Tričká

Či už hľadáte tričká na športové alebo bežné nosenie v našom obchode ŽijemeSportem.sk si určite vyberte. Novo ponúkame najnovšie dámske tričká od popredných svetových značiek ako je Nike, Adidas, Lonsdale, Puma a ďalšie za skvelé ceny. Značky a ponuku neustále rozširujeme ...

Dámske fitness tričko Joma Verona Fuchsia
Skladom
Dámske fitness tričko Joma Verona Fuchsia so zaobleným golierom. Tričko v ružovej farbe s vyšitým logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
12,72 €
Dámske fitness tričko Joma Combi Fuchsia S / S
Skladom
Dámske fitness tričko Joma Combi Fuchsia S / S so zaobleným golierom. Tričko v ružovej farbe a bielym logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
9,34 €
Dámske fitness tričko Joma Combi Black S / S
Skladom
Dámske fitness tričko Joma Combi Black S / S so zaobleným golierom. Tričko v čiernej farbe a bielym logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
9,34 €
Dámske športové tričko Mizuno Transform Tee J2GA621364
Skladom
Dámske športové tričko Mizuno Transform Tee J2GA621364 s extrémne mäkkým materiálom zvyšuje pohodlie pri používaní. Dizajn inšpirovaný japonskou vlajkou. Technológia Mizuno DryLite so systémom riadenia vlhkosti udržujú pokožku suchú.
11,22 €
Dámske športové tričko Mizuno Kazan Tee J2GA620826
Posledné kusy v sklade
Dámske športové tričko Mizuno Kazan Tee J2GA620826 má účinnú priedušnosť, je mäkké a rýchlo schne. Tričko ponúka vysokú priedušnosť a dokonalé vetranie.
18,72 €
Dámske športové tričko Mizuno CoolTouch Phenix Tee J2GA620526
Posledné kusy v sklade
Dámske športové tričko Mizuno CoolTouch Phenix Tee J2GA620526 so zaujímavým dizajnom podľa japonského téme Hado. Materiál CoolTouch ™ s vlastnosťami, ktoré odvádzajú prebytočné teplo a chladí telo. Reflexné detaily oblečenie pre lepšiu viditeľnosť za súmraku.
14,59 €
Dámske fitness tričko Joma Combi Royal S / S
Posledné kusy v sklade
Dámske fitness tričko Joma Combi Royal S / S so zaobleným golierom. Tričko v corálově farbe a čiernym logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
9,34 €
Dámske fitness tričko Joma Combi White S / S
Posledné kusy v sklade
Dámske fitness tričko Joma Combi White S / S so zaobleným golierom. Tričko v bielej farbe a čiernym logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
9,34 €
Dámske fitness tričko Joma Combi Coral Fluór S / S
Skladom
Dámske fitness tričko Joma Combi Coral Fluór S / S so zaobleným golierom. Tričko v corálově farbe a čiernym logom Joma na pravej strane hrudníka. Technológia trička DRY MX je schopná kontrolovať potenie športovcov a efektívne pot odvádzať.
9,34 €
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DX0546 Yellow
do 4 - 7 pracovných dní
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DX0546 Yellow priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
18,79 €
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4764 Coral
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4764 Coral priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4761 Blue
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee DU4761 Blue priľne k telu vďaka prispôsobenému strihu, ktorý poskytuje voľnosť pohybu a pohodlie pri cvičení. Technológia Speedwick udrží vašu pokožku v chlade a suchu i po veľmi intenzívnom tréningu. Vďaka svojim vlastnostiam je perfektný aj v horúcich dňoch.
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CF8585 White
Posledné kusy v sklade
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CF8585 White z bavlneného materiálu pre pohodlné používanie. Grafika umiestnená na prednej časti bieleho trička dodáva športovému charakteru.
16,92 €
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CD5963 Black
Dočasne vypredané
Dámske tričko Reebok Wor SW Tee CD5963 Black je tréningové tričko Black Reebok. Vyrobené z materiálov v technológii Speedwick, ktoré zaisťujú suchý komfort počas tréningu. Prispôsobený rez neobmedzuje pohyb a zdôrazňuje postavu. Ideálne pre tréning, kardio sedenie i pre každodenné aktivity.
Dámske tričko Reebok Essentials Linear Slim FK6679 Green
do 4 - 7 pracovných dní
Dámske tričko Reebok Essentials Linear Slim FK6679 Green je užitočné pri každodennom používaní. Kontrastné nápis Reebok. lem na krku a rukávoch. Strih: tenký. Kombinácia dvoch materiálov.
15,38 €