Medicinální lopty

Medicinální lopty sú jedny z najstarších, ale dodnes používaných športových náčinia. Medicinální lopty sa plní prevažne pieskom a kúdeľ a sú šité moderné kožu. Vďaka tomu spĺňajú medicilnální lopty požiadavky všetkých gymnastov. Cvičením s medicinálnym loptou sa spevňujú brušné svaly, ramená, tricepsy a chrbát.

Novinka
Medicinální míč SPARTAN 1kg
Posledné kusy v sklade
Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky zachování původní technologie plnění (písek a koudele) v kombinaci s moderní kůží výborně splňuje požadavky gymnastů.
Technická data:
- h
23,60 €
Novinka
Medicinální míč SPARTAN Synthetik 3kg
Posledné kusy v sklade
Medicinální míč SPARTAN Synthetik 3kg
Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů.
31,10 €
Novinka
Medicinální míč SPARTAN 3kg
Skladom
Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky zachování původní technologie plnění (písek a koudele) v kombinaci s moderní kůží výborně splňuje požadavky gymnastů.

Technická data:
-
29,98 €
Novinka
Medicinální míč SPARTAN 5kg
Skladom
Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky zachování původní technologie plnění (písek a koudele) v kombinaci s moderní kůží výborně splňuje požadavky gymnastů. Technická data: - hmo
34,85 €
Novinka
Medicinální míč MASTER Synthetik 1kg
Skladom
Medicinální míč MASTER Synthetik 1kg Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů. Technická d
13,09 €
Novinka
Medicinální míč MASTER Synthetik 3kg
Skladom
Medicinální míč MASTER Synthetik 3kg Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů. Technická d
20,60 €
Novinka
Medicinální míč MASTER Synthetik 2kg
Skladom
Medicinální míč MASTER Synthetik 2kg Medicinbal je jeden z nejstarších, ale dodnes často používaných gymnastických náčiní. Díky technologie plnění v kombinaci s moderním materiálem, výborně splňuje požadavky gymnastů. Technická d
16,47 €
Slam ball HMS PSB22 22 kg
Dočasne vypredané
Slam ball HMS PSB22 22 kg je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj explozívne sily a vnútorných stabilizačných svalov.
Slam ball HMS PSB18 18 kg
Dočasne vypredané
Slam ball HMS PSB18 18 kg je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj explozívne sily a vnútorných stabilizačných svalov.
Slam ball HMS PSB13 13 kg
Dočasne vypredané
Slam ball HMS PSB13 13 kg je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj explozívne sily a vnútorných stabilizačných svalov.
Slam ball HMS PS3 3 kg
Dočasne vypredané
Slam ball HMS PS3 3 kg je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj explozívne sily a vnútorných stabilizačných svalov.
Wall ball HMS WLB Orange 15 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Orange 15 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Wall ball HMS WLB Blue 12 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Blue 12 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Wall ball HMS WLB Green 10 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Green 10 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Wall ball HMS WLB Purple 8 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Purple 8 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Wall ball HMS WLB Grey 6 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Grey 6 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Wall ball HMS WLB Yellow 4 kg
Dočasne vypredané
Wall ball HMS WLB Yellow 4 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky, ktoré by mohli užívateľovi ublížiť.
Gumový medicinálne lopta Merco Grand Slam Ball
Skladom
Gumový medicinálne lopta Merco Grand Slam Ball je e xtra odolný medicinbalom s priľnavým povrchom, vyplnený pieskom pre minimálnu odskok. Rovnako ako klasický medicinbal, spĺňa všetky tieto vlastnosti aj lopta Merco Grand Slam. Pomerne významný rozdiel medzi týmito lopte je v tom, že Grand Slam je určený aj pre hádzanie. To znamená, že je vyrobený tak, aby odolal aj pádom z veľkej výšky a tvrdým nárazom.
50,16 €
Weight ball LiveUp 1 kg
Skladom
Weight ball LiveUp 1 kg je vhodnou posilňovacie a rehabilitačné pomôckou. Lopta je plnený pieskom.
3,90 €
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0320S
Skladom
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0320S zo syntetickej kože na báze PUR. Vnútornú vrstvu tvorí podlep z nebielenej tkaniny. Náplň vnútornej časti lopty tvoria zdravotne nezávadné produkty ako drvený korok, klasy kukurice, textil, useň, styropor, ekostyrénu apod. Druh náplne sa mení podľa požiadavky váhy a veľkosti lopty.
24,16 €
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0310S
Skladom
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0310S zo syntetickej kože na báze PUR. Vnútornú vrstvu tvorí podlep z nebielenej tkaniny. Náplň vnútornej časti lopty tvoria zdravotne nezávadné produkty ako drvený korok, klasy kukurice, textil, useň, styropor, ekostyrénu apod. Druh náplne sa mení podľa požiadavky váhy a veľkosti lopty.
21,16 €
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0330S
Skladom
Medicimbalová lopta GALA Medicimbal 0330S zo syntetickej kože na báze PUR. Vnútornú vrstvu tvorí podlep z nebielenej tkaniny. Náplň vnútornej časti lopty tvoria zdravotne nezávadné produkty ako drvený korok, klasy kukurice, textil, useň, styropor, ekostyrénu apod. Druh náplne sa mení podľa požiadavky váhy a veľkosti lopty.
26,00 €