Katalóg

Výrobca
Materiál činiek
Hmotnosť činky
Určenie činiek
Činiek v balení
Počet produktov v kategórii: 69

Jednoručky pre spevňovanie postavy

Jednoručné činky sú ľahšie a menšie než nakladacie činky a majú pevnú hmotnosť (nedajú sa dávať dole kotúče a meniť hmotnosť činky). Jednoručné činky sú obľúbené najmä v aerobicu a podobných cvičeniach. Jednoručné činky sú vyrábané z niekoľkých druhov vrchného materiálu ako napríklad vinyl, pena, plast alebo chrómovaná oceľ. Cvičenie s jednoručné činkou je vhodné pre získavanie kondície a tiež pre formovanie a spevňovanie postavy.

 • 2,22 € Skladom

  Jednoruční činky Meteor 2 x 0,5 kg jsou šestihranné činky s ergonomickým designem pro všestranné využití. Činky jsou potažené vrstvou PVC se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při položení na zem perfektně stabilní a neodkutálí se.

  2,22 €
   
    Skladom v utorok 20.11. u vás
    K dispozici: 7 ks
 • 3,35 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Meteor 2 x 1 kg jsou šestihranné činky s ergonomickým designem pro všestranné využití. Činky jsou potažené vrstvou PVC se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při položení na zem perfektně stabilní a neodkutálí se.

  3,35 €
   
    Nie je skladom
   
 • 6,37 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Meteor 2 x 2 kg jsou šestihranné činky s ergonomickým designem pro všestranné využití. Činky jsou potažené vrstvou PVC se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při položení na zem perfektně stabilní a neodkutálí se.

  6,37 €
   
    Nie je skladom
   
 • 2,98 € Nie je skladom

  Jednoruční činky AXERFIT 2 x 1 kg jsou moderní šestihranné činky pro všestranné využití. Činky jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při odložení a skladování perfektně stabilní.

  2,98 €
   
    Nie je skladom
   
 • 5,62 € Nie je skladom

  Jednoruční činky AXERFIT 2 x 2 kg jsou moderní šestihranné činky pro všestranné využití. Činky jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při odložení a skladování perfektně stabilní.

  5,62 €
   
    Nie je skladom
   
 • 8,25 € Nie je skladom

  Jednoruční činky AXERFIT 2 x 3 kg jsou moderní šestihranné činky pro všestranné využití. Činky jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při odložení a skladování perfektně stabilní.

  8,25 €
   
    Nie je skladom
   
 • 10,51 € Nie je skladom

  Jednoruční činky AXERFIT 2 x 4 kg jsou moderní šestihranné činky pro všestranné využití. Činky jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při odložení a skladování perfektně stabilní.

  10,51 €
   
    Nie je skladom
   
 • 8,25 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Meteor 2 x 3 kg jsou šestihranné činky s ergonomickým designem pro všestranné využití. Činky jsou potažené vrstvou PVC se zvýšenou odolností proti opotřebení. Činky neabsorbují vlhkost a lehce se udržují. Díky šestihrannému provedení závaží je činka při položení na zem perfektně stabilní a neodkutálí se.

  8,25 €
   
    Nie je skladom
   
 • 18,47 € Skladom

  Sada činek na aerobic 6 kg Merco představuje výborné vybavení aerobikových sálů a jsou také ideální pro domácí cvičení.

  18,47 €
   
    Skladom
   
 • 3,42 € Skladom

  Jednoruční činky Spokey Monster 2 x 1 kg je moderní jednoruční šestihranná činka pro všestranné využití. Závaží jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka šestihran Spokey Monster při odložení a skladování perfektně stabilní.

  3,42 €
   
    Skladom v utorok 20.11. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 9,07 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Spokey Monster 2 x 3 kg je moderní jednoruční šestihranná činka pro všestranné využití. Závaží jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka šestihran Spokey Monster při odložení a skladování perfektně stabilní.

  9,07 €
   
    Nie je skladom
   
 • 11,76 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Spokey Monster 2 x 4 kg je moderní jednoruční šestihranná činka pro všestranné využití. Závaží jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka šestihran Spokey Monster při odložení a skladování perfektně stabilní.

  11,76 €
   
    Nie je skladom
   
 • 13,59 € Nie je skladom

  Jednoruční činky Spokey Monster 2 x 5 kg je moderní jednoruční šestihranná činka pro všestranné využití. Závaží jsou potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka šestihran Spokey Monster při odložení a skladování perfektně stabilní.

  13,59 €
   
    Nie je skladom
   
 • 1,28 € Skladom

  Vinylová činka HMS 0,5 kg má profilovaný tvar a především vnější vrstva z vinylu poskytují při cvičení skvělý komfort a pomáhá udržovat činky v čistotě. Trénink s činkami má pozitivní vliv na svaly paží, hrudníku a zad. Činky jsou ideální pro fitness trénink, aerobní cvičení, všeobecné cvičení. Jsou užitečné při běhání a rehabilitaci.

  1,28 €
   
    Skladom v utorok 20.11. u vás
    K dispozici: 8 ks
 • 2,56 € Nie je skladom

  Vinylová činka HMS 1 kg má profilovaný tvar a především vnější vrstva z vinylu poskytují při cvičení skvělý komfort a pomáhá udržovat činky v čistotě. Trénink s činkami má pozitivní vliv na svaly paží, hrudníku a zad. Činky jsou ideální pro fitness trénink, aerobní cvičení, všeobecné cvičení. Jsou užitečné při běhání a rehabilitaci.

  2,56 €
   
    Nie je skladom
   
 • 3,84 € Skladom

  Vinylová činka HMS 1,5 kg má profilovaný tvar a především vnější vrstva z vinylu poskytují při cvičení skvělý komfort a pomáhá udržovat činky v čistotě. Trénink s činkami má pozitivní vliv na svaly paží, hrudníku a zad. Činky jsou ideální pro fitness trénink, aerobní cvičení, všeobecné cvičení. Jsou užitečné při běhání a rehabilitaci.

  3,84 €
   
    Skladom v utorok 20.11. u vás
    K dispozici: 1 ks
produktov na stránke z celkových 69