Posilovače zápästí a prstov

Posilovače zápästí sú ideálne pre posilňovanie zápästia, predlaktia, prstov a dlaní. Najznámejší posilňovač zápästia je posilňovacie koliesko, ktoré dnes dopĺňajú posilňovacie kliešte s možnosťou nastavenia odporu. Posilňovač zápästia je možné zaobstarať s plastovýma rukoväťami alebo tiež s penovými pre pohodlné uchopenie.

Posilňovač prstov a zápästia Springos FA0034 20 - 50 kg
Dočasne vypredané
Posilňovač prstov a zápästia Springos FA0034 20 - 50 kg je navrhnutý tak, aby sa ľahko cvičil rozvoj sily ruky a predlaktia. Posilňovač je ergonomicky tvarovaná pomôcka. Je nenahraditeľný pri rehabilitácii po úrazoch alebo pri liečbe kĺbových ochorení. Okrem toho možno ľahko nastaviť odpor posilňovača od 20 do 50 kg a je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých cvičenca.
Wrist ball s computerom
Dočasne vypredané
Wrist ball s computerom, ktorý má účel v posilňovaní prstov, zápästia, predlaktia i celej ruky, vrátane bicepsu a tricepsu. Pre lepší prehľad o cvičenie je tento model Wrist ballu doplnený computerom, s niekoľkými funkciami. Ide o univerzálne posilňovacie aj rehabilitačné pomôcku. Ako rehabilitačná pomôcka wrist ball slúži pre uvoľnenie po dlhotrvajúcej práci na počítači.
Posilňovač prstov a zápästia Meteor War 10 - 40 kg
do 24 hodin
Posilňovač prstov a zápästia Meteor War 10 - 40 kg je navrhnutý tak, aby sa ľahko cvičil rozvoj sily ruky a predlaktia. Posilňovač je ergonomicky tvarovaná pomôcka. Je nenahraditeľný pri rehabilitácii po úrazoch alebo pri liečbe kĺbových ochorení. Okrem toho možno ľahko nastaviť odpor posilňovača od 10 do 40 kg a je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých cvičenca.
8,22 €
Posilňovač prstov AXERFIT 5 - 20 kg
Skladom
Posilňovač prstov AXERFIT 5 - 20 kg s reguláciou odporu. Odpor pre posilňovanie možné jednoducho nastaviť regulovacím kolieskom. Vysoká kvalita konštrukcie a zaujímavý dizajn sú tiež nesporné výhody tohto modelu. Posilňovač prstov AXERFIT 5 - 20 kg posilňuje a tvaruje ruky, zápästia a predlaktia.
6,34 €
-1,51 €
Posilňovač prstov a zápästia SMK Šport žltý
Skladom
Posilňovač prstov a zápästia SMK Šport žltý sú vybavené vysoko kvalitné chromocelovou pružinou, ktorá zvyšuje ich životnosť a zlepšuje kvalitu výkonu. Produkt je vybavený gumovou rukoväťou pre jednoduché cvičenie, ktoré chránia ruky pred skĺznutím.
3,33 €
4,84 €
Oceľové posilňovacie kliešte Spokey Clamp
Dočasne vypredané
Oceľové posilňovacie kliešte Spokey Clamp sú vyrobené z ocele pre dlho životnosť. Posilňovacie kliešte slúži pre efektívne posilňovanie prstov aj zápästia. Posilňovanie funguje na báze pružinového odporu a zaručuje tak prirodzený odpor cvičenie. E rgonomické rukoväte umožňujú každodenné efektívne cvičenie prstov a zápästia.
Posilňovač prstov AXERFIT 10-40 kg
Dočasne vypredané
Posilňovač prstov AXERFIT 10-40 kg s reguláciou odporu. Odpor pre posilňovanie možné jednoducho nastaviť regulovacím kolieskom. Vysoká kvalita konštrukcie a zaujímavý dizajn sú tiež nesporné výhody tohto modelu. Posilňovač prstov AXERFIT 10-40 kg posilňuje a tvaruje ruky, zápästia a predlaktia.
-0,76 €
Posilňovacie kliešte AXERFIT Soft Hand
Dočasne vypredané
Posilňovacie kliešte AXERFIT Soft Hand sú ideálne pre posilňovanie svalov prstov, dlane, zápästia a predlaktia. Kliešte sú potiahnuté červenou neoprénovou rukoväťou pre pohodlné cvičenie. Neoprenová rukoväť šetrí kĺby.
2,21 €
2,96 €
Posilňovač zápästia HMS SC13
Dočasne vypredané
Posilňovač zápästia HMS SC13 je p osilovač zápästie s pevnou rukoväťou. Vďaka jeho konštrukcii je odpor tohto posilňovača 45 kg. Posilňovanie funguje na báze pružinového odporu a zaručuje tak prirodzený odpor cvičenie. Premenný odpor a ergonomické rukoväte umožňujú každodenné efektívne cvičenie prstov a zápästia.
Posilňovacie kliešte LiveUp 5 - 20 kg
Dočasne vypredané
Posilňovacie kliešte LiveUp 5 - 20 kg je pomôcka pre efektívne posilňovanie prstov aj zápästia. Posilňovanie funguje na báze pružinového odporu a zaručuje tak prirodzený odpor cvičenie. Telo posilňovacích klieští LiveUp 5 - 20 kg je vyrobené z vysoko odolného plastu a je navyše vybavené protišmykovou ochranou. Premenný odpor a ergonomické rukoväte umožňujú každodenné efektívne cvičenie prstov a zápästia.
Posilňovač zápästia Roller Ball
Dočasne vypredané
Posilňovač zápästia Roller Ball je dokonalá neskrotná posilňovacia a relaxačná pomôcka! Vyskúšajte aj Vy a zažite úžasný pocit odstredivej sily Roller Ballu. Roller Ball slúži pre posilňovanie dlaňou, zápästia a predlaktia.