Ringo krúžky

Arkádová hra Vinex PRT-652 s ringo krúžkami
Skladom
Arkádová hra Vinex PRT-652 s ringo krúžkami je skvelá hra hra pre deti a dospelých, ktorá rozvíja zručnosti a presnosť hodov. Je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie.
7,47 €
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Green
Dočasne vypredané
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Green je obľúbený pri najrôznejších hrách či už v škole alebo na ihrisku a v skupinách. Ringo je hra, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Yellow
Dočasne vypredané
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Yellow je obľúbený pri najrôznejších hrách či už v škole alebo na ihrisku a v skupinách. Ringo je hra, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Blue
Dočasne vypredané
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Blue je obľúbený pri najrôznejších hrách či už v škole alebo na ihrisku a v skupinách. Ringo je hra, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Red
Dočasne vypredané
Celogumové plný ringo krúžok Meteor 16,5 cm Red je obľúbený pri najrôznejších hrách či už v škole alebo na ihrisku a v skupinách. Ringo je hra, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.
Ringo krúžok Vinex VTR-060
Dočasne vypredané
Ringo krúžok Vinex VTR-060 je ideálny pre zábavu a cvičenie v škole, ale aj doma. Ringo krúžok určený pre hru, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.
Ringo krúžok SMK Šport RP518
Dočasne vypredané
Ringo krúžok SMK Sport RP518 je aj deální pre zábavu a cvičenie v škole, ale aj doma. Ringo krúžok určený pre hru, ktorá rozvíja snáď všetky vlastnosti potrebné človeku v dnešnom živote - postreh, rýchlosť reakcie, priestorovú orientáciu, obratnosť, fyzickú kondíciu, vôľu.