Snežnice a nešmýka

Novinka
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio
Skladom
Řetízkové nesmeky FIZAN Ghiaccio na silikonovém návleku. Jsou dodávany i s transportním obalem a malou karabinkou. Řetízkové nesmeky jsou ideální při chůzi na zamrzlém a zasněženém povrchu. Tvrzené ocelové hroty. Řetěz z nerezové oceli. Transportní obal. Ideální pro pohyb na kluzkém sněhovém povrchu.
26,22 €
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Nešmýka na topánky YATE Blue Ice sú určené pre chôdzu na snehu, ľadovom alebo klzkom teréne. Zlepšujú stabilitu a trakciu na plochom alebo mierne naklonenom podklade. Veľmi rýchlo a jednoducho sa nasadzujú na topánky. Model BLUE ICE má vylepšené usadenie hrotov, ktoré zamedzuje ich náhodnému vypadnutiu. Nešmýka nie sú vhodné pre horolezectvo.
-1,93 €
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes s dlhými oceľovými hrotmi uľahčí chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmýka dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutiu. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nešmýka umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.
23,21 €
25,14 €