Zoznam produktov značky YATE

Wrist Ball (PowerBall) YATE - gyroskopický posilňovač zápästia
Skladom
Wrist Ball (PowerBall) YATE - gyroskopický posilňovač zápästia sa svietiacimi LED diódami. Princíp je založený na rotora, ktorý slúži ako zotrvačník. Ten sa roztočí priloženou šnúrkou a krúživým pohybom zápästia sa udržiava rýchlosť zotrvačníka. Používa sa na posilňovanie zápästia pre rôzne športy, ale aj pre hudobníkov (klaviristu, huslistu) a k zábave pre celú rodinu.
8,59 €
Varič na tuhý lieh YATE
Posledné kusy v sklade
Varič na tuhý lieh YATE je malý, ľahký a skladný varič. Vhodný pre tramping a turistiku. Zloží sa do malej krabičky. Palivo: tuhý lieh. Balenie v krabičke.
3,56 €
Varič jedna platnička YATE CAMPING K620 (pre použitie na 2 kg PB fľaši)
Skladom
Varič jedna platnička YATE CAMPING K620 (pre použitie na 2 kg PB fľaši) je jedno platničkový varič pre použitie na plynovú bombu 2kg. Výkonný horák s priemerom 56 mm. Platnička široká 180 mm unesie aj väčší hrniec, bez toho aby sa ohýbala. Horák je vybavený praktickým madlom.
13,09 €
Turistické návleky Trekmates Torridon DRY čierne S / M
Skladom
Návleky Trekmates Torridon s membránou DRY sú vodeodolné, priedušné a chráni pred dažďom, snehom, kamene a špinou. Členky a predné pás sú zosilnené Cordurou, čo zvyšuje ich odolnosť a trvanlivosť. Horná časť návleku je vyrobená z odolného nylonu Taslan. Jednoduchá manipulácia - rozopínanie je spredu na zips + suchý zips. Sťahovanie hore. Pevný pásik pod topánku.
32,60 €
Turistické návleky Trekmates Torridon DRY čierne L / XL
Skladom
Návleky Trekmates Torridon s membránou DRY sú vodeodolné, priedušné a chráni pred dažďom, snehom, kamene a špinou. Členky a predné pás sú zosilnené Cordurou, čo zvyšuje ich odolnosť a trvanlivosť. Horná časť návleku je vyrobená z odolného nylonu Taslan. Jednoduchá manipulácia - rozopínanie je spredu na zips + suchý zips. Sťahovanie hore. Pevný pásik pod topánku.
32,60 €
Turistické návleky Trekmates RANNOCH DRY čierne S / M
Skladom
Návleky Rannoch od výrobcu Trekmates s membránou DRY sú vodeodolné, priedušné a pri tom všetkom veľmi ľahké, pretože sú vyrobené z pevného a ľahkého nylonu - ripstop. Rozopínanie spredu na zips + suchý zips, v spodnej časti cvok. Sťahovanie hore pružnou gumou. Pevný pásik pod topánku.
25,85 €
Turistické návleky Trekmates RANNOCH DRY čierne L / XL
Skladom
Návleky Rannoch od výrobcu Trekmates s membránou DRY sú vodeodolné, priedušné a pri tom všetkom veľmi ľahké, pretože sú vyrobené z pevného a ľahkého nylonu - ripstop. Rozopínanie spredu na zips + suchý zips, v spodnej časti cvok. Sťahovanie hore pružnou gumou. Pevný pásik pod topánku.
25,85 €
-3,22 €
Trekové palice YATE Trekker Antishock 65 - 140 cm zelené
Skladom
Trekové palice YATE Trekker Antishock 65 - 140 cm zelené sú trojdielne trekingové palice s odpružením. Ľahký a pevný materiál, ergonomicky tvarované držadlá zo syntetického materiálu s nastaviteľným pútkom. Jednoduché nastavenie výšky palíc, vymeniteľné tanieriky. Súčasťou palíc sú gumové dorazy na špičky. Systém vypínanie pruženie pootočením stredného dielu palice. Úprava dizajnu proti oderu. Vidiový hrot.
28,67 €
31,89 €
Teleskopické palice YATE Trekker Antishock 65 - 140 cm oranžové
Skladom
Teleskopické palice YATE Trekker Antishock 65 - 140 cm oranžové sú trojdielne trekkingové palice s odpružením. Ľahký a pevný materiál, ergonomicky tvarované držadlá zo syntetického materiálu s nastaviteľným pútkom. Jednoduché nastavenie výšky palíc, vymeniteľné tanieriky. Súčasťou palíc sú gumové dorazy na špičky.
31,10 €
Spací vak YATE PEAK do 195 cm, Extrém: -32 ° C
Dočasne vypredané
Spací vak YATE PEAK do 195 cm, Extrém: -32 ° C patrí do novej generácie modelu PEAK do chladných a zimných podmienok. Spacák má dvojvrstvovú konštrukciu a výplň duté vlákno HOLLOW FIBRE 500g / m2. Vnútorné vrecko na doklady. Možnosť spojiť dva spacie vaky. HOLLOW FIBER (duté vlákno) - štandardná výplň spacích vakov s veľmi dobrou izolačnou schopnosťou a nízkou hmotnosťou.
Spací vak YATE ORLANDO do 190 cm, Extrém: -15 ° C
Skladom
Spací vak YATE ORLANDO do 190 cm, Extrém: -15 ° C s vynikajúcou izolačnou výplňou EULIN FIBER. Nízka hmotnosť a malé balenia predurčujú tento spacák pre jarné až jesenné turistiku. Vnútorné vrecko na doklady. Možnosť spojiť dva spacie vaky.
41,23 €
-1,89 €
Spací vak YATE NORMAN do 195 cm, Extrém: -2 ° C
Skladom
Spací vak YATE NORMAN do 195 cm, Extrém: -2 ° C je trojsezónne spací vak s výplňou HOLLOW FIBER. Vrece má vnútorný golier okolo ramien pre vyšší tepelný komfort. V spodnej časti vreca je ešte jeden zips, ktorý je možné otvoriť pre vetranie nôh za horúcich nocí. Vnútorné vrecko na doklady. Možnosť spojiť dva spacie vaky. HOLLOW FIBER (duté vlákno) - štandardná výplň spacích vakov s veľmi dobrou izolačnou schopnosťou a nízkou hmotnosťou. Neabsorbuje vlhkosť a veľmi dobre vysychá.
35,59 €
37,48 €
Spací vak YATE NEPÁL do 195 cm, Extrém: -16 ° C
Dočasne vypredané
Spací vak YATE NEPÁL do 195 cm, Extrém: -16 ° C je teplý celoročné spací vak s výplňou HOLLOW FIBRE. Vnútorné vrecko na doklady. Možnosť spojiť dva spacie vaky. HOLLOW FIBER (duté vlákno) - štandardná výplň spacích vakov s veľmi dobrou izolačnou schopnosťou a nízkou hmotnosťou. Neabsorbuje vlhkosť a veľmi dobre vysychá.
-10,59 €
Skladací trekkingové palice YATE Trail Speed Vario 110 - 130 cm
Skladom
Skladací trekkingové palice YATE Trail Speed Vario 110 - 130 cm sú ultraľahké hliníkové skladacie palice TRAIL SPEED VARIO s predĺženou rukoväťou. Veľmi ľahké a skladné palice určené pre turistiku, lezenie a skialpinizmus v najmodernejšom prevedení. Vďaka skladaciemu systému s lankom sú palice rýchlo a pevne zostavené bez akéhokoľvek skrutkovania. Horný posuvný diel s rýchloupinákom (Speed Lock) slúži na nastavenie požadovanej dĺžky. Predĺžená penová rukoväť umožňuje pohodlný úchop v rukaviciach aj bez nich a nastaviteľné pútko z mäkkého popruhu je príjemné na úchop a nikde nedrie do ruky. Oceľové (karbidové) hrotmi. Hole sú dodávané v prepravnom obale spolu s dvoma tanieriky (veľký a malý) a kryty na hroty. Palice sú pre YATE vyrábané v jednej z najlepších a najväčších európskych firiem na výrobu lyžiarskych a turistických palíc ITALBASTONI.
94,45 €
105,05 €
Samonafukovacia karimatka YATE EXTREM LITE 183 x 51 x 3,8 cm zelená / šedá
Skladom
Samonafukovacia karimatka YATE EXTREM LITE 183 x 51 x 3,8 cm zelená / šedá je špeciálne vyvinutá modelový rad YATE EXTREM LITE 3,8, kde je braný zreteľ na čo najnižšiu hmotnosť a objem po zbalení. Súčasne ale tieto karimatky poskytujú vynikajúce pohodlie a izolačné schopnosti, čo sú rozhodujúce faktory pre to, aby ste si dobre oddýchli a mohli podávať maximálny výkon aj v extrémnych podmienkach.
65,62 €
Samonafukovacia karimatka YATE Caliman 182 x 50 x 3,5 cm zelená
Skladom
Samonafukovacia karimatka YATE Caliman 182 x 50 x 3,5 cm zelená je obľúbený model samonafukovacie karimatky, poskytujúce dobré pohodlie a izolačné vlastnosti. Vhodná pre kemping, trempink, pláž, záhradu, festivaly atď. Súčasťou karimatky je sťahovacia guma a obal. Sada na opravu nie je súčasťou výrobku.
28,85 €
-1,93 €
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes
Dočasne vypredané
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes s dlhými oceľovými hrotmi uľahčí chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmýka dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutiu. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nešmýka umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.
28,08 €
30,01 €
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice sú určené pre chôdzu na snehu, ľadovom alebo klzkom teréne. Zlepšujú stabilitu a trakciu na plochom alebo mierne naklonenom podklade. Veľmi rýchlo a jednoducho sa nasadzujú na topánky. Model BLUE ICE má vylepšené usadenie hrotov, ktoré zamedzuje ich náhodnému vypadnutiu. Nešmýka nie sú vhodné pre horolezectvo.
Nafukovacia karimatka YATE SCOUT 185 x 55 x 5,5 cm sivá
Skladom
Nafukovacia karimatka YATE SCOUT 185 x 55 x 5,5 cm je nová generácia nafukovacích matracov s oddelenými komorami pre lepšie pohodlie a izoláciu. Vďaka svojej konštrukcii je matrac pohodlná a dobre sa prispôsobuje tvaru tela. Oddelené komory zabraňujú pohybu vzduchu a tým sa zlepšujú izolačné vlastnosti. Unikátny ventil pomáha rýchlejšiemu nafukovanie a vyfukovanie. Súčasťou výrobku je obal a sada na opravu.
54,36 €
Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém
Skladom
Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém s veľkou nosnosťou do 150 kg je veľmi jednoduché tréningové zariadenie, ktoré dokáže úspešne nahradiť plne vybavenú posilňovňu. Výcvik na popruhoch zahŕňa všetky svalové časti a môže byť použitý pre celkový vývoj, silu a rehabilitačné cvičenia.
27,35 €
Ľadvinka YATE vedieme
Posledné kusy v sklade
Ľadvinka vhodná pre beh a turistiku. Priestranné vrecká z pevného polyesteru a priedušný materiál na chrbte, ktorý znižuje potenie. Pojme doklady, telefón, fľaša na pitie a ďalšie drobnosti. Tri vrecká oddelené zipsom. Reflexné prvky. Dodávané bez fľaše.
7,13 €
Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 2,0 modrá 185x56x1,8 cm
Skladom
Karimatka skladacia YATE WAVE ALU 2,0 modrá 185x56x1,8 cm s profilovaným povrchom majú pri rovnakej hrúbke materiálu vyšší tepelný odpor (2,2), poskytujú vyššie pohodlie a po zbalení zaberú menej miesta. Skvelý tepelný komfort je ešte zvýšený tým, že na jednej strane karimatky je Al vrstva, ktorá odráža vyžarované teplo zo spacáku späť. Používa sa Al vrstvou ku spacáku.
31,10 €