Zoznam produktov značky SEDCO

Firma SEDCO bola založená v roku 1991. Od svojho založenia poskytuje služby v oblasti športových potrieb a športového vybavenia. Firma SEDCO zastupuje celý rad známych tuzemských výrobcov športového tovaru - GALA, BOTAS, BOHEMIA, SPORTEN apod a zaisťujú tiež priame dovozy od mnohých zahraničných výrobcov známych značiek - DHS, MONDO, EFFE, WISH a ďalšie.

Firma SEDCO má sídlo vo vlastnom skladovacom areáli a skladové plochy o rozlohe takmer 6000m2 umožňujú držať široký sortiment tovaru a takmer 4000 položiek v dostatočnom množstve pre plynulé zásobovanie predajní so športovým vybavením.

Firma SEDCO sa špecializuje na viac druhov športov. Medzi ne patrí napríklad florbal, aerobik, bedminton, pétanque, box, fitness a veľa ďalších. Vybavenie je určené pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Nemusíte byť vrcholový športovec, ani mať nabitú peňaženku, ale len chuť do športu. SEDCO má naozaj veľkú ponuku a výrobky sú kvalitne spracované, podložené zárukou a obľúbenosťou zákazníkov.

Ak si chcete ísť zabehať, ale von sa Vám nechce, pretože tam je zima, tak nie je problém. SEDCO ponúka rôzne trenažéry, rotopedy apod Pre náročnejších potrebné bežecký pás, ktorý ponúka rýchlosť až 16km/hod, 3 stupne nastavenia sklonu a niekoľko stupňov obtiažnosti. Ďalej SEDCO ponúka tiež pingpongové stoly, ktoré sú určené pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.

Buďte vo forme a kúpte si niečo z tohto skvelého vybavenia. Nielen, že ušetríte, ale tiež sa zabavíte, zhodíte pár kíl a posilníte svoje svaly.

Záves pre boxovacie vrece Sedco Iron
Skladom
Záves pre boxovacie vrece Sedco Iron voľne na rovnú stenu. Držiak tvorí pevnú stálu konštrukciu, ktorá znesie odpor úderov i kopov. Záves je v zloženom stave ak montáži stačí iba pripevniť pomocou priložených skrutiek a nasadiť hák. Po zostavení je rameno fixné bez možnosti otočenia dole alebo do strany. Jedná sa o veľmi efektívny a bezpečný závesný prvok pre uchytenie boxovacích vriec.
20,97 €
Záves pre boxovacie vrece Sedco Heavy Duty
Dočasne vypredané
Záves pre boxovacie vrece Sedco Heavy Duty z ocele pre bezpečné uchytenie boxovacieho vreca. Veľmi efektívne a bezpečný závesný prvok pre uchytenie box vriec. Jednoduchá montáž na strop alebo stropný preklad. Tento prvok zmení každú miestnosť vo štúdio funkčného tréningu. Robustný a atraktívny prvok o rozmere 14,5 x 5 x 1 cm z akostnej ocele zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri Vašom cvičení.
Vzduchový vak Sedco Sofair Pillow Shape
Dočasne vypredané
Vzduchový vak Sedco Sofair Pillow Shape je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Vzduchový vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť. Či už vyrážate s priateľmi na piknik do parku alebo sa chcete príjemne uvelebiť na záhrade, nemusíte sa uspokojiť s dekou.
Vzduchový vak Sedco Sofair Camo
Posledné kusy v sklade
Vzduchový vak Sedco Sofair Camo je moderný doplnok na camping, piknik alebo len tak na záhradu. Vzduchový vak je vyrobený z pevného nylonu, vnútorná strana je potom potiahnutá mäkkou PVC fóliou, aby sa zaručila nepriedušnosť.
22,47 €