Záťažové vesty

Záťažové vesty sú vhodné pre vrcholový i amatérsky tréning. Vyberajte je podľa hmotnosti od 5 do 20 kg, možnosti regulácie záťaže a tiež podľa využitia. Sú vhodné pre formovanie postavy, chudnutie aj kondičný tréning. Záťažové vesty zvyšujú účinnosť behu, fitness cvičenie aj posilňovanie. Sú určené pre posilňovanie s vlastnou váhou. Vyberať môžete z rôznych druhov materiálov. Cvičením v tejto veste sa naučíte dlhšej výdrži, posilňujete srdce aj kardiovaskulárny systém.

-9,46 €
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg
do 24 hodin
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1,25 - 10 kg. Ako záťaž je použité celkom 8 ľahko vyjmutelných 1,25 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu.
43,03 €
52,49 €
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg
do 24 hodin
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg je vyrobená z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou. Vesta má rovnomerne rozloženú záťaž. Ramenné popruhy sú extra polstrovanie, otvory pre paže a krk sú priestranné a nijako neobmedzujú pohyb používateľa. Vesta je fixovaná hrudným popruhom s karabínou a je vhodná prakticky pre akúkoľvek postavu.
24,35 €
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1 - 20 kg. Ako záťaž je použité celkom 38 ľahko vyjmutelných 0,5 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu. Ramenné popruhy sú extra prešité, otvor pre krk je priestranný a nijako neobmedzuje pohyb používateľa.
Záťažová vesta Merco 10 kg
Skladom
Záťažová vesta Merco 10 kg je výbornou pomôckou k zvýšeniu sily, vytrvalosti, a čo je veľmi dôležité, k zvýšeniu podielu svalov ľudského tela pri všetkých variantoch tréningu. Záťažové vesty možno samozrejme použiť aj pri odbúravaní telesného tuku a to znamená, že záťažové vesty nie sú určené výhradne len pre športovcov.
31,59 €
Záťažová vesta LiveUp LS3057 10 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta LiveUp LS3057 10 kg je výbornou pomôckou k zvýšeniu sily, vytrvalosti, a čo je veľmi dôležité, k zvýšeniu podielu svalov ľudského tela pri všetkých variantoch tréningu. Záťažové vesty možno samozrejme použiť aj pri odbúravaní telesného tuku a to znamená, že záťažové vesty nie sú určené výhradne len pre športovcov.
Záťažová vesta LiveUp LS3057 5 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta LiveUp LS3057 5 kg je výbornou pomôckou k zvýšeniu sily, vytrvalosti, a čo je veľmi dôležité, k zvýšeniu podielu svalov ľudského tela pri všetkých variantoch tréningu. Záťažové vesty možno samozrejme použiť aj pri odbúravaní telesného tuku a to znamená, že záťažové vesty nie sú určené výhradne len pre športovcov.