žinenky skladacie

Medzi základné cvičebné pomôcky patrí žinenky. Svoje využitie nájdu v gymnastike, atletike, v bojových športoch a pri mnohých ďalších disciplínach. Žinenka poskytuje doskoková či dopadovú plochu a chráni pred zranením. Žinenku vyberajte podľa konkrétneho športu, použitého materiálu, hrúbky a prípadných dodatočných povrchových úprav. Povrch žineniek môže byť hladký z jednej alebo oboch strán alebo protišmykový z oboch strán. Spevnené rohy pomáhajú lepšie držať tvar, sú chránené pred bočnými nárazmi.

Žíněnka skládací třídílná MASTER 180 x 90 x 5 cm
Skladom
Skládací třídílná žíněnka s velmi příjemným povrchem se vyznačuje především svojí odolností. Žíněnka je vyplněná pěnou EPE, která je velmi pohodlná, ale má také skvělé izolační vlastnosti při samotném cvičení, při kterém tlumí tlaky a nárazy. Lze t
59,65 €
-22,70 €
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Pink Light
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Pink Light je skladacia trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy. 2. AKOSŤ - na žinenky môžu byť jemné fľaky
41,04 €
63,74 €
Žinenka skladacie trojdielna MASTER Pro+ 180 x 60 x 3,5 cm
do 24 hodín
Žinenka skladacie trojdielna MASTER Pro+ 180 x 60 x 3,5 cm s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka je vyplnená penou EPE, ktorá je veľmi pohodlná, ale má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
37,14 €
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Blue
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Blue je skladací trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Grey
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Grey je skladacia trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Pink
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5,5 cm Pink je skladacia trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
-3,78 €
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 3 cm Black
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 3 cm Black je skladacia trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
37,45 €
41,23 €
Žinenka Merco skladacia 180 x 60 x 4 cm
Skladom
Žinenka Merco skladací s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka je vyplnená penou EPE, tá má na svedomí pohodlie, ale aj skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení. Nespornou výhodou tohto modelu je jej minimálna skladovacia plocha.
33,73 €
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5 cm
Dočasne vypredané
Skladací žinienka Springos 180 x 60 x 5 cm je skladacia trojdielna žinienka s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
Gymnastická žinienka MERCO Crash Mat, skladacie
Skladom
Gymnastická žinienka MERCO Crash Mat, skladacie je kvalitný 4-dielna podložka na cvičenie i bežné použitie. Rozmer 180 x 60 cm, ľahko prenosná.
29,34 €
ZĽAVA Gymnastická žinienka Merco Crash Pad protišmyková
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Gymnastická žinienka Merco Crash Pad protišmyková je k valitní protišmyková žinienka s rozmerom 200 x 100 x 10cm, nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou. Žinenku Merco Crash Pad tvorí výplň z vrstvenej vysokohustotný polyetylénovej peny v kombinácii s molitanom vo snímateľnom nylonovom obale s povrchom potiahnutým PVC.