Katalóg

Výrobca
Počet produktov v kategórii: 239

Kolieskové korčule

Hľadáte šport, ktorý by Vás bavil? Čo tak vyskúšať kolieskové korčule. Kolieskové korčule sú ideálnou voľbou pre trávenie voľného času. Korčuľovanie na kolieskových korčuliach je pomerne mladý šport, ktorý je rozšírený po celom svete. Pre korčuliarov existuje veľa pekných bruslařských dráh, ktoré vedú zaujímavou krajinou alebo mestskými parkami. Neviete však aké kolieskové korčule vybrať? Vaše rozhodovanie sa Vám pokúsime uľahčiť nasledujúcim článkom. Poradíme Vám, aké kolieskové korčule vybrať a aké sa dajú na slovenskom trhu zohnať.

...

Hľadáte šport, ktorý by Vás bavil? Čo tak vyskúšať kolieskové korčule. Kolieskové korčule sú ideálnou voľbou pre trávenie voľného času. Korčuľovanie na kolieskových korčuliach je pomerne mladý šport, ktorý je rozšírený po celom svete. Pre korčuliarov existuje veľa pekných bruslařských dráh, ktoré vedú zaujímavou krajinou alebo mestskými parkami. Neviete však aké kolieskové korčule vybrať? Vaše rozhodovanie sa Vám pokúsime uľahčiť nasledujúcim článkom. Poradíme Vám, aké kolieskové korčule vybrať a aké sa dajú na slovenskom trhu zohnať.Na trhu existujú rôzne druhy kolieskových korčulí. Najčastejšie kolieskové korčule sú nasledovné: fitness kolieskové korčule, Speedskating kolieskové korčule, aggressive kolieskové korčule, hokejové in-line korčule a nordic skating kolieskové korčule.


Fitness kolieskové korčule
Tento druh patrí k najobľúbenejším. Sú určené na klasické korčuľovanie po spevnených cestách. Sú ľahké, pohodlné, dobre ovládateľné a rýchle. Čím väčší majú kolieska, tým sú rýchlejšie a lepšie ovládateľnejší. Sú vhodné pre kondičnú jazdu a pre začiatočníkov.

Speedskating kolieskové korčule
Sú určené pre tzv rýchlokorčuľovanie. Majú päť koliesok (klasické kolieskové korčule majú len štyri). Kolieska sú vždy väčšie. Pre začiatočníkov sú tieto korčule nevhodné, hodí sa pre pokročilých a skúsených jazdcov.

Aggressive kolieskové korčule
Sú určené pre skúsených jazdcov, ktorí sa venujú jazde na U-rampe, skokom atď Sú ťažšie ako ostatné kolieskové korčule. A sú zároveň veľmi odolné. Majú špeciálne kolieska, ktorá zaistí dostatočnú stabilitu a bezpečnosť pri dopadoch.

Hokejové kolieskové in-line korčule
Sú určené pre športovcov, ktorí sa zaoberajú športom zvaným in-line hokej. Veľmi sa podobajú klasickým korčuliam pre ľadový hokej. Môžete si vybrať medzi korčuľami, ktoré sú určené pre vnútorné alebo vonkajšie priestory. Hokejové in-line korčule sa veľmi dobre ovládajú.

Nordic skating kolieskové korčule
Sú určené pre jazdu na nespevnených cestách v prírode. Korčule disponujú dvoma veľkými kolieskami, ktoré sú umiestnené pred a za korčúľ. K jazde navyše budete potrebovať palice rovnako ako pri nordic walkingu alebo pri jazde na bežkách. Sú vhodné na výlety na korčuliach po horských bežeckých trasách.

Viac
 • 7,12 € do 24 hodin

  Velikost koleček 72 x 24 mm

  7,12 €
   
    Skladom
   
 • 7,88 € do 24 hodin

  Velikost koleček 84 x 24 mm

  7,88 €
   
    Skladom
   
 • 7,35 € do 24 hodin

  Velikost koleček 80 x 24 mm

  7,35 €
   
    Skladom
   
 • 1,72 € Skladom

  Brzda náhradní včetně držáku. Upíná se přímo na podvozek. Možno přidat i na brusli bez brzdy. Určeno ke kolečkovým bruslím - CS327, 328, 329.

  1,72 €
   
    Skladom vo štvrtok 23.5. u vás
    K dispozici: 4 ks
 • 43,78 € Skladom

  Kolečkové brusle Spokey Pirouette s vyměnitělným ostřím figurové/hokejové z nerez oceli

  43,78 €
   
    Skladom
   
 • 4,86 € do 24 hodin

  Chrániče Kinder set 6 dílný pro ochranu kolen, loktů a dlaní před odřením. Chrániče Kinder set jsou vhodné na in-line sporty jako jsou jízda na skateboardu, koloběžce nebo dětském odrážedle.

  4,86 €
   
    Skladom
   
 • 5,62 € K dispozícii rôzne varianty

  Profi chrániče na in-line, skateboard, koloběžku ... Speciálně vyztužená sada chráničů kolen, loktů a dlaní

  5,62 €
   
    Skladom
   
 • 10,89 € Dočasne vypredané

  Chrániče Profi set pro ochranu kolen, loktů a dlaní před odřením

  10,89 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • Výpredaj
  1,85 € K dispozícii rôzne varianty

  Chrániče zápěstí a dlaní na kolečkové brusle a skateboardy  

  1,85 €
   
    Skladom
   
 • 5,28 € Skladom

  Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem.

  5,28 €
   
    Skladom
   
 • 2,98 € K dispozícii rôzne varianty

  Jednotlivé chrániče kolen a loktů, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

  2,98 €
   
    Skladom vo štvrtok 23.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 3,35 € Skladom

  Chrániče kolen, loktů a zápěstí je jednoduchá sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech a koloběžkách. K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu.

  3,35 €
   
    Skladom vo štvrtok 23.5. u vás
    K dispozici: 5 ks
 • 3,35 € Skladom

  Jednotlivé chrániče zápěstí - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot.   Vel: L,M,S,XL

  3,35 €
   
    Skladom vo štvrtok 23.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 8,25 € Dočasne vypredané
  čierna

  Jednoduše nasadíš na boty a můžeš jet. Rychlá pata tě doveze rychle a všude kam chceš.

  8,25 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 8,25 € Dočasne vypredané
  oranžová

  Jednoduše nasadíš na boty a můžeš jet. Rychlá pata tě doveze rychle a všude kam chceš.

  8,25 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 46,54 € K dispozícii rôzne varianty
  biela

  Kolečkové roztahovací brusle Tempish REBEL PP určené pro rekreační, kondiční a sportovní fitness bruslení. Střední a vysoká zátěž, začínající i pokročilí bruslaři. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4. Brusle mají jednoduchý a pohodlný systém zvětšení velikosti tlačítkem na boční straně skeletu. K bruslím dodáváme zdarma náhradní barevné tkaničky.

  46,54 €
   
    Skladom
   
produktov na stránke z celkových 239