Katalóg

Výrobca
Výška vrecia
Boxovací trenažér
Hmotnosť vreca
Počet produktov v kategórii: 43

Boxovacie vrecia

Boxovacie vrecia sú výborným športovým náčiním pre domáce použitie. Chcete zlepšiť svoju fyzickú kondíciu? Máte náročné zamestnanie a potrebujete sa po hektickom pracovnom dni poriadne odreagovať? Potom si kúpte boxovacie vrece. Vďaka nemu sa skvele odreagujte, vybijete energiu aj nahromadený hnev a stres. Boxovacie vrece je vhodný pre všetkých milovníkov bojových športov. Boxovacie vrecia slúži ako náhrada za Vášho protivníka (teda akýsi "živý terč"). Na boxovacom vreci sa môžete naučiť a počas zlepšovania všetky potrebné údery, kopy aj hmaty. Máme pre Vás niekoľko rád a...

Boxovacie vrecia sú výborným športovým náčiním pre domáce použitie. Chcete zlepšiť svoju fyzickú kondíciu? Máte náročné zamestnanie a potrebujete sa po hektickom pracovnom dni poriadne odreagovať? Potom si kúpte boxovacie vrece. Vďaka nemu sa skvele odreagujte, vybijete energiu aj nahromadený hnev a stres. Boxovacie vrece je vhodný pre všetkých milovníkov bojových športov. Boxovacie vrecia slúži ako náhrada za Vášho protivníka (teda akýsi "živý terč"). Na boxovacom vreci sa môžete naučiť a počas zlepšovania všetky potrebné údery, kopy aj hmaty. Máme pre Vás niekoľko rád a tipov, ako vybrať boxovacie vrece pre domáce použitie.Kvalitné boxovacie vrece do vnútorných aj vonkajších priestorov.
Základným kritériom výberu je kvalita. Len kvalitné boxovacie vrece Vám drží po niekoľko rokov bez ujmy. Boxovacie vrecia sa vyrába strojovým šitím, sú plnené textílií, ktorá spravidla obsahuje bavlnu. Bavlna je uprednostňovaná hneď z niekoľkých dôvodov. Bavlna je vysoko odolná a je vhodná aj do vonkajších klimatických podmienok (napríklad, keď chcete boxovacie vrece zavesiť vonku na terase a pod). Avšak najkvalitnejšie sú kožené boxovacie vrecia. Na trhu sú aj gumové a plastové boxovacie vrecia, musíte však počítať s tým, že sa rýchlejšie opotrebujú. Boxovacie vrece je väčšinou vybavený karabínou a reťazou na zavesenie. Pretože používatelia často umiestňujú boxovacie vrecia vo vonkajších priestoroch, mali by mať aj reťaze a karabíny antikoróznu úpravu.


Boxovacie vrecia s rozmanitým dizajnom.
Boxovacie vrecia sa vyrába v niekoľkých farbách, najčastejšie v čiernom, červenom, hnedom alebo žltom prevedení. Niektoré firmy sa zaoberajú výrobou boxovacie vriec na zákazku v rozmanitom dizajnu, veľkosti i farebnosti.
Boxovacie vrece vyberte podľa druhu športu, pre ktorý ho chcete využívať. Jedná sa napríklad o klasický box, thajský box a podobne. Boxovacie vrece musíte navyše prispôsobiť výške vašej postavy (to platí u závesných boxovacích vriec).

Druhy boxovacích vriec:
1. Závesné boxovacie vrecia
Ide najobľúbenejšie a najčastejšie kupovaný boxovacie vrece. Bežne ho nájdete v posilňovniach a fitness centrách. Boxovacie vrece sa zavesí na závesné zariadenie. Výhodou je možnosť určenia výšky vreca. Boxovacie vrece sa po údere vráti späť do vertikálnej polohy. Tento typ vriec umožňuje nácvik vopred určené série úderov. Nevýhodou je fakt, že pre závesný boxovacie vrece potrebujete dostatok miesta.
2. Stojace boxovacie vrecia
Je to veľmi praktických druh stojacích boxovacích vriec. Je vyhľadávaný pre svoju variabilitu. Možno ho využiť ako vo vnútorných, tak aj vo vonkajších priestoroch a dá sa ľubovoľne a kedykoľvek prenášať z miesta na miesto. Môžete na ňom začať ihneď boxovať bez zdĺhavé montáže. Odozva po údere je veľmi rýchla. Nevýhodou môže byť skutočnosť, že je vopred daná výška boxovacieho vreca.
3. Nafukovacie boxovacie vrecia
Majú takmer rovnaké funkcie ako stojací boxovacie vrecia. Sú vhodné pre uvoľnenie pri nahromadený stres.
4. Boxovací trenažér
Je to profesionálny trenažér boxovacích úderov. Je vhodný pre všetkých, ktorí to myslia s boxom vážne. Je skvelým pomocníkom aj pre profesionálny tréning. Boxovací trenažér obsahuje niekoľko rôznych terčov v podobe čísel. Spresňuje tak Vaše údery a kopy.

Viac
 • Novinka
  113,02 € do 24 hodin

  Boxovací trenažér Avento Reflex 161 cm je vhodná pro mladé i dospělé boxery. Trenažér je vybaven reflexní pružinou. Pomáhá zlepšit Vaši reakci, rychlost a koordinaci. Podstavec může být naplněn vodou a pískem. Vak trenažeru lze snadno nafouknout a zase vyfouknout pro snazší skladovatelnost. Můžete cvičit samostatně nebo zápasit ve dvojici. Ideální také...

  113,02 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 5 ks
 • 79,10 € Skladom

  MMA boxovací pytel Meteor 130 cm je výborná cvičební pomůcka pro trénink smíšených bojových sportů (MMA). MMA boxovací pytel má speciální tvar. Tím lze trénovat i jiné údery než na klasickém boxovacím pytli. MMA pytel může být zavěšený na řetězech nebo se s ním může cvičit zápasnické strhávání soupeře na zem.

  79,10 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • Novinka
  69,68 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 180 cm / 45 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  69,68 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 33,88 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 70 cm / 13 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  33,88 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 4 ks
 • 28,23 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 70 cm / 13 kg s popruhy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  28,23 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 6 ks
 • 32,00 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 90 cm / 17 kg s popruhy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  32,00 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 6 ks
 • 33,88 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 90 cm / 17 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  33,88 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 4 ks
 • 48,95 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 100 cm / 25 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  48,95 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 4 ks
 • 52,72 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 120 cm / 30 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  52,72 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 6 ks
 • 52,72 € Skladom

  Boxovací pytel Meteor 150 cm / 34 kg s řetězy od tradičního výrobce boxerského vybavení je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Boxovací pytel je ideální pro nácvik úderů pěstí i kopů a vhodný k častému používání. Je vyroben ze syntetické kůže.

  52,72 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 3 ks
 • Akcia
  37,21 € 44,81 € Nie je skladom

  Boxovací pytel Merco 80 cm je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox a další bojové sporty. Stejná tvrdost po celé ploše a výborná absorpce úderu možnost doplnění nebo ubrání výplně pytel se zavěšuje pomocí 4 popruhů s karabinou

  37,21 € 44,81 € - 17 %
   
    Nie je skladom
   
 • 35,76 € Skladom

  Boxovací pytel Merco 95 cm je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox a další bojové sporty. Stejná tvrdost po celé ploše a výborná absorpce úderu možnost doplnění nebo ubrání výplně pytel se zavěšuje pomocí 4 popruhů s karabinou

  35,76 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 41,08 € Skladom

  Boxovací pytel Merco 105 cm je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox a další bojové sporty. Stejná tvrdost po celé ploše a výborná absorpce úderu možnost doplnění nebo ubrání výplně pytel se zavěšuje pomocí 4 řetězů s karabinou.

  41,08 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 58,38 € Nie je skladom

  Boxovací pytel Merco 115 cm je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox a další bojové sporty. Stejná tvrdost po celé ploše a výborná absorpce úderu možnost doplnění nebo ubrání výplně pytel se zavěšuje pomocí 4 řetězů s karabinou.

  58,38 €
   
    Nie je skladom
   
 • 18,81 € Nie je skladom

  Boxovací pytel Brother 50 cm je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Využijete je pro nácvik úderů pěstí i kopů. Boxovací pytel je vhodný k častému používání.

  18,81 €
   
    Nie je skladom
   
 • 27,85 € Skladom

  Boxovací pytel Brother 60 cm je nezbytnou pomůckou pro trénování úderových technik. Využijete je pro nácvik úderů pěstí i kopů. Boxovací pytel je vhodný k častému používání

  27,85 €
   
    Skladom v utorok 25.9. u vás
    K dispozici: 1 ks
produktov na stránke z celkových 43