Hokej

Hokejová taška na kolieskach Merco Hockey Super Player SR
Skladom
Hokejová taška na kolieskach Merco Hockey Super Player SR je priestranná taška pre seniorské hráčov hokeja aj hokejbalu, s kolieskami a vysúvacím madlom pre pohodlné prevážanie kompletnej výstroje na tréningy či zápasy.
55,34 €
Hokejová taška na kolieskach Merco Hockey Super Player JR
Skladom
Hokejová taška na kolieskach Merco Hockey Super Player JR je priestranná taška pre juniorských hráčov, s kolieskami a vysúvacím madlom pre pohodlné prevážanie kompletnej výstroje na tréningy či zápasy.
50,16 €
Skladacie hokejová bránka s bočnou sieťou MERCO Target FG
Skladom
Skladacie hokejová bránka s bočnou sieťou MERCO Target FG je tréningová, železná bránka s postranné sklolaminátovou konštrukciou a polyamidovou sietí pre nácvik streľby a presnosti. Kompletné rozmer 340 x 215 x 79 cm.
111,05 €
Postranné siete na hokejovú bránku Merco Target sada, 4mm
Skladom
Postranné siete na hokejovú bránku Merco Target sada, 4mm je k ompletní sada postranných sietí a rohových vreciek pre hokejovú bránku Merco Target. Tá je výnimočnou tréningovou pomôckou, vďaka ktorej si lepšie precvičíte svoje strely na bránu.
33,05 €
Doska pre nácvik streľby Merco Shooting Pad, 100 x 200 cm
Skladom
Doska pre nácvik streľby Merco Shooting Pad, 100 x 200 cm je s Špeciálna doska s hrúbkou 2 mm, vyrobená z vysokohustotného polyetylénu, ktorý okrem iného vyniká nízkym koeficientom trenia a 6x vyššou odolnosťou proti opotrebeniu než oceľ. Doska je teda ideálnou pomôckou pre tréning techniky práce s hokejovou palicou a predovšetkým potom pre nácvik streľby.
36,77 €
Skladacie hokejová bránka Merco Target s bočnou sieťou
Skladom
Skladacie hokejová bránka Merco Target s bočnou sietí je výnimočná tréningová pomôcka na slovenskom trhu. Kvalitné hokejová bránka zo štyri centimetre širokej oceľovej konštrukcie je doplnená o ochrannej siete, takže už nemusíte brať na nikoho ohľad, ani naháňať puky do okolia a môžete sa plne venovať nácviku presnosti streľby.
111,05 €
Skladacie hokejová bránka Merco Goal
Skladom
Skladacie hokejová bránka Merco Goal je kvalitný skladací (dodávané v kartóne 44 x 12 x 105 cm) hokejová bránka určená pre tréning streľby v domácich podmienkach. Bránka je vybavená špeciálnym zacvakávacím systémom, takže bránku jednoducho zložíte a následne aj rozložíte na ľahko uskladnitelný veľkosť.
73,91 €
Rozťahovacie korčule Tempish Expanze
Dočasne vypredané
Rozťahovacie korčule Tempish Expanze sú plastové chlapčenské korčule, ktoré sú určené pre rekreačný šport. Sú vyrobené z mrazuvzdorného plastu. Mäkká rýchloschnúci vyberateľná výstelka zaisťuje pohodlnosť detskej nohy. Prednosťou je jednoduché nastavenie veľkosti korčule o 3 čísla, stačí v bočnej časti skeletu vyskrutkovať imbus a posunúť na požadovanú veľkosť.
Koncovka na hokejové palice hranatá Tempish
Skladom
Koncovka na hokejové palice hranatá Tempish je vyrobená z kvalitnej gumy. Koncovka je nevyhnutnou súčasťou každej hokejky - zabraňuje vykĺznutiu hokejky z ruky a tiež má preventívnu funkciu pred zranením, ktoré je u hokeja veľmi časté.
1,12 €
Puk oficiál Tempish
Skladom
Puk oficiál Tempish - oficiálne veľkosť.
1,63 €
Hokejový komplet Tempish Rental R26
Dočasne vypredané
Hokejový komplet Tempish Rental R26 je špeciálny model pánske korčule, ktorý je určený pre požičovne. Rentalovej korčule sú vystužené tak, aby zniesli zaťaženie začínajúcich korčuliarov. Vonkajší materiál PVC (EX 32D) je odolný voči absorpcii vody a oteru, zachovávajúci si pružnosť až do teploty -25 ° C.
Hokejový komplet Tempish Ultimate SH 45
Skladom
Hokejový komplet Tempish Ultimate SH 45 sú hokejové korčule špeciálne vyvinuté pre hráčov vyšších súťaží, ale aj pre náročnejších rekreačných a hobby korčuliarov. Korčule sú vytvorené zo špeciálneho rezistentného PVC - (light-flexi 3D) odolného voči priepustnosti vody. Tým je zaistená aj vysoká pevnosť a veľmi nízka hmotnosť topánky.
78,65 €
Hokejka LION 3312 - 115 cm rovná
Posledné kusy v sklade
Hokejka LION 3312 - 115 cm rovná je detská hokejová palica určená predovšetkým pre In-Line a Street hokej
9,72 €
Hokejové korčule Spokey Juggle
Dočasne vypredané
Hokejové korčule Spokey Juggle sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú pohodlie aj pocit bezpečia počas jazdy. Precízne a solídne navrhnuté v modernom a dynamickom štýle. Rýchle, stabilné a spoľahlivé, uspokojí každého milovníka divokej jazdy.
Hokejové korčule Spokey Spike
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Hokejové korčule Spokey Spike sú vysoko kvalitné hokejové korčule s anatomicky tvarovanou topánkou, ktorá obmedzuje miesta nátlaku, zároveň poskytuje pevnú podporu a ochranu nohy. Korčule Spike sú moderné a dynamický model určený pre milovníkov agresívne jazdy, ktorí zároveň oceňujú trvalosť a spoľahlivosť.
Hokejové korčule Spokey Durable
Dočasne vypredané
Hokejové korčule Spokey Durable sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov zabezpečujúcich max.stabilitu aj pri agresívnom štýle jazdy. Veľmi pohodlné, doplnené o štýlovú grafiku na vonkajšej strane topánky.
Hokejka Swerd 1001 152 cm
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Hokejka Swerd 1001 152 cm je určená pre výkonnostný úroveň. Hokejka ponúka laminovanou lopatu a žrď v kombinácii drevo + lamino po oboch stranách žrde, ktoré slúžia k spevneniu hokejky.
Hokejka Lion Superior 155 cm
Dočasne vypredané
Hokejka Lion Superior 155 cm je kvalitná hokejka ponúkajúca laminovanou lopatku spevnenú plastovým klinom, ktorý slúži na vystuženie lopatky (čepele) a zároveň k zmenšeniu opotrebovania hokejky na hrubom povrchu. Hokejka je určená pre profesionálnu úroveň.