Posilňovacie expandéry

Posilňovací expandér sa skladá z pružín alebo tiež z gumy. Posilňovacie expandér slúži pre precvičovanie hornej časti tela, ako sú ramená, chrbát, hrudník a paže. U pružinového posilňovacieho expandéra môžeme regulovať záťaž uberaním pružín. Posilňovacie expandér z gumy zaistí komfortné a pohodlné cvičenie.

-3,03 €
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0123 z 5tich gúm
Posledné kusy v sklade
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0123 z 5tich gúm je šikovné cvičebné zariadenie, ktoré možno použiť ako pre posilňovacie, tak pre preťahovacie tréning, a to aj počas rehabilitácie. Skladá sa z 2 držadiel a 5 napínacích gumových lán s vysokým odporom. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov zabezpečujúcich dlhú životnosť.
11,94 €
14,97 €
Pružinový expandér Nuui Sumac
Dočasne vypredané
Pružinový expandér Nuui Sumac sa skladá zo 5 kovových odpojiteľných pružín, ktoré vám umožňujú nastaviť rôznu intenzitu záťaže. Dobre tvarované rukoväte poskytujú pohodlie pri používaní. Výborná tréningová pomôcka pre cvičenie horných častí tela - rúk, ramien, brucha.
Pružinový posilňovač SMK Šport EX018
Dočasne vypredané
Pružinový posilňovač SMK Sport EX018 je vynikajúce zariadenie pre cvičenie horných častí tela tela. Skladá sa z 5 kovových odpojiteľných pružín, ktoré umožňujú nastaviť odpor. Dobre tvarované rukoväte poskytujú pohodlie pri používaní.
-1,89 €
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0124 z 5tich gúm
Skladom
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0124 z 5tich gúm s odporom od Springosu je ideálna pre tréning doma k utváraniu Vašej postavy. Extrémne ľahko použiteľná sada expanderov diverzifikuje každodenný tréning. Celok sa zmestí do kompaktného puzdra, ktoré vďaka svojej malej veľkosti umožňuje vziať si ho so sebou na cestu.
13,08 €
14,97 €