Zoznam produktov značky Acra Sport

Společnost Acra je firma, která se zabývá importem a distribucí sportovních potřeb d evropských výrobců i od tuzemských dodavatelů. Na českém i slovenském trhu působí společnost Acra již od roku 1991. Společnost Acra je významným dodavatelem pro známá česká nákupní střediska jako je Globus, Tesco nebo Albert.

Nenechte se omezovat - stačí si vybrat levné a přitom kvalitní sportovní potřeby!

 

Opravdový král v šíří sortimentu pro každé roční období
Mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější sortimenty patří různé kvalitativní kategorie kolečkových bruslí a skateboardů včetně chráničů, dále míče na kopanou, volejbal a košíkovou, široký sortiment badmintonů – jednotlivé pálky i sety v různé kvalitě, pingpongové pálky, sady a míčky pro rekreační i závodní hráče, terče a šipky včetně elektronických terčů, tenisové rakety, tenisové míče, výplety a ostatní příslušenství. Velmi rozšířený je v posledních letech také floorball a také prodej různých druhů rehabilitačních pomůcek.

Pro turistiku stany v různých velikostech a kvalitě, spací pytle a karimatky.


Pro kondiční cvičení zde najdeme různé typy činek, posilovacích přípravků, rehabilitačních míčů a rehabilitačních pomůcek. Sportovní potřeby

Ze speciálního letního zboží jsou v nabídce bazény různých velikostí, čluny včetně speciálních rybářských člunů, dětské čluny, nafukovací lehátka, nafukovací rukávky, kruhy, vesty, míče a také příslušenství - vesla k člunům, pumpy, záplaty, lepidla na opravy atd. V nabídce máme také kvalitní typy výrobků pro plavání a potápění – potápěčské brýle, šnorchly, ploutve i kvalitní plavecké brýle.

Zimní sortiment se skládá ze saní, bobů, hokejového zboží - brusle, hokejky, chrániče a různé doplňky. Dále máme v sortimentu běžecké lyže, boty, vázání a hůlky atd.

Závesný posilňovací systém Acra MultiTrainer
Skladom
Závesný posilňovací systém Acra MultiTrainer sú viacúčelový posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenia ik intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela ik rôznym balančnom cvičením za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne.
21,94 €
Závesný posilňovací systém Acra
Skladom
Závesný posilňovací systém Acra slúži na kondičné cvičenia ik intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela ik rôznym balančnom cvičením za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o jednoduchšie vykonaní TRX popruhov, v našej ponuke je aj dokonalejšie výrobok pod označením D51.
16,09 €
Záves na TRX popruhy Acra
Dočasne vypredané
Záves na TRX popruhy Acra je stropný viacbodový záves určený pre všetky druhy TRX popruhov. Možnosť zavesenia na strop alebo na stenu. Veľmi efektívne a bezpečný závesný prvok pre uchytenie TRX popruhov. Záves na TRX popruhy Acra ľahko upevníte na obvodové múry, strop či stropné preklad. Tento prvok zmení každú miestnosť vo štúdio funkčného tréningu.
Wrist ball s computerom
Dočasne vypredané
Wrist ball s computerom, ktorý má účel v posilňovaní prstov, zápästia, predlaktia i celej ruky, vrátane bicepsu a tricepsu. Pre lepší prehľad o cvičenie je tento model Wrist ballu doplnený computerom, s niekoľkými funkciami. Ide o univerzálne posilňovacie aj rehabilitačné pomôcku. Ako rehabilitačná pomôcka wrist ball slúži pre uvoľnenie po dlhotrvajúcej práci na počítači.
Vonkajšie trampolína s ochrannou sieťou ACRA 429 cm
Dočasne vypredané
Vonkajšie trampolína s ochrannou sieťou ACRA 429 cm je dodávaný vrátane ochrannej siete, bez schodíkov, ktoré sú, rovnako ako ochranný poťah, voliteľným doplnkom. Trampolínové sety sú vyvinuté v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami, navyše so zameraním na vysokú kvalitu a precízne spracovanie všetkých komponentov.
Upínacie kotvy k trampolínam
Dočasne vypredané
Upínacie kotvy k trampolínam na ukotvenie trampolíny je určená pre akékoľvek kruhové či obdĺžnikové trampolíny. Má 2 základné účely, umožniť presun trampolíny bez vypadávania spodnej časti nôh a pomôže ukotviť trampolínu do zeme pomocou kotviacich hákov.
Trampolína Acra 305 cm s ochrannou sieťou
Dočasne vypredané
Trampolína Acra 305 cm s ochrannou sieťou je vyvinutá v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami so zameraním na vysokú kvalitu a precízne spracovanie všetkých komponentov. Konštrukcia a akčná odrazová plocha trampolíny sú vyrobené z vopred testovaných materiálov vysokej kvality a nami dodávané trampolíny sú preto špičkou vo svojom odbore.
Trampolína Acra 244 cm s ochrannou sieťou
Skladom
Trampolína Acra 244 cm s ochrannou sieťou je vyvinutá v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami so zameraním na vysokú kvalitu a precízne spracovanie všetkých komponentov. Konštrukcia a akčná odrazová plocha trampolíny sú vyrobené z vopred testovaných materiálov vysokej kvality a nami dodávané trampolíny sú preto špičkou vo svojom odbore.
142,19 €
Trampolína Acra 183 cm s ochrannou sieťou
Dočasne vypredané
Trampolína Acra 183 cm s ochrannou sieťou je vyvinutá v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami so zameraním na vysokú kvalitu a precízne spracovanie všetkých komponentov. Konštrukcia a akčná odrazová plocha trampolíny sú vyrobené z vopred testovaných materiálov vysokej kvality a nami dodávané trampolíny sú preto špičkou vo svojom odbore.
Trampolína ACRA 122 cm
Skladom
Trampolína ACRA 122 cm je obľúbená cvičebná pomôcka je nenáročná na priestor. Skladovanie je možné v rozloženom stave po odskrutkovaní kovových nožičiek.
56,09 €
Trampolína ACRA 100 cm
Skladom
Trampolína ACRA 100 cm je obľúbená cvičebná pomôcka je nenáročná na priestor. Skladovanie je možné v rozloženom stave po odskrutkovaní kovových nožičiek.
43,52 €
Šnorchel Acra Šport
Skladom
Šnorchel Acra Šport pre rekreačné potápanie. Šnorchel s vrchnou krytkou proti vode a v spodnej časti je navyše prieduch pre vyfúknutie vody z náustku.
2,21 €
Šípky s kovovým hrotom
Posledné kusy v sklade
Šípky 3 ks na karte s kovovým hrotom
0,94 €
Sieť okolo skákacie plochy trampolíny ACRA 183 cm
Dočasne vypredané
Sieť okolo skákacie plochy trampolíny ACRA 183 cm je bezpečnostné príslušenstvo k trampolínam ACRA SPORT. Ochranná sieť je vyrobená z vysoko kvalitnej PE tkaniny odolnej proti poveternostným vplyvom a vlhkosti. Sieť je opatrená nylonovými návleky pre nasunutie na oceľové tyče.
Samonafukovacia karimatka Acra Green 7 cm
Dočasne vypredané
Samonafukovacia karimatka Acra Green 7 cm v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutia ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhosti karimatky.
Samonafukovacia karimatka Acra BlueMont 5 cm
Skladom
Samonafukovacia karimatka Acra BlueMont 5 cm v tomto väčšom prevedení je určená pre veľmi pohodlné ležanie. Pri príprave na spanie alebo ležanie stačí povoliť ventil a karimatka sa sama, počas cca 5-tich minút, nafúkne. Je možné napomôcť rýchlejšiemu nafúknutia ústami, prípadne tým možno docieliť väčšiu tuhosti karimatky.
27,95 €
Výpredaj!
Rotana - rotačné doska bez magnetov
Dočasne vypredané
Rotačný doska - bez magnetov je nenáročná pomôcka pre formovanie postavy. Na vyznačených chodidlách na rotačnej doske sú výstupky v akupresúrnych bodoch pre masírovanie chodidiel cvičiacich osôb. FARBA ORANŽOVÁ
Rebrík k trampolínam od 366 cm
Dočasne vypredané
Rebrík k trampolínam od 366 cm uľahčujú vylezenie na skákacie plochu vonkajších trampolín. Konštrukcia je navrhnutá tak, aby maximálne uľahčili prístup na odrazovú plochu trampolíny. Ľahká a pevná kovová konštrukcia s povrchovou úpravou, tri schodíky z oceľových, pozinkovaných rúr s nosnosťou 120 kg.