Zoznam produktov značky Tempish

Firma TEMPISH sport združenia bola založená v roku 1994 a už od jej vzniku je hlavnou činnosťou firmy výroba športového tovaru a veľkoobchod s ním. V priebehu existencie firmy sa sortiment obchodného tovaru rozširoval. Súčasne so založením firmy vznikla tiež registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod ktorou sú na český, slovenský, poľský, maďarský, ukrajinský, ruský atď trh dodávané športové výrobky.

Cez veľmi široký sortiment športového tovaru v súčasnej ponuke zostali hlavnou doménou kolieskové "IN LINE" korčule, ktoré sa v polovici 90-tych rokov minulého storočia stali odrazovým mostíkom pre ďalšiu expanziu firmy.

Pri ďalšom obchodnom vývoji firmy boli ku kolieskovým korčuliam pridané chrániče, prilby, náhradné diely, servis atď K basketbalovým doskám basketbalové lopty, k tým neskôr lopty na volejbal, hádzanú, futbal atď V roku 1999 došlo k zásadnému rozšíreniu sortimentu o klasické šité zimné kras a hokejové korčule, k nim opäť hokejovej palice, chrániče, hokejky, puky a ďalšie doplnky. Roku 2002 bola ponuka opäť zásadne rozšírená o kolekciu kopačiek a futbalového sortimentu - rukavice, chrániče, dresy atd

Celý sortiment sa naďalej rozširoval o florbalové palice, badmintonové rakety, squashové rakety, gumotextiní a samonafukovací matrac, plávacie dosky, minikoloběžky, skateboardy, gule na petanque, kolekciu termoprádla "best for me" a snowboardy zn SHAPE od roku 2006.

Hlavným cieľom firmy je dodávať na trh športové potreby pre masové využitie. Výrobky pod značkou TEMPISH a SHAPE sú určené pre rekreačný, amatérsky a výkonnostný, v niektorých prípadoch aj vrcholový šport. V posledných rokoch sa však naša pozornosť čoraz viac zameriava na vyššiu kvalitu a komfortnejšie využitie výrobkov pri športovej záťaži. Všetkým užívateľom našich produktov prajeme príjemné zážitky pri športovom vyžití a veľa síl a šťastia do budúcnosti.