Filter tovaru

Dostupnosť
Výrobca

Rotopedy

Rotoped je posilňovací stroj, ktorý simuluje bicykel a účinne podporuje spaľovanie tukov a chudnutie. Rotoped slúži pre domáce cvičenie a záťaž rotopedu je simulovaná zotrvačníkom. Rotopedy slúži špeciálne pre spevnenie a tvarovanie stehien, zadku, brucha a podporujú spaľovanie tukov! Tréning s rotopedy je jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších foriem tréningu, ktoré idú vykonávať doma za každého počasia! Tréning na rotopede prospieva krvnému obehovému systému celého tela a tvarovanie tela. Tréning s rotopedy posilňuje srdce a zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc.


Rotopedy sú jedným z najúčinnejších spôsobov na tvarovanie postavy ako u žien tak mužov. Sú dobré pre spaľovanie tukov, tvarovanie postavy a pre celkové posilnenie postavy, rotopedy využívajú hojne nielen ženy, ktoré si pomocou rotopedu tvarujú zadok a iné časti tela. Muži tento posilňovací stroj však tiež čoraz viac využívajú na posilnenie nôh a ďalších partií tela.

V dnešnej dobe sú už rotopédy tak rozšírené, že ich môže mať doma naozaj každý, ich cena išla prudko dolu, preto tento posilňovací stroj využíva pre zdokonalenie tela snáď každý, ktorý doma nájde aspoň minimálny priestor. K dispozícií sú tiež rotopédy, ktoré sa dajú po skončení cvičenia zložiť a dať do skrine, pod posteľ, alebo kamkoľvek inam. Zaberú tak minimum miesta a ich opätovné zloženie je ľahké s zvládne len každý behom pár sekúnd. Rotopedy sa dajú deliť ako podľa konštrukcie, vzhľadu tak i samozrejme ich funkcií, ktoré sú u každého rotopedu iné.

produktov na stránke z celkových 37