Počet produktov v kategórii: 22

Rotopedy

Rotoped je posilňovací stroj, ktorý simuluje bicykel a účinne podporuje spaľovanie tukov a chudnutie. Rotoped slúži pre domáce cvičenie a záťaž rotopedu je simulovaná zotrvačníkom. Rotopedy slúži špeciálne pre spevnenie a tvarovanie stehien, zadku, brucha a podporujú spaľovanie tukov! Tréning s rotopedy je jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších foriem tréningu, ktoré idú vykonávať doma za každého počasia! Tréning na rotopede prospieva krvnému obehovému systému celého tela a tvarovanie tela. Tréning s rotopedy posilňuje srdce a zvyšuje vitálnu...

Rotoped je posilňovací stroj, ktorý simuluje bicykel a účinne podporuje spaľovanie tukov a chudnutie. Rotoped slúži pre domáce cvičenie a záťaž rotopedu je simulovaná zotrvačníkom. Rotopedy slúži špeciálne pre spevnenie a tvarovanie stehien, zadku, brucha a podporujú spaľovanie tukov! Tréning s rotopedy je jedna z najobľúbenejších a najrozšírenejších foriem tréningu, ktoré idú vykonávať doma za každého počasia! Tréning na rotopede prospieva krvnému obehovému systému celého tela a tvarovanie tela. Tréning s rotopedy posilňuje srdce a zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc.


Rotopedy sú jedným z najúčinnejších spôsobov na tvarovanie postavy ako u žien tak mužov. Sú dobré pre spaľovanie tukov, tvarovanie postavy a pre celkové posilnenie postavy, rotopedy využívajú hojne nielen ženy, ktoré si pomocou rotopedu tvarujú zadok a iné časti tela. Muži tento posilňovací stroj však tiež čoraz viac využívajú na posilnenie nôh a ďalších partií tela.

V dnešnej dobe sú už rotopédy tak rozšírené, že ich môže mať doma naozaj každý, ich cena išla prudko dolu, preto tento posilňovací stroj využíva pre zdokonalenie tela snáď každý, ktorý doma nájde aspoň minimálny priestor. K dispozícií sú tiež rotopédy, ktoré sa dajú po skončení cvičenia zložiť a dať do skrine, pod posteľ, alebo kamkoľvek inam. Zaberú tak minimum miesta a ich opätovné zloženie je ľahké s zvládne len každý behom pár sekúnd. Rotopedy sa dajú deliť ako podľa konštrukcie, vzhľadu tak i samozrejme ich funkcií, ktoré sú u každého rotopedu iné.

Viac
 • 131,52 € do 24 hodin

  Rotoped MASTER R02 je kompaktní model vhodný pro domácí kondiční cvičení, který nabízí magnetický brzdný systém zajišťující velmi tichý chod. Rotoped MASTER R02 se zcela novým designem a multifunkčním computerem umožňující sledovat a zaznamenávat hodnoty cvičení.

  131,52 €
   
    Skladom
   
 • 65,54 € Dočasne vypredané

  Mechanický rotoped W 7207 ONE má mechanický systém bez kotoučového setrvačníku. Mechanický rotoped W 7207 ONE má možnost nastavení zátěže a výšky sedátka. Cvičení na rotopedu má velmi pozitivní vliv na krevní tlak, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje vitální kapacitu plic.

  65,54 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 131,86 € Dočasne vypredané

  Rotoped SEDCO Progres 3.2 je magnetický rotoped pro domácí použití. Rotoped SEDCO Progres 3.2 slouží speciálně pro zpěvnění a tvarování stehen, hýždí, břicha a podporují spalování tuků!

  131,86 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 188,35 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped BC5.1 je velice kvalitně konstruován a je vhodný pro cvičící do 140 kg. Rotoped je velice tichý a ideální pro cvičení v domácím prostředí. Rotoped je skvělou volbou pro redukci hmotnosti a odbourávání celulitidy.

  188,35 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 120,22 € Skladom

  Magnetický rotoped BC1204 je základní model rotopedu pro domácí cvičení. Magnetický rotoped BC1204 nabízí magnetickou brzdu s osmi stupni zátěže.

  120,22 €
   
    Skladom
   
 • 150,37 € do 24 hodin

  Rotoped MASTER R08 kompaktní model s magnetickým brzdným systémem zajišťující velmi tichý chod stroje. Vhodný pro domácí kondiční cvičení.

  150,37 €
   
    Skladom
   
 • 146,60 € do 24 hodin

  Rotoped SPARTAN Magnetic 400 nabízí magnetický brzdný systém s manuálním ovládáním zátěže a mnoho skvělých funkcí.

  146,60 €
   
    Skladom
   
 • 131,52 € do 24 hodin

  Rotoped MASTER R04 je kompaktní model s magnetickým brzdným systémem zajišťující velmi tichý chod stroje. Vhodný pro domácí kondiční cvičení.

  131,52 €
   
    Skladom
   
 • 97,23 € Skladom

  Magnetický rotoped Acra BC220 je základní model ve skvělém poměru cena/kvalita. Rotoped BC220 za přijatelnou cenu je velmi dobrý přístroj pro domácí použití.

  97,23 €
   
    Skladom
   
 • 163,90 € do 24 hodin

  Rotoped SPARTAN Magnetic 700 je ideální trenažér pro domácí cvičení či kondiční trénink. Jedná se o efektivní trenažér, který vám umožní věnovat se intenzivnímu tréninku.

  163,90 €
   
    Skladom
   
 • 104,09 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped SEDCO Fit 622B je manuálně ovládaný rotoped pro domácí použití. Otočným 8-mi stupňovým ovladačem zátěže můžete snadno regulovat tréninkovou zátěž i během cvičení. Rotoped je vybaven LCD displejem zobrazujícím všechny potřebné tréninkové údaje jako jsou čas, ujetá vzdálenost, rychlost, tepová frekvence, spálené kalorie a scan.

  104,09 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 305,22 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped HMS M8601i je vybaven inovativním počítačem s možností připojení mobilního zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Stačí stáhnout do smartphonu nebo tabletu iConsole+ bezplatnou aplikaci a získáte přístup k interaktivním informacím.

  305,22 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 182,74 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped HMS M 9239 je kultovním produktem značky HMS. Model 9239 je stabilní, robustné vybavení pro trénink v domácím prostředí. Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku. 

  182,74 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 199,36 € Skladom

  Magnetický rotoped HMS M 9239V je kultovním produktem značky HMS. Model 9239V je stabilní, robustné vybavení pro trénink v domácím prostředí. Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku. 

  199,36 €
   
    Skladom
   
 • 199,70 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped HMS M 0907 je stabilní, robustné vybavení pro trénink v domácím prostředí. Funkční a moderní počítač vypočítá a prezentuje všechny důležité parametry tréninku.

  199,70 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 108,91 € Dočasne vypredané

  Magnetický rotoped Acra BC411 je jednodušší stroj líbivým vzhledem. Stroj má následující parametry - magnetická brzda s osmi stupni zátěže, hmotnost setrvačníkového kola 2 kg (rotoped má speciálně vyvinutý nový systém zátěže, kdy o polovinu lehčí kolo má výrazně lepší vlastnosti než 4 kg zátěžové kolo), převod gumovým plochým řemenem zajišťujícím velmi...

  108,91 €
   
    Dočasne vypredané
   
produktov na stránke z celkových 22