Posilňovacie expandéry

Posilňovací expandér sa skladá z pružín alebo tiež z gumy. Posilňovacie expandér slúži pre precvičovanie hornej časti tela, ako sú ramená, chrbát, hrudník a paže. U pružinového posilňovacieho expandéra môžeme regulovať záťaž uberaním pružín. Posilňovacie expandér z gumy zaistí komfortné a pohodlné cvičenie.

-3,03 €
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0123 z 5tich gúm
Skladom
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0123 z 5tich gúm je šikovné cvičebné zariadenie, ktoré možno použiť ako pre posilňovacie, tak pre preťahovacie tréning, a to aj počas rehabilitácie. Skladá sa z 2 držadiel a 5 napínacích gumových lán s vysokým odporom. Bol vyrobený z vysoko kvalitných materiálov zabezpečujúcich dlhú životnosť.
11,94 €
14,97 €
Pružinový expandér Nuui Sumac
Dočasne vypredané
Pružinový expandér Nuui Sumac sa skladá zo 5 kovových odpojiteľných pružín, ktoré vám umožňujú nastaviť rôznu intenzitu záťaže. Dobre tvarované rukoväte poskytujú pohodlie pri používaní. Výborná tréningová pomôcka pre cvičenie horných častí tela - rúk, ramien, brucha.
Pružinový posilňovač SMK Šport EX018
Dočasne vypredané
Pružinový posilňovač SMK Sport EX018 je vynikajúce zariadenie pre cvičenie horných častí tela tela. Skladá sa z 5 kovových odpojiteľných pružín, ktoré umožňujú nastaviť odpor. Dobre tvarované rukoväte poskytujú pohodlie pri používaní.
Expandér gumový HMS EM09
Dočasne vypredané
Expandér gumový HMS EM09 je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa zo štyroch strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z gumy so zvýšenou pevnosťou v ťahu. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.
Expandér EM 03 HMS
Skladom
Expandér EM 03 HMS s piatimi železnými pružinami
8,68 €
Expandér gumový HMS EM08
Dočasne vypredané
Expandér gumový HMS EM08 je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z dvoch strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z gumy so zvýšenou pevnosťou v ťahu. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.
Expandér gumový s počítadlom HMS EG06
Dočasne vypredané
Expandér gumový s počítadlom HMS EG06 je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z odporového prvku s dvoma penovými úchytmi. Expandér je vyrobený z gumy so zlepšenou pevnosťou v ťahu. Možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.
Expandér EM 01 HMS
Skladom
Expandér EM 01 HMS s piatimi gumovými lankami pre pohodlné cvičenie ramien, chrbta a hrudníka
7,93 €
Expandér gumový HMS EG02
Skladom
Expandér gumový HMS EG02 je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z odporového prvku s dvoma penovými úchytmi. Expandér je vyrobený z gumy sa vylepšenú pevnosťou v ťahu. Možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.
3,79 €
Posilňovač LiveUp Expander pružinový
Skladom
Posilňovač LiveUp Expander pružinový je vhodný pre posilňovanie ramien, paží, hrudníka a chrbta. Päť pružín, ktoré sa dajú ľubovoľne uberať a tým znižovať záťaž.
9,98 €
-1,89 €
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0124 z 5tich gúm
Skladom
Gumový posilňovacie expandér Springos FA0124 z 5tich gúm s odporom od Springosu je ideálna pre tréning doma k utváraniu Vašej postavy. Extrémne ľahko použiteľná sada expanderov diverzifikuje každodenný tréning. Celok sa zmestí do kompaktného puzdra, ktoré vďaka svojej malej veľkosti umožňuje vziať si ho so sebou na cestu.
13,08 €
14,97 €
Pružinový posilňovač
Skladom
Pružinový posilňovač s tvarovanými rukoväťami na pohodlné uchopenie
8,22 €