástroje ani skrutky.
9,72 €
Plastové boby Merco Galaxy riaditeľné, s brzdami
Skladom
Plastové boby Merco Galaxy riaditeľné, s brzdami privážajú dizajn snežného tryskáča pre skutočnú radosť z jazdy, revolučný systém servoriadenie pomocou nôh, autorsky chránené technické riešenie, unikátny kĺbový mechanizmus umožňujúci pohodlné zatáčanie, zvýšenú chrbtovú opierku a protišmykovú úpravu bŕzd pre väčšie bezpečie.
29,53 €
Plastový skibob Merco Skidrifter
Skladom
Plastový skibob Merco Skidrifter je u nikátní skibob určený pre deti i dospelých, 3 možnosti nastavenia pre rôzny štýl jazdy. Dokonalá zábava na zasnežený kopec. Urobte sebe či Vášmu dieťaťu radosť a kúpte si tento moderný skibob, ktorý na zjazdovke poskytne mnoho hodín úžasné zábavy.
92,82 €
-9,46 €
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm
Skladom
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm dopraje skvelú sánkovacie zábavu pre dospelých i deti. Kruh je ľahší ako bôby alebo sane a preto sa ľahšie vynáša na kopec. Nosnosť kruhu je 90 kg a dostatočný priemer 90 cm je ideálny pre pohodlný posed. Kruh má dve vystužené rukoväte na držanie. Kruh sa nafukuje klasickou ručnou alebo nožnou pumpou (nie je súčasťou balenia).
16,77 €
26,22 €
Drevené sane Axer Sport 90 cm s ohrádkou
Dočasne vypredané
Drevené sane Axer Sport 90 cm s ohrádkou sú vyrobené z dreva s oceľovou sklznicou. S týmito sánky sa vrátite späť v čase k prechádzkam s deťmi. Oceľová sklznice na spodnej strane poskytuje dobrý sklzu. Sane pre jedno dieťa poskytujú stabilitu a pohodlie.
Špičkový riaditelný bob Plastkon Stratos
Dočasne vypredané
Špičkový riaditelný bob Plastkon Stratos je novinka na trhu. Zatáčanie pomocou diferenciálu zvyšuje rýchlosť v zákrutách, pretože každá lyže môže zatočiť pod iným uhlom. Samonavíjací mechanizmus ťažného lana. Masívne brzda s pružinou, pre navrátenie do pôvodnej polohy. Žiadne kovové prvky, ani skrutky, nemusí byť obava z korózie a montáž nie je nutná - všetko je jednoduchý click-on mechanizmus.
Plastový bob UFO
Dočasne vypredané
Plastový bob UFO je určený pre rekreačný šport. Jedná sa o pevný bob a svojimi vlastnosťami na snehu a pevnosťou sa vyrovná ktorémukoľvek inému bôbu. Rozmerovo patrí medzi väčšie boby.
Boby Plastkon Super Jet
Dočasne vypredané
Boby Plastkon Super Jet - štandard vysokej kvality. Najpredávanejší model so vstavaným sedadlom chrániacim pred chladom. Vynikajúca stabilita. Protišmyková úprava bŕzd pre väčšie bezpečie. Zvýšená chrbtová opierka.
Popruhy na sane a boby ťažné Sedco
Skladom
Popruhy na sane a boby ťažné Sedco s kovovou prackou sú vhodné na ťahanie napríklad Vašich detí.
1,43 €
Detský plastový snowboard - klzká
Skladom
Detský plastový snowboard - klzká umožňuje zoznámiť sa so spôsobom lyžovania na snowboarde, prípadne ho využiť ako klasický klzák na snehu.
3,34 €
Drevená ohrádka na sane
Dočasne vypredané
Drevená ohrádka na sane sa dá priskrutkovať do rámu sedadla (zakúpením vhodných skrutiek) alebo sa dajú upevniť sťahovacími páskami na lyže, prípadne popruhy alebo remienky. Ohrádka je vyrábaná tradičným slovenským výrobcom.
Boby Champion so sedadlom
Dočasne vypredané
Boby Champion so sedadlom a brzdami sú určené pre rekreačný šport. Jedná sa o najpevnejší a najväčší z bežných plastových bôbov. Vstavané sedátko chráni dieťa pred chladom, pevná konštrukcia bôbu vydrží aj drobné nárazy na prekážky.
Detské kovové sánky Acra
Skladom
Detské kovové sánky Acra využijete pri schádzaní kopčekov aj pri prechádzkach romanticky zasneženou krajinou. Kovové sánky sú veľmi odolné, zmestí sa na ne pohodlne jedno dieťa. Vďaka nízkej hmotnosti možno sánky ľubovoľne prenášať. Kompaktné rozmery uľahčí ich uskladnenie mimo sezónu. Kovové sánky prinesú deťom veľa zábavy, budú skvelým darčekom.
20,07 €
Popruh k saniam - dĺžka 2,5 m
Skladom
Popruh k saniam - dĺžka 2,5 m slúži na ťahanie saní alebo bôbov. Popruh obsahuje 2 plastové pracky na upnutie na bôby alebo sane.
1,06 €
Drevené sane Bohemia 95 cm
Dočasne vypredané
Drevené sane Bohemia 95 cm majú nosnosť až 60 kg, zviesť sa tak môžu pokojne aj rodičia. Sane sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre menšie deti je možné dokúpiť drevenú ohrádku, ktorá zabráni pádu. Sane využijete aj v mestách pre presun detí pri veľkom množstve snehu v uliciach.