Počet produktov v kategórii: 34

Squash

Squash je hra pre dvoch alebo štyroch hráčov, ktorá sa odohráva na špeciálnom uzavretom ihrisku. Pre túto hru potrebujete špeciálne rakety a loptičky. Táto veľmi obľúbená hra síce nepatrí medzi olympijské, nič to však nemení na tom, že si môžete zahrať ako amatér aj špičkový hráč. Aby vám pri hre nič nechýbalo, pozrite si našu ponuku a vyberte si vhodnú raketu aj loptičky podľa toho, či ste začiatočník alebo ostrieľaný hráč. S výberom vám ochotne poradia náš skúsený personál.

 • 3,35 € Skladom

  Loptička na squash Head Championship poskytuje vynikajúcu kvalitu a konzistenciu, na ktorú sa hráči môžu spoľahnúť. Loptička je určený pre pokročilých a profesionálnych hráčov.

  3,35 €
   
    Skladom
   
 • 2,45 € Skladom

  Loptička na squash Victor Official - 1 žltá bodka je určený predovšetkým pre pokročilých hráčov, prípadne taktiež pre výkonnostných a profesionálnych hráčov na nácvik obtiažnejších technických úderov.

  2,45 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 13 ks
 • 9,38 € Skladom

  Loptičky na squash Head Championship 3 ks poskytujú vynikajúcu kvalitu a konzistenciu, na ktorú sa hráči môžu spoľahnúť. Loptičky sú určené pre pokročilých a profesionálnych hráčov.

  9,38 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 2,98 € Skladom

  Loptička na squash Dunlop PRO ponúka bezkonkurenčný výkon a trvanlivosť. Lopta s dvoma žltými bodkami Dunlop PRO je určený pre profesionálnych hráčov a turnaje. Oficiálna lopta PSA, WSE, WISPA, ČASQ.

  2,98 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 4 ks
 • 18,80 € Skladom

  Hmotnost 150 g, 2 typy. Rámy se vyznačují nízkou hmotností, kvalitními herními vlastnostmi a velmi přijatelnou cenou.

  18,80 €
   
    Skladom
   
 • 15,04 € Skladom

  Squashová raketa COMPOSITE (Alu+grafit), 2 typy. Tato raketa je vhodná pro rekreační hráče, kteří potřebují odolnou raketu. Hmotnost rakety je 195 gramů, plocha hlavy je 75 - 78 čtverečních palců. Raketa má pouzdro na hlavu rámu.

  15,04 €
   
    Skladom
   
 • 26,34 € Skladom

  Materiál: titanium

  26,34 €
   
    Skladom
   
 • 2,98 € Dočasne vypredané

  Loptička na squash Dunlop Progress je väčšia o 6% ako je štandard, tj. Lopta PRO ao 20% väčší hang-time (doba letu) ako je štandard. Táto loptička je o 6% väčšia ako veľkosť loptičky pre profesionálnych hráčov (žltý dvoutečkový Revelation Pro), absorbuje o 20% menej odrazovej energie a vďaka tomu je ľahšie ho udržať dlhšie v hre.>žlutý (extra pomalý)...

  2,98 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 2,22 € Dočasne vypredané

  Loptička na squash Victor Official - 1 červená bodka je stredne rýchla loptička určená pre deti, začínajúcich a rekreačných hráčov, s pomerne veľkým odrazom a odskokom, vhodný aj na nácvik základných úderov.

  2,22 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 2,22 € Skladom

  Loptička na squash Victor Official - 1 modrá bodka je veľmi rýchla loptička s dlhým doletom a vysokým odskokom určený predovšetkým pre deti a začínajúcich dievčatá a ženy, vďaka veľkému odrazu a odskoku je veľmi vhodný na prvotné zoznámenie s hrou a pre základné nácvik obtiažnejších úderov.

  2,22 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 13 ks
 • 2,45 € Skladom

  Loptička na squash Victor Official - 2 žlté bodky je veľmi pomalá loptička s veľmi malým odrazom a odskokom, určená pre turnajových a profesionálnych hráčov (naopak je úplne nevhodná pre deti a začínajúcich hráčov).

  2,45 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 7 ks
 • 44,85 € Skladom

  Squashová raketa Merco Nanotech 5000 je klasická raketa pro závodní squash na klubové úrovni. Prvotřídní grafitová konstrukce a nano technologie zaručuje maximální torzní stabiltu rámu a kontrolu úderu. Thermoobal na celou raketu je součástí dodávky.

  44,85 €
   
    Skladom
   
 • 26,00 € Dočasne vypredané

  Squashová raketa Dunlop Pulse C 35 je nejlehčí kompositová raketa z kolekce Dunlop. Lehká hlava umožňuje dobrou ovladatelnost rakety. Vypletení 16x19 pro výbornou kontrolu. Firma Radansport s.r.o. a její distributoři nabízejí exclusivně na českém trhu za akční cenu. Rozhodně nejlepší poměr cena / výkon pro levnější modely od značky Dunlop.

  26,00 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 20,16 € Skladom

  Squashová raketa Merco Lobster je kompositová raketa, která toho ´za málo peněz hodně snese´. Dodává se s včetně kvalitního celoraketového obalu s popruhen a je určena především rekreačním hráčům.

  20,16 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 1,51 € Skladom
  modrá tečka

  Trainer squashový míček jsou klasické míčky značky MERCO. Všechny výkonnostní druhy rozdělené podle barevných teček.

  1,51 €
   
    Skladom
   
 • 1,51 € K dispozícii rôzne varianty
  červená tečka

  Trainer squashový míček jsou klasické míčky značky MERCO. Všechny výkonnostní druhy rozdělené podle barevných teček.

  1,51 €
   
    Skladom
   
produktov na stránke z celkových 34