Zoznam produktov značky SEDCO

Firma SEDCO bola založená v roku 1991. Od svojho založenia poskytuje služby v oblasti športových potrieb a športového vybavenia. Firma SEDCO zastupuje celý rad známych tuzemských výrobcov športového tovaru - GALA, BOTAS, BOHEMIA, SPORTEN apod a zaisťujú tiež priame dovozy od mnohých zahraničných výrobcov známych značiek - DHS, MONDO, EFFE, WISH a ďalšie.

Firma SEDCO má sídlo vo vlastnom skladovacom areáli a skladové plochy o rozlohe takmer 6000m2 umožňujú držať široký sortiment tovaru a takmer 4000 položiek v dostatočnom množstve pre plynulé zásobovanie predajní so športovým vybavením.

Firma SEDCO sa špecializuje na viac druhov športov. Medzi ne patrí napríklad florbal, aerobik, bedminton, pétanque, box, fitness a veľa ďalších. Vybavenie je určené pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Nemusíte byť vrcholový športovec, ani mať nabitú peňaženku, ale len chuť do športu. SEDCO má naozaj veľkú ponuku a výrobky sú kvalitne spracované, podložené zárukou a obľúbenosťou zákazníkov.

Ak si chcete ísť zabehať, ale von sa Vám nechce, pretože tam je zima, tak nie je problém. SEDCO ponúka rôzne trenažéry, rotopedy apod Pre náročnejších potrebné bežecký pás, ktorý ponúka rýchlosť až 16km/hod, 3 stupne nastavenia sklonu a niekoľko stupňov obtiažnosti. Ďalej SEDCO ponúka tiež pingpongové stoly, ktoré sú určené pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.

Buďte vo forme a kúpte si niečo z tohto skvelého vybavenia. Nielen, že ušetríte, ale tiež sa zabavíte, zhodíte pár kíl a posilníte svoje svaly.

Žinenka skladacie trojdielna Sedco Blue 180 x 90 x 5 cm
Skladom
Žinenka skladacie trojdielna Sedco Blue 180 x 90 x 5 cm je u niverzální skladací gymnastická žinienka Sedco ponúka jedinečnú kombináciu veľmi kvalitné žinenky a ľahko skladovaného a prenosného gymnastického náčinie. Žinenka je vyrobená z pevnej umelej kože, ktorá je vysoko odolná a veľmi príjemná na dotyk.
92,48 €
Záves pre boxovacie vrece Sedco Iron
Skladom
Záves pre boxovacie vrece Sedco Iron voľne na rovnú stenu. Držiak tvorí pevnú stálu konštrukciu, ktorá znesie odpor úderov i kopov. Záves je v zloženom stave ak montáži stačí iba pripevniť pomocou priložených skrutiek a nasadiť hák. Po zostavení je rameno fixné bez možnosti otočenia dole alebo do strany. Jedná sa o veľmi efektívny a bezpečný závesný prvok pre uchytenie boxovacích vriec.
20,97 €
Záves pre boxovacie vrece Sedco Heavy Duty
Dočasne vypredané
Záves pre boxovacie vrece Sedco Heavy Duty z ocele pre bezpečné uchytenie boxovacieho vreca. Veľmi efektívne a bezpečný závesný prvok pre uchytenie box vriec. Jednoduchá montáž na strop alebo stropný preklad. Tento prvok zmení každú miestnosť vo štúdio funkčného tréningu. Robustný a atraktívny prvok o rozmere 14,5 x 5 x 1 cm z akostnej ocele zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri Vašom cvičení.
Vzduchový vak Sedco Sofair Pillow Shape
Dočasne vypredané
Vzduchový vak Sedco Sofair Pillow Shape je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Vzduchový vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť. Či už vyrážate s priateľmi na piknik do parku alebo sa chcete príjemne uvelebiť na záhrade, nemusíte sa uspokojiť s dekou.
Vzduchový vak Sedco Sofair Camo
Posledné kusy v sklade
Vzduchový vak Sedco Sofair Camo je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Vzduchový vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť.
22,47 €
Výpredaj!
Vzduchový vak Lamzac Sofair Banana Super
Dočasne vypredané
Vzduchový vak Lamzac Sofair Banana Super je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Vzduchový vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť. Má dve vzduchové komory, ktoré po nafúknutí tvoria sedaciu plochu a vak potom tvarom pripomína banán.
Ukazovateľ skóre sa stojanom SEDCO Blue 57,5 x 28 cm
Skladom
Ukazovateľ skóre sa stojanom SEDCO Blue 57,5 x 28 cm sa hodí pre mnoho športov alebo hier. Veľké plus vidíme oproti iným počítadlám v materiáli kartičiek s číslami. Všetky čísla sú vyrobené z plastu a sú preto veľmi odolná proti vlhkosti alebo mechanickému poškodeniu. To je veľká výhoda oproti papierovým číslam u iných ukazovateľov.
36,77 €
Trampolína Sedco fitness s madlom kruhová 110 cm
Skladom
Trampolína Sedco fitness s madlom kruhová 110 cm je s KVEL fitness trampolína s T-držadlom, v kombinácii s dvojitou vrstvou odolného poťahu z veľmi odolného PU materiálu, Vám prinesie radosť a aktivitu do každej domácnosti. Trampolína je vhodná pre vonkajšie aj vnútorné využitie. Samozrejmosťou je TÚV atest, tiež veľmi kvalitné odrazivosť.
55,34 €
Trampolína Sedco fitness 122 cm
Skladom
Trampolína Sedco fitness 122 cm má silnejší poťah z veľmi odolného PU materiálu. Pri cvičení je nutné dbať na bezpečnosť, deti by mali cvičiť len pod dohľadom dospelej osoby. Pri výrobe trampolín je kladený dôraz na maximálnu odolnosť materiálov. Maximálny stupeň bezpečnosti potom zaisťuje mäkký obvodový vankúš chrániaci proti nárazu z veľmi odolného materiálu.
62,73 €
Trampolína SEDCO Eco 244 cm s ochrannou sieťou
Skladom
Trampolína SEDCO Eco 244 cm s ochrannou sieťou ponúka vysokú kvalitu s dlhou životnosťou. Trampolína obsahuje ochrahnnou sieť, ktorá zabraňuje pádom z trampolíny a tým mnohonásobne zvyšuje bezpečnosť. Trampolína je vhodná pre vonkajšie použitie. Skákanie na trampolíne pomáha deťom k rýchlejšiemu rozvoju motorických schopností.
159,33 €
Trampolína SEDCO 366 cm s ochrannou sieťou + rebrík
Dočasne vypredané
ZABALENÉ V neoriginálnych KRABICI Trampolína SEDCO 366 cm s ochrannou sieťou je vyrobená z veľmi odolného materiálu a testovaného a nie raz od deformácie oceľových konštrukcií a odolnosť pre dlhé zaťaženie až do elastického materiálu polypropylénu a kombinovanej výroby tepla karbónu. Konštrukcia je pozinkovaná a chránená proti zlému počasiu.
Trampolína Sedco 137 cm červená
Dočasne vypredané
Trampolína Sedco 137 cm červená je trampolína so silnejším poťahom z veľmi odolného PU materiálu, TUV atest, veľmi dobrá odrazová schopnosť. Stabilitu drží 6 skrutkovacích nožičiek. Ochranná sieť skvele dopĺňa bezpečnosť.
Švihadlo kónické Juta 3 m
Skladom
Švihadlo kónické Juta 3 m je vyrábané s profilovanými drevenými držadlami a zosilneným stredom.
3,56 €
Švihadlo kónické Juta 2,5 m
Skladom
Švihadlo kónické Juta 2,5 m je vyrábané s profilovanými drevenými držadlami a zosilneným stredom.
3,19 €
Švihadlo kónické Juta 2 m
Skladom
Švihadlo kónické Juta 2 m je vyrábané s profilovanými drevenými držadlami a zosilneným stredom.
2,21 €
Spací vak Sedco Rybár Scout 2
Skladom
Spací vak Sedco Rybár Scout 2 je v eľmi pohodlný spacák na rôzne výpravy s dobrým tepelným komfortom. Prešívaný spacák v hnedej farbe je vyplnený kombináciou materiálov z dutých vlákien pre zaistenie potrebnej teploty a komfortu. Vnútorné obloženie umožňuje optimálnu izoláciu. Spacák je vhodný do miernejších teplôt.
14,11 €
Spací vak Sedco Rybár - Scout 1
Skladom
Spací vak Sedco Rybár - Scout 1 je v eľmi pohodlný spacák na turistické výpravy s tepelným komfortom. Prešívaný spacák v hnedej farbe je vyplnený kombináciou dutých vlákien pre zaistenie potrebnej teploty a komfortu. Vnútorné obloženie umožňuje optimálnu izoláciu. Spacák je vhodný do miernejších teplôt.
18,20 €