Freestyle prilba Tempish Hybrid
Dočasne vypredané
Freestyle prilba Tempish Hybrid je ochranná prilba vhodná pre všetky druhy športov. Prioritne je určená pre in-line skating, skateboardy, longboardy a mini kolobežky, ale je vhodná aj pre cyklistiku atď. Pri každej prilby v balení sú priložené dve sady výsteliek. Jedna tenšie a druhá silnejšie.
Freestyle prilba Meteor MTV18 Dark Blue
Posledné kusy v sklade
Freestyle prilba Meteor MTV18 Dark Blue je univerzálny helma pre mužov aj ženy. Systém AIR FLOW je ventilačný systém, ktorý znesie prúd vzduchu cez otvory v plášti prilby bez ohrozenia jej stabilita. Vložené stielky pomáhajú udržať čistotu helmy a absorbujú pot.
16,47 €
Freestyle prilba Meteor MTV18 Light Blue
Posledné kusy v sklade
Freestyle prilba Meteor MTV18 Light Blue je univerzálny helma pre mužov aj ženy. Systém AIR FLOW je ventilačný systém, ktorý znesie prúd vzduchu cez otvory v plášti prilby bez ohrozenia jej stabilita. Vložené stielky pomáhajú udržať čistotu helmy a absorbujú pot.
16,47 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Grey
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Grey sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Black
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Black sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Green
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Green sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
Freestyle helma Axer Šport Ozon Blue
Skladom
Freestyle helma Axer Sport Ozon Blue sa h odí sa aj na bicykel, jazdenie na longboardu alebo na in-linoch. Tvar prilby dobre kryje hlavu (zátylok a oblasť okolo uší) a prilba je tak ideálny na jazdu na asfalte. Polystyrénová výstelka a škrupina z ABS.
14,97 €
-6,05 €
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Happy
Posledné kusy v sklade
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Happy je jednoznačná voľba medzi prilbami pre deti. Jej grafiku a farby si jednoducho zamilujú, skvele im sadne a rodičia ocenia dobrú cenu a certifikovanú ochranu. Štýlový a mladistvý dizajn dopĺňa grafiku a farby našich kol. Vetracie otvory so sieťkou proti hmyzu zabezpečujú dostatočný odvod prebytočného tepla.
7,04 €
13,09 €
-1,13 €
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Cool
Dočasne vypredané
Detská cyklistická prilba AXERBIKE Cool má veselú grafiku a žiarivé farby zaisťujú viditeľnosť a bezpečie. Prilba má váhu iba 230 ga nezaťažuje hlavu a krk dieťaťa. Veľký počet otvorov s vnútornými vzduchovými komorami vzduchu cez helmu a cez čelo. Výhodou detské cyklistické prilieb AXERBIKE Cool je regulovateľné zapínanie, vďaka ktorému sa prilba ideálne dopasuje podľa hlavy dieťaťa.
8,21 €
9,34 €
-4,16 €
Cyklistická prilba AXERBIKE Lizard
Skladom
Cyklistická prilba AXERBIKE Lizard ponúka najnovšie dizajn v niekoľkých farebných variáciách, komfortné spracovanie a bezpečnostný štandard zodpovedajúci európskym normám CE-1078 nemeckej skúšobne TÜV-GS. Prilba zaručuje vysokú kvalitu, pohodlie a maximálny stupeň bezpečnosti. U prilby je dosiahnuté výborné pevnosti a zároveň nízkej hmotnosti prilby.
21,31 €
25,47 €
-1,89 €
Cyklistická prilba AXERBIKE Liberty
Skladom
Cyklistická prilba AXERBIKE Liberty je opatrená optimálne rozmiestnenými vetracími otvormi, ktoré zaisťujú maximálnu cirkuláciu vzduchu počas jazdy, čím minimalizujú potenie a odvádza telesnú vlhkosť. Konštrukcia prilby je tvorená kombináciou vonkajšieho plastu a vnútorné penové vrstvy natvarovaní pre dokonalé usadenie na hlave.
20,58 €
22,47 €
-2,27 €
Cyklistická prilba AXERBIKE Iguana
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Cyklistická prilba AXERBIKE Iguana je skvelá, pohodlná a maximálne bezpečná helma, čo má štýl! Konštrukcia prilby je tvorená kombináciou vonkajšieho plastu a vnútorné penové vrstvy natvarovaní pre dokonalé usadenie na hlave. Pevné usadenie a fixáciu hlavy zaisťujú dva nastaviteľné pásky pod bradou. Pásky opatrené klasickú karabínou umožňujúci jednoduché a rýchle zapínanie.
19,45 €
21,72 €
-5,30 €
Cyklistická prilba AXERBIKE Cooper
Skladom
Cyklistická prilba AXERBIKE Cooper ponúka veľký počet otvorov a aerodynamický tvar s vnútornými vzduchovými komorami, ktorými prechádza vzduch cez helmu nad čelom. V predných vetracích otvoroch je sieťka proti hmyzu.
7,42 €
12,72 €
Výpredaj!-5,67 €
Cyklistická prilba AXERBIKE Voyager
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Cyklistická prilba AXERBIKE Voyager ponúka veľký počet otvorov s vnútornými vzduchovými komorami, ktorými prechádza vzduch cez helmu nad čelom. V predných vetracích otvoroch je sieťka proti hmyzu.
7,79 €
13,47 €
Detská cyklistická prilba Spokey Giraffe
Dočasne vypredané
Detská cyklistická prilba Spokey Giraffe je bezpečnostný cyklistická prilba pre najmenších. Veselá grafika a žiarivé farby zaisťujú viditeľnosť a bezpečie. Minimálna váha nezaťažuje hlavu a krk. Šesť prevetrávacích otvorov zakončené sieťka zabezpečí prevetrávanie a ochranu proti hmyzu. Regulovateľné zapínanie Head Lock, vďaka ktorému sa prilba ideálne dopasuje podľa hlavy dieťaťa.