Posilňovacie gumy

Posilňovacie gumy sú skvelé fitnes pomôcky s rôznymi stupňami záťaže. Posilňovacie gumy slúži pre každodenné cvičenie ako rukou, tak nôh. Vďaka rôznym dĺžkam možno tieto posilňovacie gumy kombinovať v niekoľkých desiatkach rôznych cvičení.

-7,57 €
Posilňovacia odporová guma Springos PB0003 18-27 kg / čierna
Dočasne vypredané
Posilňovacia odporová guma Springos PB0003 18-27 kg / čierna je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, zaisťuje dlhé používanie. Gumy používané pri rehabilitácii a športu sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú posilniť konkrétnej časti tela. Umožní vám zvýšiť vytrvalosť bez použitia závažia.
11,15 €
18,72 €
-11,35 €
Sada posilňovacích odporových gúm Springos PB0006 / 3 kusy
Dočasne vypredané
Sada posilňovacích odporových gúm Springos PB0006 / 3 kusy ponúka vysoko kvalitný materiál, ktorý zaisťuje dlhé používanie. Gumy používané pri rehabilitácii a športu sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú posilniť konkrétnej časti tela. Gumy vám umožní zvýšiť vytrvalosť bez použitia závažia. Môžu byť použité ako vo fitness tréningu, tak doma pre všeobecné silové tréningy.
26,13 €
37,48 €
-4,92 €
Posilňovacia odporová guma Springos PB0007 1-5 kg / mint
Dočasne vypredané
Posilňovacia odporová guma Springos PB0007 1-5 kg / mint na cvičenie vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy sú používané v rehabilitácii a športu, sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť svoju silu bez použitia závažia.
3,30 €
8,22 €
-4,92 €
Posilňovacia odporová guma Springos PB0008 5-10 kg / oranžová
Dočasne vypredané
Posilňovacia odporová guma Springos PB0008 5-10 kg / oranžová na cvičenie vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy sú používané v rehabilitácii a športu, sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť svoju silu bez použitia závažia.
4,05 €
8,97 €
-4,92 €
Posilňovacia odporová guma Springos PB0010 15-20 kg / zelená
Dočasne vypredané
Posilňovacia odporová guma Springos PB0010 15-20 kg / zelená na cvičenie vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy sú používané v rehabilitácii a športu, sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť svoju silu bez použitia závažia.
5,17 €
10,09 €
-4,92 €
Posilňovacia odporová guma Springos PB0009 10-15 kg / červená
Dočasne vypredané
Posilňovacia odporová guma Springos PB0009 10-15 kg / červená na cvičenie vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov zaručuje dlhú životnosť bez obáv z poškodenia. Gumy sú používané v rehabilitácii a športu, sú ideálne pre ľudí, ktorí chcú posilniť špecifické časti tela. Umožňujú vám zvýšiť svoju silu bez použitia závažia.
4,42 €
9,34 €
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - modrá
Skladom
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - modrá slúži k ľahkému posilňovanie rôznych svalových partiách pri aerobiku alebo pri iných príležitostiach. Gumová posilňovacie stuha na aerobic - modrá ponúka najmenšiu záťaž zo všetkých farieb.
2,51 €
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - zelená
Skladom
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - zelená slúži k ľahkému posilňovanie rôznych svalových partiách pri aerobiku alebo pri iných príležitostiach. Gumová posilňovacie stuha na aerobic - zelená je najsilnejší stuha zo všetkých farieb.
2,51 €
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - zelená
Skladom
Gumová posilňovacie stuha na aerobic - zelená slúži k ľahkému posilňovanie rôznych svalových partiách pri aerobiku alebo pri iných príležitostiach. Gumová posilňovacie stuha na aerobic - fialová je druhá najsilnejšia stuha po zelenej.
2,21 €
Aerobik guma Sedco fialová
Skladom
Aerobik guma Sedco fialová Sa najčastejšie používa v gymnastike, aerobiku fitness centrách k rehabilitácii. Je to obľúbená pomôcka pre kondičné cvičenie. Má mnohostranné využitie - aerobic, fitness a rehabilitácia.
2,96 €
Fitness odporová guma SMK Šport EX002 Light
Skladom
Fitness odporová guma SMK Sport EX002 Light sa používa pri fitness tréningu a rehabilitačných cvičení. Vďaka cvičenie s ňou posilníte svaly tela, nohy a zadok. Páska sa používa k rozvoju svalovej sily a vytrvalosti.
3,71 €
Fitness odporová guma SMK Šport EX002 Medium
Skladom
Fitness odporová guma SMK Sport EX002 Medium sa používajú pri fitness tréningu a rehabilitačných cvičení. Vďaka cvičenie s nimi posilníte svaly tela, nohy a zadok. Páska sa používa k rozvoju svalovej sily a vytrvalosti.
4,09 €
Fitness odporová guma SMK Šport EX002 Hard
Skladom
Fitness odporová guma SMK Sport EX002 Hard sa používajú pri fitness tréningu a rehabilitačných cvičení. Vďaka cvičenie s nimi posilníte svaly tela, nohy a zadok. Páska sa používa k rozvoju svalovej sily a vytrvalosti.
4,46 €
Gymnastická guma Meteor 90 x 2,5 cm Light
Posledné kusy v sklade
Gymnastická guma Meteor 90 x 2,5 cm Light je multifunkčné zariadenie, ktoré môže nahradiť iné drahšie tréningové vybavenie. Ideálne pre preťahovanie svalov, rehabilitáciu, cvičenie Pilates alebo každodenné gymnastiku. S pomocou gumy zlepšíte svaly a kĺby takmer každej časti tela, zlepšíte vytrvalosť, vyrezávajú svoju postavu a zvýšite silu.
3,71 €
Posilňovacie fitness gumy Spokey Bounce
Skladom
Posilňovacie fitness gumy Spokey Bounce v troch farbách so slabým, stredným a silným stupňom roztiahnuteľnosti. Ideálny doplnok pre denné cvičenie.
17,60 €
Posilňovacia guma AEROBIK TONE LOOP
Dočasne vypredané
Posilňovacia guma AEROBIK TONE LOOP modrá je obľúbená pomôcka vhodná na aerobic, strečing, posilňovanie. Slúži na precvičenie takmer všetkých svalových partií, hlavne sedacích, chrbtových a brušných svalov. Vyrobené z prírodného latexu.
Fitness guma s úchytmi SMK Sport EX008 Green 2,5 kg
Skladom
Fitness guma s úchytmi SMK Sport EX008 Green 2,5 kg je v ynikající zariadení pre cvičenie hornej časti tela. Ideálne pre tréning odporu, aerobik, vytrvalostný tréning a rehabilitáciu. Dobre tvarované penové rukoväte zabezpečujú pohodlie pri používaní.
3,71 €
Fitness guma s úchytmi SMK Sport EX008 Black 7 kg
Skladom
Fitness guma s úchytmi SMK Sport EX008 Black 7 kg je v ynikající zariadení pre cvičenie hornej časti tela. Ideálne pre tréning odporu, aerobik, vytrvalostný tréning a rehabilitáciu. Dobre tvarované penové rukoväte zabezpečujú pohodlie pri používaní.
4,09 €
Posilňovacia guma s úchytmi Spokey Grip Rubber Blue
Skladom
Posilňovacia guma s úchytmi Spokey Grip Rubber Blue je cvičebná pomôcka vhodná na cvičenie Pilates a jogy. Je skvelým pomocníkom pri naťahovacích cvikoch a spevňovanie brušných svalov, ramien, chrbta a panvy.
7,47 €
Posilňovacie gumy AXERFIT Fitness (3 ks)
Skladom
Posilňovacie gumy AXERFIT Fitness v troch farbách so slabým, stredným a silným stupňom odporu. Ideálny doplnok pre denné cvičenie.
9,34 €