Činky a závažia

V kategórii činky a závažia zakúpite bohaté príslušenstvo pre posilňovanie ako sú nakladacie činky, jednoručné činky, činky na aerobic, náhradné kotúče alebo hriadeľa. Činky na aerobic u nás môžete zakúpiť vinylové, penové alebo tiež v chrómovanej ocele. Pre silové domáce cvičenie ponúkame tiež nakladacie činky s možnosťou dokúpenia náhradných kotúčov a hriadeľov. Pre rozvoj sily je veľmi obľúbená činka Kettlebell, ktorá je určená pre začiatočníkov i pokročilých.

Činka nakladacia Sedco 15 kg
Dočasne vypredané
Činka nakladacia Sedco 15 kg je vhodná pre domáce posilňovanie s možnosťou zmeny záťaže podľa aktuálnej potreby. Využitie pre rôzne vekové a kondičné skupiny. Je vhodná pre posilňovanie hornej polovice tela. Skladá sa zo hriadeľa a skrutkovacích matíc, ktoré zamedzujú skĺznutiu závažia a prípadnému úrazu.
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1,25 - 10 kg. Ako záťaž je použité celkom 8 ľahko vyjmutelných 1,25 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu.
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg je vyrobená z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou. Vesta má rovnomerne rozloženú záťaž. Ramenné popruhy sú extra polstrovanie, otvory pre paže a krk sú priestranné a nijako neobmedzujú pohyb používateľa. Vesta je fixovaná hrudným popruhom s karabínou a je vhodná prakticky pre akúkoľvek postavu.
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1 - 20 kg. Ako záťaž je použité celkom 38 ľahko vyjmutelných 0,5 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu. Ramenné popruhy sú extra prešité, otvor pre krk je priestranný a nijako neobmedzuje pohyb používateľa.
Činka Studio Profi De Luxe 27,5 kg
Posledné kusy v sklade
Činka Studio Profi De Luxe 27,5 kg je moderná činka pre všestranné posilňovanie. Os činky Studio De luxe je vybavená protišmykovou úpravou a samotná závažia činky sú potiahnuté špeciálnou gumovou vrstvou chrániacou činku proti poškodeniu. Profi činka Studio De Luxe je určená pre všestranné posilňovanie bicepsov a tricepsov.
100,92 €
Neoprénové jednoručné činky MASTER Jogging 2 x 0,5 kg
do 24 hodín
Neoprénové jednoručné činky MASTER Jogging 2 x 0,5 kg sú určené k chôdzi, joggingu, ale aj k posilňovacím cvičením. Sú výbornou pomôckou, ak chcete zvýšiť počet spálených kalórií a zároveň tónovať svaly hornej polovice tela.
5,59 €
-5,67 €
Chránič krku Springos k posilňovacie tyči
Skladom
Chránič krku Springos k posilňovacej tyči Vám umožní zvýšiť komfort cvičenie s činkou. To je obzvlášť užitočné, keď robíte drepy. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožní dlhé používanie.
13,05 €
18,72 €
Uzáver na Olympijskom os Springos FA1054 50 mm Black
Dočasne vypredané
Uzáver na Olympijskom os Springos FA1054 50 mm Black zaručuje stabilné držanie kotúčov na osi počas tréningu. Viečka sú vo vnútri opatrené gumenými prvky, ktoré zabraňujú uvoľneniu závažia. S použitím materiálov najvyššej kvality budú svorky slúžiť po veľmi dlhú dobu.
Sada šesťhranných činiek Spokey Moster II 2 x 6 kg
Dočasne vypredané
Sada šesťhranných činiek Spokey Moster II 2 x 6 kg je nástroj, ktorý dokonale doplní tréning. Je možné s ním vykonať veľkú škálu cvikov, tým pádom aktivovať rôzne svalové partie. Činky Monster II boli navrhnuté tak, aby sa perfektne vynímali v domácej posilňovni. Boli vyrobené v intenzívnych a energetických farbách.
Sada šesťhranných činiek Spokey Moster II 2 x 2 kg
Dočasne vypredané
Sada šesťhranných činiek Spokey Moster II 2 x 2 kg je nástroj, ktorý dokonale doplní tréning. Je možné s ním vykonať veľkú škálu cvikov, tým pádom aktivovať rôzne svalové partie. Činky Monster II boli navrhnuté tak, aby sa perfektne vynímali v domácej posilňovni. Boli vyrobené v intenzívnych a energetických farbách.
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue
Skladom
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
4,84 €
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg
Skladom
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
4,84 €
Farebný kotúč HMS Bumper Red 25 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Red 25 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Blue 20 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Blue 20 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Yellow 15 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Yellow 15 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Green 10 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Green 10 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Grey 5 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Grey 5 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Olympijský kotúč HMS BBR 25 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 25 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 20 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 20 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 15 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 15 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 10 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 10 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 5 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 5 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Kettlebell s chrómovaným úchopom HMS KTC 20 kg Black
Dočasne vypredané
Kettlebell s chrómovaným úchopom HMS KTC 20 kg Black je vyrobený z vysoko kvalitnej liatiny pokryté vinylom a je vybavený chrómovaným úchytom. Materiál a spracovanie v tvare zvonu s trojuholníkovým úchopom, ploché dno zaisťuje vysokú stabilitu. Široký rozsah hmotnosti (4, 6, 8, 10, 12, 16, 20 kg) umožňuje presný výber zaťaženie.